שְׁאֵלָה:
האם אוכל להתחבר אוטומטית כדי לפתוח WiFi שדורש כניסה / סיסמה לאינטרנט?
Harlan
2010-08-07 21:21:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש הרבה נקודות חמות wifi הפתוחות, אך כדי להשתמש בכניסה באמצעות האינטרנט. בתי מלון, בתי קפה, מקומות עבודה. עבור wifi המוגן באמצעות סיסמה, קל להגדיר טלפוני Android כדי לזכור את הכניסה והסיסמה. אבל הייתי רוצה להיות מסוגל להשתמש ב- WiFi הפתוח במקום העבודה שלי עם סיסמה מבוססת אינטרנט באופן קבוע, מבלי להזין דברים באופן ידני. זה צריך להתחבר אוטומטית לנתב ה- Wifi, עבור אל http: / /1.1.1.1 או כל דבר אחר, הקלד את הסיסמה שלי ואז כל השאר צריכים לעבוד. האם זה אפשרי?

(HTC Evo מריץ את Android 2.2, fwiw ...)

אולי תוכל לעשות זאת עם טאסקר, אבל זה בתשלום.
שתיים תשובות:
#1
+9
colithium
2010-08-23 12:08:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להגדיר את זה לחיבור אוטומטי לרשת ואז לפתוח ידנית דפדפן כשאתה נמצא בטווח. שמור את שם המשתמש והסיסמה בדפדפן. זה מוריד את זה ל -2 לחיצות (אה ... נגיעות). ודא שזכירת סיסמאות נמצאת בהגדרות הדפדפן.

יש כמה אפליקציות שטוענות שעושות מה שאתה רוצה, אבל מעולם לא השתמשתי בהן. הנה רשימה.

#2
+7
Johhny
2011-05-31 23:23:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

WIFI כניסה לאינטרנט עובד נהדר עבור מי שדורש שם משתמש / סיסמה או דוא"ל, או אפילו סתם תיבת סימון כדי להסכים למתן הסכם הוועדה.

זוהי אפליקציה של 2.99 דולר בחנות כעת.
שמתי לב לכמה דברים בתצורה שלה: א) אל תשים UR להתחברות לנקודה חמה, ב) להפעלת יישום זה על רקע, השבת אותו מאופטימיזציה של הסוללה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...