שְׁאֵלָה:
מה ההבדל בין פריצה לכלא לביטול נעילת אנדרואיד?
MatthewMartin
2010-08-04 18:37:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שכפול אפשרי:
מה ההבדל בין: השתרשות, Jailbreak, ROM, Mod וכו '

האם זה אפשרי, חוקי, חוקי מבחינה חוזית והאם נזק לטלפון?

גם אני מתעניין בזה. כְּלוֹמַר. ההבדל בין ביטול נעילת אייפון לטלפון אנדרואיד. האחריות על מכשירי אייפון מבוטלת ואינך יכול להשתמש בחנות האפליקציות (לפי מה שאני מבין) האם הדבר נכון גם לגבי מכשירי אנדרואיד?
הגוגלוג המוקדם שלי מרמז כי ביטול הנעילה הוא רק לגרום לו לעבוד עם ספקים אחרים, אך פריצת jail היא משהו כמו להחזיק את סיסמת מנהל המערכת במחשב. אפל מפורסמת בניסיון לשבש טלפונים שבורים בכלא, שכן עבור אנדרואיד גוגל לא נותנת לי תשובה ברורה.
החוקיות משתנה לפי מדינה ואזור. כדאי לך להבהיר באיזו תחום שיפוט אתה נמצא
שכפול של http://android.stackexchange.com/questions/2885/what-is-the-difference-between-rooting-jailbreak-rom-mod-etc
שתיים תשובות:
#1
+7
Kingamajick
2010-08-04 19:47:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם היית משחרר את נעילת טלפון ה- Android שלך, זה יהיה כדי לאפשר להשתמש בסים מכל ספק במכשיר. טלפונים בדרך כלל נעולים לספק כאשר הם נרכשים (הרעיון הוא לעצור את השימוש בכרטיסי SIM אחרים לאחר קניית הטלפון). עם זאת תוכל לקבל קוד נעילת SIM מהרשת כאשר החוזה נגמר. אתה יכול גם לקנות את המכשירים ללא נעילת חוזה.

פריצת Jail (או השתרשות כידוע באנדרואיד) מאפשרת לך לעשות כמה דברים שונים, נראה שהשימוש העיקרי הוא קשירה (אולם נראה כי טלפונים נוספים מציעים זאת כסטנדרט), או התקנת קושחה מותאמת אישית.

דבר אחד שיש להזכיר, השתרשות הטלפון שלך תבטל את האחריות שלך, כך שאם אתה נתקע, אתה תהיה לבד (עם זאת יש הרבה אתרים שם מלאים באנשים שיעזרו לך אם הדברים משתבשים). קיים סיכון קטן לבנית את הטלפון (עם זאת ישנן דרכים להתאושש מכך גם במכשירים מסוימים).

באופן אישי השתרשתי את מכשיר האנדרואיד שלי ונהניתי לשחק עם קושחה מותאמת אישית וזה בדרך כלל היה הפלגה חלקה (אם כי מכיוון שנדרש זמן רב לאתחל לאחר שהבהב קושחה חדשה, בפעם הראשונה הייתי קצת מודאג: P). עם זאת, הייתי ממליץ לקרוא קודם כל, ולגשת אליו רק ברגע שתהיה בטוח שאתה יודע מה אתה עושה.

מקווה שזה יעזור!

למיטב ידיעתי (והוויקיפדיה מסכימה) ה- PUK הוא קוד החסימה האישי או קוד הנעילה של ה- PIN, למקרים נדירים אלו כאשר אתה מקליד את הסיכה שלך 4 פעמים באופן שגוי. ושום דבר לעשות עם ביטול נעילת הטלפון לרשתות אחרות. ראה http://en.wikipedia.org/wiki/Personal_Unblocking_Code
כן זכותך :) ערכתי את הפוסט המקורי כדי לשקף זאת!
-1
#2
+2
tnorthcutt
2010-08-04 19:39:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפי הבנתי, ביטול הנעילה (עם כל טלפון) מאפשר לו לעבוד עם ספקים אחרים, כפי ששיערת.

בעולם האנדרואיד, המונח "הנכון" המקביל ל נראה כי "שבר jail" (שנראה כמונח ממוקד באייפון) "שורש" (בכל מקרה תיאור טכני הרבה יותר). השתרשות, לפי הבנתי, היא השגת גישה שורשית למכשיר, מה שמאפשר לך בעצם לעשות כל מה שתוכל להבין כיצד (להתקין ROM מותאמים אישית, לגשת לפונקציות נעולות בעבר כגון קשירת Wi-Fi וכו ').

השתרשות / פריצה מהכלא היא כעת ככל הנראה חוקית במפורש, אם כי לעשות חלק מהדברים שרבים אנשים שורשים כדי להיות מסוגלים לעשות זאת לא, אם זה מפר את תנאי השירות של הספק שלך (כלומר wifi קשירה).שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...