שְׁאֵלָה:
האם אוכל להמיר את Samsung Omnia WinMobile לטלפון מערכת ההפעלה אנדרואיד
adopilot
2010-08-28 18:31:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שכפול אפשרי:
האם אוכל להתקין אנדרואיד במכשיר שאינו אנדרואיד שלי?

יש לי Samsung Omnia I900 אחד ממכשירי Omnia מהשורה הראשונה במערכת ההפעלה WinMobile 6,
מכיוון שהטלפון נמצא כעת קרוב לסוף חייו, אני חובב לנסות בו את BOOT Android.
האם זה אפשרי, קיים הדרכה לכך.
פעם אחת אני מממן אתר אחד שהיה בדרך לאתחול אנדרואיד באומניה, אך באותה תקופה לא היו להם כל מנהלי ההתקנים של אומניה.

האם יש עדכון חדש בגרסת האנדרואיד של אומניה החל משנת 2010
נראה שהדיון שלך מעניין אותי, אני מנסה לאתחל את ה- Omnia I900 שלי עם Andriod, אבל איך אני יכול לעשות את זה יש לי אנדרומניה איתי אבל לא בטוח אם זה יעבוד או לא, האם כל גוף יכול לספק לי הדרכה ראויה כ אני לא רוצה להשמיד את האומניה שלי
יש לי את omnia i900, ואני אוהב להמיר את מערכת ההפעלה הניידת שלי לאנדרואיד =) איך אני יכול לעשות את זה? בבקשה תעזור לי
אחד תשובה:
#1
+7
Webs
2010-08-29 22:54:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה שהתשובה היא כן. אך אנו זקוקים למידע נוסף אודות הטלפון שלך. מספר דגם מדויק, ספק, CDMA או GSM וכו 'ככל שאתה יכול להיות ספציפי יותר לגבי הטלפון יש לך יותר טוב.

בדרך כלל התהליך לקבלת אנדרואיד בטלפון WinMo הוא זה, בטל נעילה באמצעות מכשיר אתחול האתחול, התקן רדיו חדש יותר (לא תמיד נדרש, תלוי), התקן ROM מותאם אישית ואז התקן את Android בשיטה המועדפת עליך. קילומטראז 'שלך ישתנה מכיוון שתהליך ההתקנה של ROM מותאם אישית שונה עבור כל יצרן הטלפונים.

ישנן שתי שיטות עיקריות. 1 התקן את HBOOT והפעל את אנדרואיד מכרטיס ה- SD והזיכרון. זה מעדיף אותי ורבים אחרים מכיוון שהוא אינו משבש את הטלפון עצמו, אלא הוא פועל על גבי טלפון ה- WinMo שלך. זה אומר שאתה יכול לשמור על הטלפון שלך ב- WinMo בטקט ובקלות יכול לחזור אליו בכל עת.

2 פלאש ל- Android ROM מעל WinMo וללכת ל- Android מלא. שיטה זו מסוכנת יותר מכיוון שאתה מהבהב מערכת הפעלה שונה לחלוטין על פני כל ה- WinMo ROM שהתקנת. כך שאין דרך קלה לחזור ל- WinMo. יהיה עליך להבהב ROM של WinMo ולהתחיל מחדש כדי לחזור אליו. שיטה זו היא אנדרואיד קבוע יותר הפועל על פתרון טלפון WinMo.

הייתי ממליץ על השיטה הראשונה תחילה. ואז לך משם. אבל באופן אישי מעולם לא הבזקתי אנדרואיד בטלפון WinMo. השיטה האחרת הייתה נוחה מדי עבורי.

יש לי כמה קישורים שאמורים לעזור, אבל הגרסה שלך לטלפון שלך תהיה המפתח. אל תתחיל להוריד קבצים ולהריץ אותם עד שתבין שגרסת הטלפון שלך נתמכת בכלים שאתה משתמש בהם.

http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?t= 103190&highlight = התקן + רום מותאם אישית

http://www.modaco.com/content/i9x0-omnia-http-omnia-modaco-com/289028/project-andromnia -android-on-omnia /

http://andromnia.net/

נראה כאילו i900 ו- i910 נתמכים היטב אז אם יש לך אחד כזה אתה אמור להיות טוב ללכת.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...