שְׁאֵלָה:
היכן נמצאים קבצי יומן ב- Android?
pierre
2010-09-01 19:52:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שכפול אפשרי:
כיצד אוכל להציג ולבחון את יומן Android?

ה- Android שלי ( 2.1) טלפון (HTC Wildfire, אם זה משנה) לפעמים אתחול מחדש ללא סיבה נראית לעין. לא לעתים קרובות במיוחד, אבל יותר מדי מכדי להתעלם מכך.
הייתי אומר אחת ליומיים.

זה תמיד קורה כשאני לא משתמש בטלפון, אני מוציא אותו מה בכיס ומתקבל על ידי מסך הנעילה של ה- SIM, כך שקשה לאתר את האפליקציה או השירות הגורמים לה.

גלישתי מעט במערכת הקבצים, אך לא הצלחתי למצוא מייד משהו כמו / log , אז אני תוהה אם מישהו יודע היכן נמצאים תיקי יומן, אם הם בכלל קיימים?

או כל דרך אחרת לאתר בקלות את התהליך הפוגע בטלפון שלי?

קשורים: http://android.stackexchange.com/questions/14430/how-can-i-view-and-examine-the-android-log
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+4
Edelcom
2011-04-29 19:40:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רוצה לבחון את היומן מחוץ לסביבת הטלפון שלך, יש את היישום LogCollector.

זה בחינם והוא מאפשר לך לשלוח / להעלות את היומן אל / עם התוכנית שבחרת. אני פשוט שולח את היומן דרך Gmail לחשבון הדוא"ל הביתי שלי.

תמיד קל יותר לקרוא קבצי יומן רישום כאלה על גבי מסך המחשב שלך, בהשוואה לקריאה בכל יישום במסך אנדרואיד (קטן) שלך.

#2
+1
Webs
2010-09-01 21:10:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איך אתה יודע שהטלפון שלך הופעל מחדש? זה שמסך הנעילה מופיע לא אומר שהוא הופעל מחדש. בדוק את הנתונים הסטטיסטיים של הסוללה שלך, הגדרות> אודות הטלפון> סוללה והסתכל על הזמן העולה והער. אם הטלפון כבר קיים הרבה זמן, סביר להניח שהטלפון שלך לא יאתחל אותך מחדש. פשוט בדוק זאת לאחר זמן שבו אתה חושב שהטלפון התחל מחדש.

אני חושב שתצטרך להשתמש ב- logcat כדי להשיג יומנים מטלפון אנדרואיד. אם הטלפון שלך מפעיל מחדש אתך, אתה יכול לנסות להפעיל את logcat, אך יהיה עליך להפעיל את logcat ברציפות כדי לתפוס את המתרחש ולהפוך אותו לאתחול מחדש. זה לא מאוד פרקטי. אבל חפש למטה מידע על logcat.

במקום להשתמש ב- logcat הייתי מנסה רק להתקין אנדרואיד חדש. אם אתה מושרש הייתי מגבה, מנגב ומתקין ROM מאפס. אם אינך מושרש, הייתי מוריד את הגרסה האחרונה של Android לטלפון שלך מ- HTC ומתקין אותה. פעולה זו תמחק את הטלפון שלך, אך הפעלה ממצב נקי אמורה לפתור את בעיית האתחול מחדש.

ברגע שאתה מתקין אנדרואיד טרי, פתח את Market Market והתקן את היישומים שלך החל ממצרכים חיוניים בלבד. אל תתקין רוצח משימות מכל סוג שהוא. אתחל מחדש ובדוק כיצד הטלפון פועל במשך כמה ימים. אם הדברים נראים בסדר, המשך הלאה והתקן את האפליקציות האחרות שלך בכל פעם. תן לזה כמה ימים והמשיך לאפליקציות הבאות עד שתמצא את האפליקציה שנותנת לך בעיות או אולי כל מה שאתה צריך זה התחלה חדשה.

Logcat: Install את אנדרואיד SDK במחשב ואז פתח מעטפת מסוף (cmd.exe ב- Windows) והפעל את adb logcat. בחלונות זה נראה:

adb logcat

לפעמים אני צריך לציין את כל הנתיב כדי שפקודה זו תפעל. מבחינתי זה יהיה:

C: \ הורדות \ evo \ android-sdk-windows \ tools \ adb.exe logcat

הקילומטראז 'שלך ישתנה תלוי היכן אתה מתקין את ה- SDK ...

לאחר הפעלת פקודה זו תוכל לראות רק מה מעטפת המסוף יכולה להכיל או להחזיק בזיכרון. ההמלצה שלי תהיה להגדיל את גודל החיץ של מעטפת המסוף כדי שתוכלו ללכוד מידע נוסף. קליפות מתקדמות יותר יוכלו להפיק קובץ טקסט, גם אני אנסה זאת. אם אין לך אפשרות זו פשוט העתק והדבק את הכל במסך לקובץ טקסט בעצמך. ב- cmd אתה עושה זאת על ידי לחיצה ימנית, סמן, הדגש את מה שאתה רוצה ואז עבור לקובץ הטקסט והדבק.

גם זה לא תמיד המסלול הטוב ביותר אלא אם כן אתה יודע מה אתה מחפש כי logcat יציג למעשה פלט של כל מה שהטלפון שלך עושה. אז ייווצרו המון נתונים.

אני די בטוח שזה מתחיל מחדש, מכיוון שאני מגיע למסך הנעילה של ה- SIM (כנראה הייתי צריך לעשות את זה קצת יותר ברור ...), וזמני הסוללה מתאפסים. לשמור אותו מחובר למחשב שלי במשך כמה ימים ומקווה שאני ' מ 'קרוב כשהוא קורס, לא נראית אפשרות קיימא מאוד :) אני אתחיל להסיר את כל האפליקציות או להוסיף אותן שוב אחת אחת ... קיוויתי שיהיו כמה יומנים איפשהו, בטח יצביע על הבעיה בשנייה עכשיו אני נמצא במשך שבועות של צרות: (תודה רבה
הייתי מנסה לעדכן קודם. זה ייתן לך התקנה חדשה לעבוד איתה ואז להוסיף את היישומים בחזרה. זה נשמע כמו כאב אבל זה אמור לעזור לטלפון שלך להתנהל הרבה יותר חלק. לעולם אל תשתמש ברוצחי משימות מכל סוג שהוא.
#3
+1
Juri
2010-09-02 01:05:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות אם ברצונך לבחון את קבצי היומן הוא להתקין את אפליקציית שוק האנדרואיד החינמית בשם aLogCat (פשוט חפש אותה בשוק).

זה מאפשר לך לבדוק, לסנן לרמות שונות של קטגוריות יומנים וגם לשלוח לך יומן לדוא"ל שלך או לשמור אותו. ללא ספק הדרך הקלה ביותר לבדוק את היומנים.

שכחתי את האפליקציה הזו. לא רעיון רע. האפליקציה עדיין משתמשת ב- logcat אם כי שאלה כמה זמן ה- OP רוצה להשקיע בפתרון הבעיה.
לא הצלחתי למצוא את זה (אולי זו אפליקציה משלמת? לא יכול לקנות אפליקציות כאן ..), אבל מצאתי, לדעתי, 'קטלוג' דומה, זה הראה הרבה מאוד RunTimeExceptions מ- gtalk. אפילו לא ידעתי שזה פועל ברקע, לעולם אל תשתמש בגוגל טוק, אז הרג את השירות ... בוא נקווה שזה מתקן ... אצבעות חצו :)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...