שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל למנוע יישומים לפעול בעת ההפעלה?
Aaronaught
2010-09-14 01:38:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפילות אפשרית:
כיצד אוכל לעצור הפעלת יישומים ושירותים?

יש לי התקנתי כמה יישומים שאני אוהבת בעיקר, למעט העובדה שכולם החליטו שהם חשובים מכדי שלא להפעיל אוטומטית. אף אחד מהם לא נותן לי אפשרות בתוך היישום להשבית את התכונה "הפעלה אוטומטית".

האם אוכל לעצור את הפעלת האפליקציות האלו באופן אוטומטי? ואם כן, כיצד?

הערה: הטלפון שלי אינו מושרש, ולכן אני מתעניין במיוחד בפתרונות ש לא דורשים מכשיר מושרש, אך כל התשובות יתקבלו בברכה, גם אם הם זקוקים להשרשת המכשיר, מכיוון שאולי אעשה זאת בסופו של דבר.

שים לב גם: אני מעדיף ש לא יתעסק בתכונות הרגיות אוטומטיות מגושמות ברוצח המשימות תוכניות, שכן מצאתי שהן לא אמינות להפליא בטלפון שלי (מוטורולה מיילסטון / דרואיד).

זו התנהגות רגילה למדי עבור אנדרואיד. אנדרואיד מנהלת הפעלת יישומים על ידי הפעלת כוונות. לרוב, לא תצטרך לשלוט / להרוג אפליקציות הפועלות באופן אוטומטי, אנדרואיד מנהלת משאבים בצורה חכמה ויהרוג * ותחיה * יישומים לפי הצורך בכדי לספק שירותים רבים ככל שיידרש בהתחשב במגבלת הזיכרון. אם לאפליקציה מסוימת יש התנהגות מטרידה (למשל להפעיל GPS / Wifi כל הזמן ולשאוב את הסוללה), פשוט הסר אותם.
אתה יכול להרוג את האפליקציות לאחר שהן מתחילות, אך נוגד את דרישות השאלה שלך. האם אפליקציות אלה באמת יוצרות תקורה כה רבה? אם כן, הייתי מחפש אפליקציות חלופיות שאינן מופעלות אוטומטית.
זה לא ממש נושא תקורה, יותר נושא של כרכרות; נראה שהם פועלים בסדר אינטראקטיבי אבל ראיתי אותם אוכלים כמויות אדירות של מעבד באופן בלתי מוסבר ולכן סוללה ברקע. ויש גם אפליקציות כמו Google Finance שפשוט אין להן עסק אוטומטי. אני כמובן מחפש אלטרנטיבות, אך כפי שאני בטוח שאתה יודע, לא תמיד כל כך קל למצוא התאמה מושלמת.
מצאתי ש- [Assistant Android] (https://market.android.com/details?id=com.advancedprocessmanager&feature=search_result) מועיל במידה מסוימת, מכיוון שהוא באמת לא "מונע" אלא "רוצח" (אחרי משימות מתחילות) ויש גם כמה יישומים / שירותים שאיתם הוא לא יכול להתמודד והוא מבקש מהמשתמש לסגור אותם באופן ידני.
מיזג http://android.stackexchange.com/questions/2258/apps-automatically-starting#question לשאלה זו
קשור: [השבת את ההפעלה האוטומטית בעת אתחול] (https://android.stackexchange.com/a/209345/218526).
שמונה תשובות:
#1
+15
Bryan Denny
2010-10-19 21:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה תניחי את רוצח המשימות.

אין צורך בכך. מערכת ההפעלה יודעת לטפל ביישומים ולסיים אותם בסדר גמור. אחרת אתה הולך לבזבז ביצועים / סוללה כי כאשר אתה הורג משימה זה הולך להשריץ מחדש. ואם הרגת משימה שכתבה לדיסק (או מסד נתונים), אתה עלול ליצור שחיתות .

הפעם היחידה שאתה צריך אי פעם, אי פעם, להרוג המשימה היא אם ברור שהיא משתוללת או מנותקת (ובדרך כלל כשזה קורה אתה מקבל את המסך בכוח סגור. אם לא, עבור אל הגדרות -> יישומים -> מצא את האפליקציה שלך והרג את המשימה שם).

למען האמת, אני לא מתייחס לשחיתות (למשל) של מפות כשהיא פועלת אוטומטית לאחר אתחול מחדש מבלי לגעת בה. אין צורך לאחסן נתונים. מה זה בכלל כותב לדיסק? ואכן, לא הייתי מריץ רוצח משימות הפועל אוטומטית (זה יהיה אירוני למעשה).
#2
+15
Martin
2011-11-29 01:44:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם כמה אפליקציות שטוענות כי הן מציעות פונקציונליות זו. עם זאת, הם בעצם רוצחי משימות מתחת למכסה המנוע. המשמעות היא שהם יאפשרו לטעון את האפליקציה ואז להרוג אותה. משמעות הדבר היא כי נעשה שימוש בכוח סוללה נוסף בכדי להרוג את האפליקציה, ואז היא כנראה תועלה מחדש על גורם כלשהו של אירוע מאוחר יותר, רק כדי להיהרג שוב.

