שְׁאֵלָה:
איך להעיר על ידי קבלת הודעת טקסט עם טלפון אנדרואיד?
Ronald Pottol
2010-07-17 09:49:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפעמים אני נמצא בשיחה ומקבל הודעות דוא"ל והודעות מהמערכות שלנו. אני צריך להעיר אותם, אבל כרגע זה לא קורה.

אני משתמש בשפה המקומית, ובתוסף "SMS נכנס", אבל נראה שזה עדיין לא עובד (עם חשבון בדיקה, זה לא הולך בקול רם מלא וצלצול alt).

השולח הוא אימייל לשער sms הייחודי לזה ותמיד זהה, ההודעות מתחילות באותן מילים .

הייתי רוצה שיעשה משהו כמו שהשיר יתחיל להתנגן בקולי קולות.

זה יהיה גם נחמד אם הוא יטפל בשפויים בקבלת 200 עמודים תוך 10 דקות (כנראה פשוט השבת את המקום ).

אנדרואיד 1.6 מופעל ב- T-Mobile G1. אני יכול לשרש את זה אם צריך, אבל ממש לא.

יש טיפים או מחשבות?

שֵׁשׁ תשובות:
#1
+4
Ronald Pottol
2010-07-18 22:30:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הלכתי עם Tasker, זה קצת יותר זול (במיוחד כשאתה מבין שאתה פחות זקוק לתוספים איתו, אם כי זה יכול להשתמש בתוספים מקומיים זה נראה), זה יותר מסובך להתחיל לרוץ, אבל מאפשר למגוון רחב הרבה יותר של אפשרויות מאשר אזור.

אז כאשר הוא רואה ש- SMS נכנס עם "PROBLEM" בנושא, הוא הופך את השמעת המוסיקה לעוצמה מקסימאלית ואז מתחיל לנגן שיר בלולאה, עד שתלחץ על כפתור העצירה. אני צריך להוסיף את התכונה כדי לא להפעיל שוב במשך כמה דקות (כדי להתמודד עם נושא השיטפון).

הסתכלתי על דף האינטרנט הגדרת פרופילים, אך לא ניסיתי זאת.

כנראה הייתי מגדיר את זה לעשות זאת על סמך המס 'של השולח. במקום שהטקסט שאחרת המשפחה שלי תעביר לי הודעה המבקשת עזרה במחשב האישי שלהם, עלולה להפעיל אותו
#2
+3
Erik Neu
2010-08-05 01:55:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tasker הוא ללא ספק תשובה עוצמתית לזה ולרצונות רבים אחרים, כך שכנראה פתרת את הצורך שלך. רק אוסיף, פתרון נקודתי טוב לצורך הספציפי הזה יהיה איפה הדרואיד שלי . זו אפליקציה חינמית, המיועדת למציאת טלפון שאינו במקומו. אבל זה יעבוד גם במקרה זה, למעט שלא תוכלו לבחור רינגטון מותאם אישית.

אה, מחשבה טובה, לא שקלתי סוג כזה של תוכנית. אני אעיף מבט.
#3
+3
Locale Support
2011-01-30 22:24:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני המפתח של Locale.

ניתן להשיג זאת באמצעות Locale, עם שינויים קלים בהגדרה הנוכחית.

כמתואר הנוכחי, יש לך תנאי מירוץ: האזור מגדיל את עוצמת הקול אך רק לאחר שאנדרואיד כבר פרסמה את ההודעה, כך שנראה כי לעליית עוצמת הקול אין כל השפעה.

כדי שזה יעבוד כראוי, נסה את הפלאגין של התראות אזור כדי לפרסם נפרד הודעה כאשר הודעת הטקסט נכנסת. לפלאגין ההודעות יש אפשרות "עוצמת כוח" שתגביר את עוצמת הקול ותבטיח את הישמע ההודעה.

#4
+2
Sparx
2011-01-08 22:14:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע לא פשוט להשתמש ב- SMS של Handcent ולהגדיר רינגטון "חזק" מותאם אישית עבור אותו שולח מסוים. אתה יכול גם להגדיר את האפליקציה כך שתחזור על ההתראה כל X דקות, כך שתמשיך להזכיר עד שתבטל את ההתראה.

ב- Handcent, פתח את שרשור השיחה שברצונך להתאים ולחץ על סמל ההתאמה האישית (ב הסרגל העליון, מימין לשם האדם). לאחר מכן תוכל להגדיר סמל התראות שונה / רינגטון / תבנית רטט והגדרות LED (אם למכשיר שלך יש כזה).

#5
+1
ale
2011-01-08 08:09:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי טיפ לאחרונה: אתה יכול להגדיר את ביטוי הסיסמה שלך " איפה הדרואיד שלי?" להיות המחרוזת שאתה מצפה לה. זה ישנה את המכשיר ממצב שקט ויעבור לנפח מקסימלי.

#6
  0
Rich Seller
2010-07-17 15:29:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל לנסות להשתמש ב הגדרת פרופילים. זה מאפשר לך לייעד כמה קבוצות אנשי קשר כך שהנפח יגדל כשהם מתקשרים. אני לא בטוח אם זה עובד גם עם SMS או דוא"ל, אך ישנם כללי הפעלה רבים שעשויים להשתלב בהתאם לצרכים שלך.

אם לא מתחשק לך לשלם, יש גרסת 'Lite'. המאפשר לך להגדיר פרופיל יחיד. זה עשוי להספיק לצרכים שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...