שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לנקות את המטמון של אפליקציית פייסבוק אנדרואיד?
Hamish Downer
2010-08-10 17:13:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לטלפון שלי (T-Mobile Pulse / Huawei U8220 עם אנדרואיד 1.5) אין הרבה מקום על הלוח, ולכן לעתים קרובות אני נתקל באזהרת שטח דיסק נמוך. בעיון ברשימת האפליקציות אני רואה באפליקציית פייסבוק יש כ -2.5 מגהבייט של נתוני משתמשים. אני חושד שעיקר זה הוא אלבום תמונות שהסתכלתי עליו לאחרונה. אבל לא נראה לי למצוא אפשרות לנקות את המטמון הזה ...

מישהו יודע איך? אני שמח להשתמש במנהל קבצים ולהיכנס למערכת הקבצים כדי למחוק דברים אם אוכל למצוא אותם ומישהו יכול להרגיע אותי שאני לא מתכוון למלא את האפליקציה בפייסבוק בו זמנית.

ואני לא רוצה להסיר ולהתקין מחדש כי שום דבר לא יתקין עוד.

יש לי אנדרואיד 2.2 FroYo וגם אפליקציית הפייסבוק שלי משתמשת במרחב רב. ניקוי המטמון מושבת עבור אפליקציית פייסבוק (ונראה שהוא לא משתמש בו). ניקוי הנתונים גורם לי להתחבר שוב ועלי לסנכרן את כל אנשי הקשר שלי שוב, זה מעצבן.
ל- VC'ers: סביר להניח כי 12,000 צפיות אינן 'מקומיות מדי'
ארבע תשובות:
#1
+4
joyjit
2010-08-11 00:58:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

להלן הוראות ל- Android 2.2, לא בטוח אם זה יעבוד עבור 1.6, אך ייתכן שתרצה לנסות זאת.

  • מסך הבית
  • תפריט -> הגדרות
  • יישומים
  • "הכל"
  • בחר "Facebook"
  • "נקה מטמון". אם ברצונך למחוק את כל הנתונים, בחר באפשרות "נקה נתונים"

הוראות אלה פועלות לכל היישומים, ולא רק לפייסבוק.

ניסיתי את זה, אך למרות הדיווח על יותר מ -2 מגה-בייט של נתונים, הכפתור לניקוי נתונים אינו קיים עבור אפליקציית פייסבוק, אם כי ראיתי שהכפתור זמין לאפליקציות אחרות. יש לו לחצן מטמון ברור, אך אין נתונים במטמון. תודה שניסית לעזור בכל מקרה.
#2
+4
Adina
2011-10-31 03:08:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האפשרות "נתונים ברורים" זמינה ב- Froyo (2.2) ללא השתרשות הטלפון שלך. זה לא מראה אילו נתונים יש. עם זאת.

#3
  0
Webs
2010-08-16 22:26:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך היחידה שבה אתה יכול לנקות שמטמון יהיה ככל הנראה מחיקת קבצי מערכת שהייתה אפשרית רק אם היית מושרש. יכול להיות שיש אפליקציית שוק שתעזור בזה, לא בטוח. נסה לחפש בגוגל משהו כמו "מטמון נקי של אפליקציית אנדרואיד". זכור גם כמה אפליקציות נכתבו עבור 1.5.

הייתי מנסה לשדרג ל- Android 1.6 לפחות ואז לראות אם יש לך אפשרויות נוספות. 1.6 יציב יותר ונותן יותר אפשרויות מדי. בנוסף, ככל הנראה השדרוג ינקה את המטמון וייתן לך התחלה חדשה.

כמו כן, אם אתה משרש את המכשיר שלך, יהיו יותר הזדמנויות לאחסון אפליקציות וכאלה בכרטיס SD שיעזרו לך לבעיות האחסון הפנימיות שלך. עיין בפורומים של XDA כדי לראות אם השתרשות המכשיר שלך אפשרית.

#4
-2
Steve Robbins
2011-11-02 05:04:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עד כה אני מאמין שהדרך היחידה לנקות את המטמון שלך היא אתחול מחדש קשה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...