שְׁאֵלָה:
האם ניתן לבנות לחלוטין את טלפון האנדרואיד שלך באמצעות ROM מותאם אישית?
Damovisa
2010-08-18 11:54:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מבין שאתה יכול "לבנות" לחלוטין (להפוך את הבלתי שמיש) ל- iPhone שלך ​​על ידי ניסיון Jailbreak בצורה לא נכונה.

בין אם זה אכן המקרה ובין אם לא, האם ניתן לעשות זאת גם עם ה- Android מכשיר טלפון? או שהאופי של אותה מערכת הפעלה ומכשירי הטלפון הם כאלה שתמיד תוכלו להתקין עליה ROM חדש אם הכל יהיה בצורת אגס?

אני מניח שיכול להיות הבדל בגלל מידת הקרבה של האייפון קשור ל- iTunes, בהשוואה לאיך שנראים טלפונים עצמאיים של Android.

כן, קרה לי. עכשיו יש לי Galaxy S3 חסר תועלת של $ 500. היזהר מאוד כאשר מהבהב ROM חדש. ודא שהוא הספציפי למכשיר שלך.
שתיים תשובות:
#1
+8
Webs
2010-08-18 21:16:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן אפשר לבנות ולכן כל שיטות השורש והרומים המותאמים אישית נותנים אזהרות על האשכולות שלהם. אך עם זאת, קשה מאוד למישהו ללא ידע רב "לבנה" מכשיר כל עוד אתה ממלא אחר ההוראות שניתנו. HTC עושה עבודה נהדרת במכשירים שלהם ומקשה על לבנים אותם. כמעט תמיד קיים כספת כישלון מסוג כלשהו.

רוב האנשים הטוענים שהם לבנו את המכשיר שלהם משתמשים במונח לא נכון ופשוט זורקים אותו. גם מישהו שפיצח את המסך לחלוטין ולא יכול היה להשתמש במסך הטלפון עדיין הצליח לשרש ולהוציא קבצים נחוצים בהצלחה. קריאות הלבנים אינן שונות כעת אז היו עם מכשירי Windows Mobile שאנשים ניסו לפתוח. בכל פעם שמישהו ראה את מסך האתחול הוא בכה לבנים, אבל פשוט לא הבין שהמסך תקין.

אם אתה רוצה לקרוא עוד בנושא, עיין בפורומים של XDA. כמו כן, אני כתבתי מדריך בפורומי XDA לביצוע השתרשות וגיבוי מידע, טיפים וכו '. המאמר אמנם נכתב במיוחד עבור ה- Evo 4g, אך רוב המידע עדיין חל על כל טלפון אנדרואיד. אני ממליץ לבדוק את זה למידע נוסף.

אני חושב שאתה רוצה לשנות את הקישור לשרשור במקום לפוסט שפורסם לאחרונה (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=710513)
תודה דייוי! תפיסה יפה. לא בטוח איך דפקתי את זה ...
#2
+1
Matthew Read
2012-03-06 04:52:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להיות ספציפיים: בדרך כלל נדרשת פגיעה במעמי האתחול ללבישת הטלפון שלך. אם אתה יכול להיכנס ל- Bootloader אתה יכול בדרך כלל לחלק מחדש את הטלפון ולהבזיק תוכנות טובות. האתרים נכונים שרוב ה"לבנים "הן למעשה לבנים רכות , שם הטלפון לא יאתחל אך עדיין ניתן לתקן. במקרים מסוימים אתה יכול להשתמש בג'יג USB בכדי להכריח את המכשיר למצב בו ניתן לטעון תוכנה חדשה גם אם השיטות הרגילות להיכנס למאתחל נכשלות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...