בכנות, אם אתה משתמש באפליקציות האלה ולא רוצה להסיר אותן, הדבר הטוב ביותר הוא פשוט לתת להן להיטען. הם ישתמשו במעט זיכרון, כל עוד יש כאלה שלא משתמשים בהם. ברגע שמשהו זקוק לזיכרון, אז המערכת תהרוג את האפליקציה - ותאמין לי שלמערכת אנדרואיד יש מושג טוב יותר אילו משימות להרוג יותר מכל רוצח משימות מטומטם.

יש כאן תיאור טוב מדוע רוצחי משימות הם רעיון רע: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=6426198#post6426198

אחרת, אין דרך לעשות זאת בטלפון לא מושרש, אלא אם כן האפליקציה נותנת אפשרות להשבית את ההפעלה האוטומטית. עם זאת, בטלפון מושרש יש מגוון אפליקציות שמסוגלות לשנות את אופן המסירה של כוונות השידור לאפליקציות, כלומר ניתן למנוע מראש את התחלתן.

למען האמת אני נאבק לחשוב על סיבה שאפליקציה עשויה לרצות לטעון שירות בעת ההפעלה, שהיא לא הצליחה להשיג רק על ידי רישום מאזין לשידור. בדרך כלל יש להשתמש בשירותים למשימות רקע שאורך החיים שלהם מוגבל. אפליקציות מסוימות עשויות לטעון שירות בעת ההפעלה לצורך ביצוע עיבוד מסוים, אך בדרך כלל יסגרו אותו לאחר סיום העיבוד.

עם זאת, עם זאת, לא כל המפתחים מבינים את הכללים. אני מעדיף להסיר התקנה של אפליקציה שנכתבה בצורה גרועה שצורכת משאבים כאלה.

אלה נקודות טובות, וככל הנראה רוצחי משימות יכחדו בסופו של דבר כאשר המכשירים החדשים יקבלו כוח עיבוד וזיכרון. ובכל זאת, השאלה שלי לא נולדת כל כך הרבה מתוך דאגה שמירה על אנאלי שהאפליקציות מבזבזות משאבים, היא נולדת מתוך * התבוננות * באפליקציות שהן שימושיות מכדי להסיר את ההתקנה לגמרי אך * בבירור באגי * ביישומן - כדי העיקר להפוך את הטלפון שלי ממש למחמם חלל.
הבינו. בעוד שגישת הרוצח המשימות בהחלט תפעל עבור אפליקציות המגיבות רק לאירועי הפעלת טלפון, אפליקציות מסוימות יגיבו גם לאירועים אחרים (למשל שינויים במיקום, הגעה ל- SMS, דוא"ל, שיחות נכנסות, התקנת / הסרת אפליקציה וכו '). עבור יישומים אלה רוצח המשימות יסגור מחדש את האפליקציה ללא הרף בכל פעם שהיא נטענת. זה יכול להיות כלי שימושי במקרה זה, אבל רק לפקוח עליו עין.
'כמובן שלא הייתי שואל את השאלה אם אני מרוצה מהרוצחי משימות - אך יש להזכיר כי אנו מדברים באופן ספציפי על אפליקציות * הפעלה *, כלומר המטרה אינה למנוע מהאפליקציות לפעול כלל (אחרת הם יוסרו), רק כדי לשלוט טוב יותר מתי הם רצים.
עדכנתי את תשובתי, בתקווה להבהיר. פשוט ראיתי שממליצים על הרבה רוצחי משימות בתשובות אחרות, בידיעה שזה לא מה שאתה מבקש. אני מכיר היטב את מקור אנדרואיד, ובעצם רציתי לומר שם כי אלא אם כן הטלפון שלך מושרש אז כל הפתרונות מסתמכים על הריגת המשימה לאחר תחילתה.
האם אתה יכול להאיר אותי על "טווח האפליקציות שמסוגלות לשנות את אופן המסירה של כוונות השידור לאפליקציות". תגיד לי שלוש, בבקשה. ואולי כמה מילות מפתח לחיפוש אחר השאר. הוסף את ההבדלים ביניהם אם אתה יודע.
#3
+8
Lie Ryan
2010-10-20 06:15:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנדרואיד הוא מערכת הפעלה שתוכננה במיוחד עבור סביבה מוגבלת במשאבים. אנדרואיד מנהלת משאבים בצורה מושכלת, ויהרוג יישומים כאשר יישומים אחרים צריכים להשתמש בזיכרון, ולהקים אותם מאוחר יותר כדי לשחזר את השירות. בניגוד לכמה טלפונים אחרים, המקריבים פונקציונליות בסיסית של סמארטפונים, כמו ריבוי משימות, בכך שהם מאפשרים רק יישום אחד פועל בכל פעם).

