שְׁאֵלָה:
האם מומלץ להפעיל אפליקציית הרוצח משימות באנדרואיד
Christian
2010-07-15 02:38:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שכפול אפשרי:
האם אני באמת צריך להתקין מנהל משימות?

האם עלי לרוץ רוצח משימות באנדרואיד או שמא אנדרואיד מנהלת יישומים מספיק בכוחות עצמה?

אנא ערוך את הכותרת בכדי להשתמש במילה "מומלץ" ולא "מומלץ".
איזו גרסת אנדרואיד אתה מריץ? Froyo (2.2) נעשה הרבה יותר אגרסיבי בנוגע לניהול משימות, אך ייתכן שתרצה בגרסאות קודמות.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+14
Mark Hatton
2010-07-15 02:57:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנדרואיד טובה מאוד בניהול הזיכרון שלה כך שלא צריך שיהיה צורך להרוג משימות. תהליכים שאינם על המסך ישתמשו בעוצמה של 0% במעבד עד שהם יופעלו מחדש, או יצטרכו לבצע עבודות רקע כלשהן (כגון הורדת מיילים).

אם אתה פותח כל כך הרבה תוכניות שלא נותר מספיק זיכרון, מערכת אנדרואיד תתחיל להרוג תוכניות שאינן בשימוש מטעמך. זה ניהול עצמי לחלוטין.

ביצועי הטלפון לא צריכים להיות מושפעים ממספר היישומים הפועלים. עם זאת, אני כן שומר על אחד מותקן, מכיוון שמדי פעם, תהליך יכול "להשתולל" ולהתחיל להשתמש בהספק רב של המעבד וכך לתת חיי סוללה ירודים (זה נדיר אם כי). רקע נוסף כאן: http://geekfor.me/faq/you-shouldnt-be-using-a-task-killer-with-android/

עוד כאן: http://androidspin.com/2010/08/04/do-android-devices-need-third-party-task-killers/
עוד יותר כאן: http://lifehacker.com/5650894/android-task-killers-explained-what-they-do-and-why-you-shouldnt-use-them
אתה לא צריך רוצח משימות נפרד כדי להרוג אפליקציות נוכלות. אתה יכול לכפות סגירה של אפליקציה ישירות מהכניסה שלה תחת ניהול יישומים.
#2
+4
Matt
2010-11-16 20:16:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מסכים עם העמדה הכללית שהם מיותרים, אולם לאחרונה הגעתי למסקנה, בהתבסס על ניסיון אישי כי תלוי איזו גרסת אנדרואיד אתה מריץ. תן לי להסביר ...

נהגתי להשתמש ב- Task Killer ב- Droid שלי אבל הפסקתי אחרי שהתחלתי לראות יותר ויותר אנשים שמסבירים למה הם לא עובדים בפועל (ראה את הקישורים שפורסמו לעיל). אחרי שהפסקתי להשתמש בו דווקא שמתי לב לביצועים טובים יותר. התבאסתי איך נהגתי לחשוב ששימוש ברוצח המשימות משפר את הביצועים שלי.

ואז קיבלתי טאבלט שמריץ אנדרואיד 2.1. לטאבלט הזה יש מעבד מהיר יותר מהדרואיד שלי ויותר זיכרון על הלוח, כך שהגיוני שהוא אמור לבצע ביצועים טובים יותר, אולם לאחר טעינת כמות צנועה של אפליקציות הוא היה מאוד מאוד לאגי. מרוב תסכול חזרתי לחבר שלי הישן מתקדם רוצח המשימות וביצועי הטאבלטים השתפרו בצורה דרמטית.

מנסה ליישב את החוויות הלא עקביות הבנתי ש- ATK עבד מצוין על דרואיד שלי כשהוא פועל באנדרואיד 2.1. לאחר השדרוג ל -2.2 הפסקתי להשתמש בו ומעולם לא הפכתי את הקשר שפרויו הפך את רוצח המשימות למיותר.

החוכמה המקובלת היא עדיין שרוצחי המשימות הם מיותרים (אפילו לא מניבים) ולמכשירים שמריצים אנדרואיד 2.2 אני מסכים מכל הלב. עבור מכשירים שמריצים 2.1 ומטה, בעוד שתאורטית הם לא צריכים אותם, היה זה הניסיון שלי שרוצח המשימות משפר מאוד את הביצועים של המכשירים הללו (לפחות במכשירים בהם השתמשתי: Moto Droid ו- Archos 70IT).

#3
  0
rmontagud
2010-07-15 02:49:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מניסיוני עצמי באמצעות רוצח משימות יכול לעזור לסוללה שלך אם פתחת יותר מדי יישומים או שאינך זקוק להם יותר כמו אפליקציית פייסבוק הפועלת ברקע כאשר כיבית את wifi או את חיבור הנתונים (3G / EDGE / GPRS / מה שלא יהיה)

אם אינך זקוק למשהו כדי לרוץ ברקע, עליך לצאת ממנו ולא להשתמש ברוצח משימות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...