שְׁאֵלָה:
האם עלי לקנות HTC Desire או Nexus One (באוסטרליה)
Damovisa
2010-07-15 07:19:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי קצת מחקר ונראה שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד. אני די בטוח שאוכל לנהל פיזית את שניהם באוסטרליה, אולם מה שייתן לי את החוויה הטובה ביותר בהתחשב בלהקות הסלולר והטכנולוגיה הקיימות כאן?

הדברים העיקריים שאני עוסק בהם:

  • קבלת שיחות טלפון - כנראה בסדר בארה"ב, אבל מה עם AU?
  • מהירויות נתונים - האם 3G ו / או HSDPA זמינים?
  • מהירות המכשיר - המפרט זהה, אך איזה מהם מבצע בפועל, והאם הוא יבצע בתוך אוסטרליה?
קרוב באופן מסוכן להמלצת הקניות, שבדרך כלל איננו מאפשרים
@Jeff - כן, אני יודע למה אתה מתכוון - אני מחפש במיוחד עצות ברשתות של אוסטרליה - אני מאמין שאנחנו משתמשים בטווחי להקות סלולר שונים? ערכתי והבהרתי זאת בשאלה עכשיו.
ארבע תשובות:
#1
+5
Kyle Cronin
2010-07-15 08:53:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההמלצה שלי תהיה לך להשיג את Nexus One. למרות שלנקסוס וואן והתשוקה יש את אותו מעבד לוע הארי 1Ghz, ה- Nexus One מריץ כעת את אנדרואיד 2.2 "Froyo" בעל מהדר JIT שיכול לבצע קוד עד פי 6 במהירות גבוהה כמו אנדרואיד 2.1 ברצון. העובדה שהנקסוס וואן הוא הטלפון הרשמי של גוגל פירושה שהוא יהיה הראשון לקבל את התוכנה העדכנית ביותר, בעוד שמכשירים אחרים (כמו ה- Desire) יישארו מאחור או לא יתעדכנו בכלל.

הגורם המכריע הגדול השני הוא Sense של HTC. למרות שאנשים רבים אוהבים את Sense, ישנם אחרים, כולל אני, שמעדיפים את ממשק המשתמש של Android. אם אתה יכול, נסה לבדוק אם אתה יכול לשחק עם שני ממשקי המשתמש לפני שתחליט איזה מהם אתה רוצה לקנות (מלאי אנדרואיד 2.1, שנמצא במוטורולה Milestone, דומה למלאי 2.2, אך חסר קיצור דרך לחייגן הטלפון. בתחתית מסך הבית).

לא בטוח שזה רלוונטי אבל גוגל הודיעה שהיא תפסיק את מכירות ה- Nexus One היא ארה"ב.
#2
+3
Joe Shaw
2010-07-15 08:46:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה לא מתייחס ישירות לשלושת הדברים העיקריים שלך, אז ציין אותי אם אתה חייב, אבל יתרון גדול אחד הנוכחי ל- Nexus One הוא שזה באמת הטלפון של גוגל ומקבל יחס מועדף כאשר הוא מגיע לעדכוני אנדרואיד.

בארה"ב לפחות, ספקים שמשחררים ומסבסדים טלפונים לעיתים קרובות קוראים לצילומים לגבי תוכנה שנשלחת בטלפון ומתי היא מקבלת עדכוני מערכת הפעלה, אם בכלל. ה- N1, כשהוא נעול ונייטרלי של המוביל, אין את הבעיות האלה. ל- HTC Desire יש את ממשק המשתמש של Sense שנראה כי הוא משתרך מאחור במהדורות אנדרואיד במעלה הזרם. עם זאת, יש אנשים שמעדיפים מאוד את ממשק המשתמש של Sense על פני ממשק המשתמש של אנדרואיד, ולכן יש לפסוח שם.

לא, שום הצבעה למטה ממני - זו תגובה טובה.
אני ממש אוהב את ממשק HTC Sense ואת העובדה שאני יכול לקשור את הטלפון עם המחשב הנייד שלי מהקופסה, זה היה נקודת המכירה הגדולה ביותר עבורי.
#3
+1
aaron
2010-07-15 14:07:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי הולך על הרצון של HTC. אתה יכול להריץ אותו ברשתות ה -3.5 G של טלסטרה ולקבל את המהירות האמיתית של 21 מגה לשנייה על פני 3G. ה- Nexus אחד נמכר באופן מקוון רק כאן - כך שהטיפול בו יהיה באמצעות ביקור במרכזי HTC המוגבלים. רכישת רצון מטלסטרה מעניקה לך תיקון / עזרה וכו 'בכל חנות טלסטרה. כן ל- Nexus אחד יש כרגע עדכון אנדרואיד 2.2 והשדרוג הרשמי של הרצון של HTC לא יהיה עד ספטמבר - אבל יש כבר ROM לא רשמי עבור 2.2 ב- רצון שאנשים רצים.

#4
  0
gyurisc
2010-07-20 10:29:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחזיק HTC Desire ואני אוהב את זה מאוד, הוא דומה ל- Nexus אחד הדברים שגרר לי חסר הם כדור העקיבה וחוויית Google.

אתה מתכוון לשניים?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...