שְׁאֵלָה:
האם גישה ל- logcat זקוקה לשורש?
Wulfbane
2010-09-14 01:38:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המכשיר שלי כבר מושרש, זו הסיבה שאני שואל.

האם אתה זקוק לשורש כדי לפקח על זרם logcat בטלפון? אם הייתי מפעיל את הפקודה logcat מתוך טרמינל בטלפון, האם זה יעבוד?

שבע תשובות:
#1
+16
GAThrawn
2011-03-22 19:46:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יישומים חינמיים אלה בשוק טוענים כי הם יכולים להציג את logcat שלך, ואינם מזכירים שום שורש. אמור לקחת לך רק כמה דקות לנסות אותן:

עריכה: תודה ל- @mente שהזכירה לי שאפליקציות אלה רק יאפשרו לך להציג את קובץ היומן המלא בגירסאות ישנות יותר של Android. אנדרואיד 4.1 הביא מודל אבטחה חדש סביב יומני היומן שמשמעותם היא שאפליקציות יכולות לקרוא רק את יומני היומן והערכים שלהם ולא יכולות לקרוא רשומות יומן שנכתבו על ידי המערכת או אפליקציות אחרות.

עם זאת, עדיין יש הן דרך למשתמש של אפליקציה ליצור קובץ יומן של רישומי היומן האחרונים של האפליקציה שיישלחו למפתח, והן עבור בעל טלפון להעניק הרשאות כדי לאפשר לאפליקציה לקרוא את יומן היומן ללא שורש מלא, אך הדבר מחייב אותך השתמש בפקודה ADB, שלמרבה הצער מוציאה אותה מהישג ידם של רוב משתמשי הטלפון הרגילים:

אם ברצונך שהמשתמש יתן לך מידע על ניפוי באגים, תוכל לגרום להם ליצור באג דווח בהספק + הפחת עוצמת הקול + הגברת עוצמת הקול הכוללת את היומנים והרבה נתונים אחרים, ומעלה אוטומטית את אפליקציית הדואר האלקטרוני שלהם כדי לשלוח את כל זה (בתוספת צילום מסך). בדיוק דנו בכך שתהיה לנו דרך קלה יותר גם לייצר אותם, אני הולך לבדוק להוסיף משהו לאפליקציית ההגדרות.

התחלתי גם להציג את הרעיון של " הרשאת פיתוח, שקוראת יומנים מסווגת כ-. זה מאפשר לאפליקציה לבקש את ההרשאה, אך לא לקבל אותה בהתקנה. עם זאת תוכל להעניק לו פקודת adb shell לאחר התקנתו. בשלב מסוים אחר כך אני מצפה שיהיה לי ממשק משתמש במערכת לשם כך, אך אנו נמשיך עם זה כדי להיות זהירים לגבי אופן הצגתנו.

קטע מתוך פוסט בקבוצות Google מאת דיאן האקבורן, מהנדסת מסגרות אנדרואיד. ההדגשה שלי.

פקודת ADB המוזכרת להעניק הרשאת יישום לקריאת היומנים היא:

  adb shell pm מעניק <pkg> android.permission.READ_LOGS  

זה ההגדרה צריכה לשרוד אתחול מחדש ושדרוגים של האפליקציה (אך לא להסיר / להתקין מחדש).

החל מ- Android 4.1 אתה זקוק לגישת שורש כדי לקרוא יומני יישומים אחרים. מפתח CatLog פרסם [הסבר] (http://nolanlawson.com/2012/09/02/catlog-jives-with-jelly-bean-goes-open-source/). נניח שאפליקציות אלה פועלות עבור <4.1 גרסאות
קיצור הדרך הזה לא עובד במכשיר Android 4.1.2 שלי
יצרתי כלי עזר לאיסוף יומני מחשב: https://gist.github.com/hrj/5983971
#2
+4
Amanda
2011-03-22 01:25:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אינך צריך להשריש את הטלפון שלך כדי להריץ את adb logcat עם ה- SDK של Android, אבל פשוט בדקתי אותו ב אמולטור הטרמינל שלי והייתי צריך be root (השתמש בפקודה su - הטלפון שלי כבר מושרש) כדי להריץ את logcat במסוף בטלפון שלי.

אז כן: אם יש לך שורש בטלפון שלך, אתה יכול להפעיל את logcat מהטרמינל בטלפון שלך.

#3
+1
Eric Mill
2010-09-14 04:32:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא, אינך זקוק לשורש כדי לקבל מידע על logcat.

