שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל למנוע מאפליקציות לא מותקנות מראש לפעול אוטומטית באנדרואיד?
Moak
2010-07-31 09:51:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפילות אפשרית:
כיצד אוכל למנוע מהפעלת יישומים ושירותים?

כפי שאני יכול לא מסיר התקנה של תוכניות מסוימות שמגיעות עם טלפון (המקרה שלי HTC Desire (לא מושרש)) איך אוכל למנוע מאפליקציות מסוימות להפעיל או לנסות לסנכרן? ולהסתיר אותם? או "הרוג אוטומטי" להרוג אותם

לדוגמא

  • אפליקציית youtube
  • אפליקציית faceboook
  • מניות (כולל הסנכרון תכונה)
  • טוויטר (כולל תכונת הסנכרון)
עשר תשובות:
#1
+9
RevBingo
2010-07-31 13:25:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור אפליקציות שמסתנכרנות, לכל אפליקציה עם אונקיה של נימוס תהיה כל רשומה בדף סינכרון חשבונות & בהגדרות, שם תוכל להשבית את הסנכרון. זה בהחלט נכון לגבי האפליקציות הרשמיות של פייסבוק וטוויטר.

מגניב, אולם "מניות" נראות אפליקציה גסה;)
הצלחתי לנטרל את הסנכרון באפליקציית מניות דרך חשבונות וסנכרון, אך שים לב שהוא עדיין 'קסום' מופיע מדי פעם, אך בהחלט לא בתדירות גבוהה כמו פעם. (HTC Desire פועל v2.1)
#2
+8
FoleyIsGood
2010-07-31 13:27:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1) שקול להשריש את המכשיר שלך, זה ממש קל עכשיו עם החבילה Unrevoked

2) הגדרות -> חשבונות & sync. כאן תוכל להגדיר אפשרויות סביב מה זה לא מסונכרן אוטומטית

#3
+5
Matthew Read
2011-10-21 09:03:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפעלה אוטומטית מאפשרת לך לראות אילו אפליקציות מקבלות אילו אירועים ולערוך אותם כך שתוכל למנוע מאפליקציות מסוימות לקבל אירועים בעייתיים (אלה שממשיכים להפעיל מחדש את האפליקציה). עד כמה שידוע לי זה לא יעזור לכמה אפליקציות ברמה נמוכה שרצות כל הזמן ומפעילות את עצמן מחדש ללא אירועים בכלל, אבל זה אמור לעזור לאחרים.

וואו, זה מעניין! תודה על זה. אני אסתכל על זה.
אהה .. אני רואה שזה מיועד לטלפונים מושרשים. במקרה כזה, אני יכול פשוט להסיר את ההתקנה של האפליקציות שאני לא רוצה. חלק מהאפליקציות שאינני משתמש בהן בכלל, כמו Qik, MediaHub ו- ATT Navigator, מבזבזות חסר טעם משאבים ואין שום דרך להסיר אותן ללא השתרשות. :(
#4
+4
Sweetperceptions
2010-07-31 15:17:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיימת גם אפליקציה הנקראת startup cleaner. מצאתי שזה שימושי במניעת הפעלת אפליקציות מסוימות.

ללא קישור וללא שם חבילה אי אפשר לדעת למה הכוונה תשובה זו.
#5
+2
Chadit
2010-07-31 17:11:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להסיר bloatware, השריש את הטלפון והתקן גיבוי טיטניום.

#6
+2
Sam Dunlap
2012-08-05 22:26:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כאשר סמסונג גלקסי SIII מריץ את אנדרואיד 4 (ובדרך כלל מתחיל עם גלידת כריך), ניתן להשבית (כמה) אפליקציות מערכת מותקנות מראש מבלי להכות את הטלפון. אני עדיין הולך להשריש את זה, אני חושב; יישומי מפעל שהוטלו עלי שלא ניתן להשבית או להסיר את ההתקנה בעצם זוחלים אותי, בכנות. אם שום דבר אחר, זה פשוט ... גס רוח.

