שְׁאֵלָה:
מדוע האזעקה ב- HTC Desire שלי אינה פועלת כראוי?
TravisPUK
2010-07-22 18:41:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הגדרתי שלוש אזעקות ב- HTC Desire שלי (פועלת בתקן 2.1 עם Sense).

  1. Mo, Tu, We, Fr @ 05:45
  2. Th @ 05:30
  3. Sa @ 07:00

הם מוגדרים כאל אזעקות חוזרות והטלפון מציג את סמל השעון הקטן בפינה הימנית העליונה המציין כי אזעקה היא פעיל.

הפעלתי את הטלפון עם הפעלת DeskClock בכל לילה וזה אומר גם כי יש אזעקה פעילה לשעה 05:45 למחרת בבוקר. עם זאת צפיתי בו (כשהוא לא עובד מסיבה מוזרה ומשונה אני מתעורר לפני שהאזעקה מתבצעת) ובזמן שהאזעקה מוגדרת על שום דבר לא קורה.

האם מישהו יכול לשפוך קצת אור על זה? לאשתי יש HTC Hero שמריץ גם 2.1 ונראה שהוא עובד כהלכה.

יש לי גם ATK שפועל והוא מוגדר להריגת יישומים רצים אוטומטית ותהיתי אם זה הסיבה, אולם זה לא הורג את אפליקציית DeskClock הפועלת ולכן אני לא בטוח אם זה רלוונטי.

שלי לא עובד כשהטלפון כבוי ... ועכשיו אני גם משתמש ב- LiveHome באנדרואיד שלי והאזעקה לא עובדת בכלל !!!
אני לוקח את זה בחזרה! התחלתי להשתמש בלייב בבית ביום ראשון והאזעקה שלי לא מוגדרת בימי ראשון ..... כל ימי השבוע אבל ראשון אז ערבבתי קצת עם הדברים
ארבע תשובות:
#1
+6
Cookey
2010-07-22 19:51:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היו לי המון בעיות עם זה בעצמי, מכיוון שאתה מציע שה- taskkiller שלי סוגר אותו, כאשר הוא משנה את הגדרת האזעקה הוא יתחיל לגבות. אתה אמור להיות מסוגל ללחוץ לחיצה ארוכה על משימה ברוצח משימות מתקדם ולהגיד לה להתעלם ממשימת האזעקה. נראה שזה בכל זאת עשה את הטריק בשבילי.

קוקי, רק בדק זאת על ידי הגדרת אזעקה חדשה ואז ATK'ing באפליקציית השעון והאזעקה לא פעלה. לאחר מכן הגדרתי אזעקה חדשה והפעם 'התעלמתי' מאפליקציית השעון ב- ATK ובטוח שהפעם זה עבד בסדר. תודה על עזרתך.
#2
+2
Saul Dolgin
2010-07-22 20:19:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה בהחלט לא היחיד עם בעיות אזעקה. בדוק את רשימת הפגמים הקשורים לאזעקה במעקב הבעיות עבור מערכת ההפעלה של Android. למרבה הצער נראה שהסימפטומים משתנים בהתאם להרבה גורמים או שהם לא נראים עקביים במבט אחד.

הסימפטומים שתיארת ל- HTC Desire הפועל 2.1 הם בדיוק מה שאני חווה. הדבר המצחיק הוא ... יש לי HTC Hero שמריץ 2.1 (זהה לזה של אשתך)! אני יכול גם לומר לך שהאזעקה עבדה בעבר על ה- HTC Hero שלי לפני ששדרגה מ 1.5 ל- Eclair.

אכן יש לי דרך לעקיפת הבעיה שעבדה במקרה שלי וייתכן שתרצה לנסות:

גיליתי שהאזעקה לא עוברת אם הטלפון אינו מחובר למטען. ברגע שהתחלתי להשאיר אותו על המטען בלילה זה עובד 100% מהזמן בשבילי. אם זה לא עובד בשבילך, או אולי אתה כבר משאיר את זה על המטען וזה עדיין לא עובד, הייתי מציע לערוך קצת מחקר ב tracker tracker. אם נראה ששום דבר לא עוזר אולי להזין בעיה חדשה שתביא אותה לידיעת צוות אנדרואיד.

@Saul, תודה על התשובה. תמיד יש לי את המטען בלילה אז אני לא חושב שזו הבעיה. אני גם מניח שזה קשור יותר ל- HTC Sense מאשר לאנדרואיד עצמה, אך יכול להיות שגוי בנושא זה.
@TravisPUK, ההימור הטוב ביותר שלך כנקודת התחלה עדיין יהיה הגשש אחר הבעיה. הייתי סומך על צוות אנדרואיד שיגיב יותר למשוב מאשר HTC או כל אחד אחר המעורב. הם עשויים לעזור לך לצמצם אותו מעט גם אם זה לא משהו במערכת ההפעלה שגורם לבעיה.
@Saul, ראה לעיל ATK היה בהחלט האשם בכישלון הקטן הזה. תודה על קלטך.
#3
+2
MrChairman
2011-01-08 03:52:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כאשר אתה מגדיר את האזעקה, בחר את צליל האזעקה שאתה הכי אוהב, ובמקביל הפעל את בקרת עוצמת הקול. הייתה לי בעיה דומה עם ה- HTC Hero שלי לפני שהבנתי שבקרת עוצמת הקול הוגדרה למינימום. אני חייב להדגיש כי יש להפעיל את עוצמת הקול תוך בחירת הצליל הנדרש. מקווה שזה עוזר.

#4
  0
user172613
2016-06-21 23:48:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור אל> הגדרות הגדרות> צלילים & הודעות נשמע & הודעה> אל תפריע לא תפריע> אזעקות הפעלה (יש לסמן תיבה)

אזעקה תושמע גם אם הרינגטון אינו פעיל, כל עוד צליל האזעקה הופיע. לחץ על עוצמת הקול למעלה או למטה הקש על סמל הגדרות הצלצול (מעגל עם ריבועים סביבו) וודא שצליל האזעקה נמצא עד למעלה!שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...