באשר לאופן שבו אנדרואיד קובעת כיצד להחיות אפליקציות, זה נקבע בעיקר על ידי כוונות. יישומים יכולים להירשם לקבלת הודעה על ידי מערכת ההפעלה כאשר אירועים מסוימים מתרחשים, למשל. כאשר הטלפון מתחיל, אתה נכנס למיקום מסוים, ה- WiFi מופעל וכו '. בעת טיפול בהתראות (כוונות), היישום (או חלקים ממנו) עשוי להחיות. במובן מסוים, מבחינה רעיונית באנדרואיד, כל היישומים המותקנים פועלים תמיד כל הזמן ויש לך זיכרון אינסופי רעיונית. מערכת ההפעלה תהרוג ותחיה מחדש יישומים לפי הצורך בכדי לשמור על האשליה הזו.

כמה אני שונא תשובות מחורבנות ... או בעצם לא תשובות בכלל! מערכת ההפעלה לא תשמור על שום אשליה, אלא תאט את הטלפון כיוון שאפליקציות אינסופיות תלויות בזיכרון כל הזמן ומערכת ההפעלה ממשיכה להרוג ולהשיק. - שאלות אלו שואלות כיצד למנוע מהאפליקציות להיות מנוהלות.
#4
+7
ale
2010-10-19 20:52:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה לא באמת רוצה או צריך להפעיל רוצח משימות. ראה: האם אני באמת צריך להתקין מנהל משימות?

אפליקציות באנדרואיד די מתנהגות היטב. אם אפליקציה מתחילה אוטומטית זה בגלל שהיא צריכה. לאפליקציות מעוצבות היטב שעשויות להפעיל או לא באמת צריכות לפעול באופן אוטומטי תהיה אפשרות בהגדרות שלהן להפעיל או לכבות את זה.

שים לב שבניגוד למחשב האישי שלך, זיכרון RAM נוסף אינו משפר את הביצועים ולכן הַרבֵּה. עדיף שהאפליקציות הנפוצות שלך כבר יהיו ב- RAM כשאתה מפעיל אותן, כך שלא יהיה צורך לטעון אותן. הפעלה ללא מעט זיכרון RAM בחינם היא דבר טוב באנדרואיד, ומערכת ההפעלה עושה עבודה טובה בהריגת דברים שאינם זקוקים להם יותר.

הממ הדוגמה ליישום שמתחיל באופן אוטומטי הם לקוחות הודעות מיידיות, מה שגורם לי להיכנס לאינטרנט כשאני לא רוצה, ולסנכרן לקוחות שלדעתי מרוקנים את הסוללה הרבה.
תודה על המידע ש- RAM קטן זמין הוא דבר טוב, +1 :)
כל יישום שראיתי שמסתנכרן עבורך מאפשר לך לשנות את תדירות הסנכרון שלו. הפיכתו לתדירות נמוכה יותר תנקז את הסוללה מעט פחות.
#5
+3
joweiser
2011-12-09 04:58:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על היישום התחלה אוטומטית.

מה שהיא עושה (בצטטו מתיאור השוק):

שמור על השליטה שלך טלפון: ראה אילו יישומים עושים מאחורי הגב שלך.

מראה לך אילו אפליקציות פועלות בהפעלת הטלפון ואילו אירועים אחרים מפעילים ברקע. משתמשי שורש יכולים להשבית הפעלות אוטומטיות לא רצויות ולזרז את אתחול הטלפון שלהם.

#6
+1
Irfan
2011-11-26 17:40:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למרות שלא מדובר באפליקציה ייעודית למטרה זו, האפליקציה החינמית כוונון המערכת כוללת את התכונה של השבתת "אפליקציות הפעלה".

באפשרותך למצוא אפשרות זו על ידי גלילת הרשימה של הכפתורים למטה באפליקציה ובחר "יישומים" ואז בחר בכרטיסייה "סטארט-אפים".

נראה שזה מבצע דברים בצורה הרבה יותר טובה ממנהלי הפעלה אחרים.

אני לא בטוח אם זה עובד בדיוק כמו רוצח משימות אוטומטי או שהוא דורש במפורש שורש (מאפיינים אחרים של מקלט המערכת עשויים להיות אלה שדורשים שורש למעשה)

#7
+1
Riyaz Mohammed Ibrahim
2011-12-02 13:40:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בספק אם תוכל לתקן זאת מבלי להכות את הטלפון. אבל, אם אתה מוכן לשורש, אתה יכול לנסות את מנהל ההפעלה האוטומטית.

אלה נראים מבטיחים, ובמיוחד השני, ככל שהוא מתאר במפורש התנהגות שונה לשורש ולשליטה על * כל * האירועים המפעילים (לא רק התחלת המערכת). אני אנסה את זה בקרוב מאוד.
#8
-1
Ravi Vyas
2010-09-14 18:02:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן להשתמש ביישומים כמו " Startup Cleaner" או ב יישומים דומים אחרים

נראה סתם רוצח אוטומטי של משימה; אתה יכול לאשר או להכחיש זאת?
למעשה אני מאמין שכן. :-(
+1 למתן קישורים לכלים שלפחות מציעים אפשרות להשיג את מה שחיפשתי.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...