screen shot

אחת התכונות של כריך גלידה היא היכולת להשבית אפליקציות מערכת, ולא רק SGS3.
@Al-Everett לא כולם. ואלה שלא תוכלו להשבית הם ..._ בנוגע_ (?). _הסתייגות_ יכולה להיות המילה שאני מחפש. חלק מאלו שאינך יכול להשבית הם לכאורה מזיקים מכדי ש ** לא ** יהוו סיבה לדאגה, אם זה הגיוני ...
אילו מהם אינך יכול להשבית? הצלחתי להשבית את כל תוכנות ה- VZW ב- Galaxy Nexus שלי.
ובכן אני לא בטוח לאילו אפליקציות יש צורך או אפילו לאיזה מהן משמשות, אבל אלה שאינני יכול להשבית הם: AllShare Cast, AllShare Service, מערכת אנדרואיד, מתקין יישומים, ** AvrcpServiceSamsung **, שיתוף Bluetooth, Bluetooth מבחן, מחשבון, מצלמה, ** מתקין תעודות **, שעון, com.android.backupconfirm, com.android.sharedstoragebackup, com.samsung.app.playreadyui, com.sec.android, app.wfdbroker, com.sec.android .killbackground, ** CSC **, DataCreate, אחסון חייגנים, ** DSM העברה **, ** DSMLawmo **, ** DttSupport **, דוא"ל, ** שירות SysScope ארגוני ** (עוד מגיע ...)
** שירותי VPN ארגוניים **, שגיאה, ** מצב מפעל **, ** מבחן מפעל **, רדיו FM, FWUpgrade, Google Backup Transport, HTML Viewer, ** INDIServiceManager **, אינטרנט, מחזיק מפתחות, בחר באמצעות Wi -Fi, Lcdtest, הגדרות רישיון, בורר טפטים בשידור חי, ** MAPServiceSamsung **, הדפסה ניידת, ** Tracker Mobile **, שירותים נוספים, יישום MTP, נגן מוסיקה, מכשירים סמוכים, ** Nfc שירות **, ** NFC מבחן **, ** OMACP **, ** OmaDrmPopup **, עוזר גישה לחבילות, מתקין חבילות, ** Perso **, טלפון, PhoneUtil, PickupTutorial, PopupuiReceiver, Preconfig, ** מקלדת סמסונג **, ** SamsungAppsUNA2 * * (עוד מגיע ...)
** SASlideShow **, ** SecPhone **, ** SecSetupWizard **, אחסון אבטחה, מצב בדיקה עצמית, ** מצב שירות **, הגדרות, אחסון הגדרות, ** ShareShotService **, ערכת כלים של SIM, ** SmartCardService * *, עדכון תוכנה (x2, v2.2.7 יכול להשבית, v3_1207_2_1 לא יכול), ** SysScope **, ממשק משתמש למערכת, מנהל המשימות, TestService, ** TMServerApp **, TouchWiz הבית, ** TwDVFSApp **, ** הגדרות USB **, נגן וידאו, מקליט קול, ** VpnDialogs **, ** WlanTest **, ** wssyncmlnps **. את החצי השני אני יכול להשבית. השירותים שניסיתי ** להעיז ** מבהילים אותי, אבל פשוט אין לי את הזמן להבין אילו שירותים נחוצים במפורש.
אתה לא פשוט שונא את זה? grrrrr. אגב, איך "מקפיאים" אפליקציות ב- ICS (גלקסי S3)?
@trusktr אני מקווה שכבר קיבלת את התשובה, אך עבור ICS תצטרך להשריש את הטלפון לפי האמור לעיל - לא ניתן היה להקפיא את כל האפליקציות הללו ללא גישה לשורש. עם JB, יש עדיין כמה שאתה לא יכול להשבית ונראים לא אפליקציות מערכת חיוניות; אבל את הרוב המכריע תוכלו פשוט להשבית מהגדרות> אפליקציות.
#7
+2
Izzy
2012-08-06 01:06:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

החל מ- ICS (Android 4.0), אתה יכול פשוט "להקפיא" תוכנות נפח שאינך זקוק להן. המשמעות היא שאתה הופך אותם ל"לא זמינים "(או ליתר דיוק" לא ניתנים להפעלה ") במכשיר שלך - מה שהופך אותם לבלתי נראים במשגר, ומונע מהם להתחיל בכל דרך שהיא - תוך יכולת" לפרוק "אותם. בכל זמן שאתה מרגיש צורך. אין צורך בשורש יותר.

אם אתה עדיין לא מפעיל ICS - אין דרך להפסיק את זה באמת בלי להשריש את המכשיר שלך. אז יש לך אפשרות להקפיא או אפילו להסיר את הזבל לחלוטין, למשל. עם גיבוי טיטניום המצוין - אשר, כ"תופעת לוואי "( חח ) נותן לך אפשרות לבצע גיבויים מלאים של כל היישומים והגדרותיהם אפילו מתוזמן. ולחובבי ענן, ל- TB יש תמיכה גם ב- Dropbox המובנה ...

פתרונות אחרים שאינם שורש הם רק חצי לב: ללא שורש, אינך יכול להסיר את ההתנפחות שהוטענה מראש, ואתה לא יכול למנוע מהשקה אוטומטית (כן, חלק מהאפליקציות מבטיחות שהם יכולים - אבל הם פשוט יורים בהם ברגע שהם מתחילים, אז אני במקרים מסוימים הם מתחילים שוב ויורים שוב ו ... אתה לא רוצה את זה . הפיתרון ההוגן היחיד בקבוצה זו שאני מכיר עשוי להיות מנהל התפעול האוטומטי, שבמצב שאינו שורש מזהה "מנוחות" כאלה ואז מתעלם מהם. במצב שורש זה מאפשר גם להשבית את המאזינים. כדי למנוע באמת הפעלה אוטומטית של אפליקציות - מה שעשוי להיות נחמד אם ברצונך לשמור על האפליקציה לשימושים נדירים, אך אינך רוצה שהיא תפעל אוטומטית).