כדי לעשות זאת, אתה בטח רוצה להוריד את ה- SDK של Android ולהפעיל "adb logcat", באמצעות הכלי adb שמגיע עם ה- SDK. לחלופין, תוכל להתקין את תוסף ADT Eclipse ולהשתמש במציג Logcat הזורם שימושי.

אני רוצה לעשות זאת מהטלפון, ולא ממכונה מרוחקת עם SDK
#4
+1
Iravanchi
2011-12-31 03:28:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא, אינך זקוק לשורש כדי לגשת ל- logcat. המכשיר שלי (Samsung Galaxy Note, Gingerbread 2.3.6 עם ROM מלאי) אינו מושרש (עדיין!) והשתמשתי בדרכים הבאות לגישה ליומן במכשיר שלי:

  • אפליקציית CatLog
  • אפליקציית Logcat
  • הפעלת אפליקציית SSHDroid, ומחוברת למסוף המכשיר באמצעות לקוח SSH
  • באמצעות Android SDK והפעלת adb logcat

עם זאת, יישום הטרמינל אינו מאפשר לך להפעיל את logcat ונותן לך "אישור נדחה". אני לא בטוח למה.

כן, על ג'ינג'ר ... אבל אנדרואיד של היום ** אכן ** דורש שורש.
#5
+1
atomontage
2013-04-29 20:35:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה כי אינך יכול להפעיל את logcat מ- Terminal Emulator מבלי שיהיה לך שורש בטלפון שלך. במקרה זה עליכם לתבוע תחילה. AFAIK, זה מגיע מהרשאות אנדרואיד: לאמולטור הטרמינל פשוט אין מספיק הרשאות כדי להציג את יומן המכשיר. כך שהמערכת אומרת כי ההרשאה נדחתה.

מצד שני, כמו שאחרים אמרו, יש שפע של אפליקציות המאפשרות להציג את יומן המכשיר רק בגלל שהם מבקשים את האישור.

#6
  0
Bill Best
2010-09-14 01:43:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האפליקציה אנדרואיד מערכת מידע יש את היכולת להעביר מידע יומן למסך, ככל שיכולתי לדעת הוא אותו מידע ביומן כמו logcat יורק.

יש לך קישור לאפליקציה ההיא, אני לא מוצא אותה בשוק?
@GAThrawn למקרה שאתה עדיין מעוניין: [דף הבית] (http://doandroidsdreamofelectricsheep.wordpress.com/2010/03/11/android-system-info/) ו- [חנות Google Play] (https://play.google .com / store / apps / details? id = com.electricsheep.asi & hl = iw) קישורים.
#7
  0
t0mm13b
2012-07-30 00:17:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Logcat אינו זקוק לשורש. Simples - זהו תקן דה-פקטו בכל הקשור לגירסאות אנדרואיד שונות והוא חלק מאנדרואיד ללא קשר אם אתה מושרש או לא, והוא אמצעי סטנדרטי לאבחון בעיות כמו למשל - אתה מתקין אפליקציה, כוח האפליקציה נסגר, אתה מתלונן למפתח האפליקציה האמורה, רוב הסיכויים שהמפתח יבקש "שלח את logcat" ללא קשר אם אתה מושרש או לא!

aLogCat היא אחת הדרכים לאיסוף המידע, עם אפשרות כניסה לפריסת דפי אינטרנט או לטקסט רגיל, זכור, אם אתה מתזמן אותו להיכנס בתדירות מסוימת כגון כמדי 15 דקות, ה- SDCard יתמלא די מהר.

היבט נוסף, השימוש ב- logcat יהיה תלוי בגרעין מבחינת כמה שהוא יכול לאחסן - בכל גרעין שמשמש את ה- ROM , המקור לרישום מרמת הליבה, שם הוא שומר את הזיכרון לשירות logcat ניתן למצוא ב drivers / staging / android / logger.c באמצעות ההגדרות המתאימות לדוגמא:

DEFINE_LOGGER_DEVICE (log_main, LOGGER_LOG_MAIN, 64 * 1024) DEFINE_LOGGER_DEVICE (log_events, LOGGER_LOG_EVENTS, 256 * 1024) DEFINE_LOGGER_DEVICE (log_radio, LOGGER_LOG_RADIO, 64 * 1024) DEFINE_LOGGER_DEVICE (log_system, LOGGER_LOG_SYSTEM, 64 * 1024)

שוב, הקילומטראז 'ישתנה, חלק ממפתחי ROM כאלה יבחרו למזער את הצריכה כדי להפחית את תקורות הזיכרון. ..שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...