ערוך: היזהר כי השתרשות המכשיר עלולה לבטל את האחריות שלך - והסרת אפליקציות מערכת (לפעמים כבר בדרך כלל משנה את מחיצת / system , מה שנעשה גם על ידי " השתרשות "כפי שהיא חייבת למקם שם את su ו- superuser.apk ) עשויה למנוע" עדכוני OTA רשמיים "עתידיים, מכיוון שאלו לעיתים קרובות בודקים את סכום ה- CRC של מערכת ה- מחיצת - שאינה תואמת עוד לאחר שינוי תוכן. כל זה לא חל על "הקפאת" האפליקציות, כמובן - לפחות לא על גרסת ה- ICS הרשמית שלו.

תשובה טובה, אם כי עליך להיות מודע לכך שהסרת יישומי מלאי תמנע ממך אפשרות להתקין עדכוני מערכת הפעלה עתידיים מהספק שלך.
אשר ב- HTC Buzz שלי כבר נשבר מיד לאחר השתרשות - כרקע לכך הוא ה- CRC שהשתנה של מחיצת `/ מערכת` (שאותה בודק תהליך העדכון). אבל אתה צודק, אוסיף את זה.
#8
+1
Andrew Heath
2012-08-17 18:34:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל גם לשקול מנהל אפליקציות כגון מנהל משימות מתקדם המאפשר לך להרוג אפליקציות פועלות. שימושי גם כשפתחת מספר אפליקציות והן נשארות פתוחות ברקע. כל שעליך לעשות הוא לבחור וללחוץ על 'להרוג'.

#9
  0
Lie Ryan
2011-10-21 08:27:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לרוב האפליקציות הפועלות ברקע צריכה להיות הגדרה להשבית עדכוני רקע או משהו דומה. אם לא, פשוט הסר אותם ומצא יישום חלופי מקובל יותר. לחלופין, בדרך כלל תוכלו לשאול את המפתח; אם היישומים טובים כלשהם, יהיה להם צוות פיתוח טוב שיקשיב למשתמשים שלהם.

אחרת, אני לא חושב שיש דרך למנוע את הפעלת האפליקציות. ישנן מספר אפליקציות להרוג משימות המאפשרות להרוג אפליקציות אם הן מתחילות; אך ללא השתרשות או התקנת ROM מותאמים אישית, אני לא יודע אם אפשר למנוע מהם להתחיל מלכתחילה ועדיין להיות מסוגל להשתמש באפליקציה כשתצטרך.

לצערי אני לא יכול להסיר את ההתקנה של האפליקציות שהוטענו מראש! :( תודה בכל אופן. :)
#10
  0
P.T.
2011-10-21 08:50:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עליך להסיר את ההתקנה שלהם.

אפליקציות Android יכולות להירשם במערכת Android הבסיסית כדי לקבל אירועים ובקשות שירות מסוימות, והמערכת יודעת להפעיל את האפליקציה אם אירועים או בקשות שירות אלה היכנס פנימה.

בשונה מאפליקציות שולחניות רגילות "הפועלות" באנדרואיד לרוב אינן פועלות בפועל כלל (הן חסומות עד שמתרחש אירוע או עדכון ... או כדי לרענן את המצב מהרשת). באופן כללי, אפליקציות אנדרואיד הרבה יותר פשוטות להשעה ולחידוש מאשר אפליקציות שולחן עבודה, כך שהמערכת יכולה להחליף אותן אם המעבד או הזיכרון נחוצים לאפליקציה אחרת ללא סיבוכים רבים. לכן, פרט לרשימה נקייה של אפליקציות פועלות, אין הרבה מה להרוויח מהריגת אפליקציות.

עם זאת, אם אפליקציה ספציפית מתנהגת בצורה גרועה ומשתמשת יותר מדי במעבד עבור הערך שאתה קח ממנו, ואז הסר אותו ו / או בקש מהמפתח לתקן את האפליקציה המתנהגת רע. אבל באמת, אם האפליקציה לא מופיעה במד 'שימוש בסוללה', אז אין לך באמת מה לדאוג.

ראה שאלה זו לחלק תשובות לאפליקציות ספציפיות יותר.

למרבה הצער, אני לא יכול להסיר חלק מהאפליקציות שהוטענו מראש. אני בכלל לא משתמש ב- Qik, MediaHub או ATT Navigator, אך הם עדיין מופיעים ברשימת האפליקציות הפועלות. זה נראה כמו בזבוז מלא של משאבים אם אני לא משתמש באפליקציות האלה בכלל.
כמו כן, עליך להיות מודע לכך שהסרת יישומי מלאי תמנע ממך אפשרות להתקין עדכוני מערכת הפעלה עתידית מהספק שלך. הרבה יותר טוב 'להקפיא' אותם, a la TiBU.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...