שְׁאֵלָה:
האם אוכל לכבות wifi, GPS וכו 'בטלפון אנדרואיד בן לילה?
Joe Shaw
2010-07-15 09:23:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברצוני שטלפון ה- Android שלי יכבה באופן אוטומטי כמה תכונות למשך הלילה כדי לחסוך בסוללה, ולהפעיל אותן מחדש בבוקר. בין הדברים שברצוני להפעיל לעשות:

  • כבה את ה- wifi
  • כבה את ה- GPS
  • השתמש רק ברשתות נתונים 2G

אני לא זקוק לזיהוי סרק מהודר. הייתי שמח מהיכולת לעשות זאת, למשל, בין השעות 12: 00-06: 00.

אילו אפליקציות אנדרואיד מתאימות לסוג כזה?

שמונה תשובות:
#1
+7
Cry Havok
2011-06-03 20:33:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Tasker כדי לעשות בדיוק את זה, והרבה (הרבה) יותר. אם זה יכול לעבור בין 2G ל- 3G או לא, תלוי במכשיר הטלפון, שאינך מזכיר. הנה דוגמה מ- Tasker Wiki, המראה כיצד להעביר את הטלפון למצב טיסה בלילה.

שים לב שה- GPS משתמש בכוח רק אם משהו משתמש בו, אז הפוך אותו סביר מאוד שלא יהיה השבתה משמעותית בחיי הסוללה שלך.

#2
+7
GAThrawn
2010-07-15 17:32:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם לא אכפת לך לשלם עבור אפליקציה, זה דומה מאוד לסוג ש אזור לאנדרואיד עושה, אתה יכול להגדיר אותו להפעיל או לכבות דברים או להפעיל אותו אפליקציות בטלפון שלך כאשר מתקיימים תנאים מסוימים כמו מיקום עדין / גס וכו '. קיימים בשוק לא מעט תוספים מקומיים (רבים מהם בחינם) המעניקים לו המון פונקציונליות נוספת.

אולי אתה יכול להזכיר שלוקאל לצערי הוא כבר לא בחינם ;-)
נקודה טובה, לגמרי שכחתי את זה. עודכן כעת.
BEST $ שתוציא אי פעם בטלפון אנדרואיד שלך.
אני מאמין שטאקר חזק יותר וזול יותר (6 $ במקום 11 $). והמקום לנתק את כל בודקי הבטא שלהם לא היה נחמד במיוחד. http://tasker.dinglisch.net/
אתה בהחלט יכול להשתמש ב- Tasker כדי לעשות זאת. לוקח זמן להתרגל לממשק שלהם, אך יש [wiki] הגון (http://tasker.wikidot.com/) שיש לו דוגמאות שלב אחר שלב לתרחישים רבים.
אני הבעלים של Local ומשתמש בו. זה די מדהים; אתה יכול להשתמש במיקום, בזמן, המתקשר, המטען ורמת הסוללה (או כל צירוף כלשהו) כקריטריונים להתאמת הגדרות מסוימות. הוא אכן משתמש בכמות ניכרת של זיכרון ועליו לפעול כל העת על מנת לפקח על התנאים הללו. אבל זה שווה לי את זה. אני בעצם אף פעם לא צריך להתעסק עם ההגדרות שלי כשאני הולך מהבית, לעבודה, לישון ... זה ** לא יכול **, עם זאת, להתאים GPS או להגדיר את הטלפון לשימוש ברשתות נתונים 2G בלבד (אלא אם כן יש תוספים שאני לא יודע על).
#3
+6
rmontagud
2010-07-15 15:07:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אולי SweetDreams יכול לעשות את העבודה בשבילך. על פי מערכת חוקים היא תכבה את ה- Bluetooth, ה- wifi ותבחר בתצורת הרינגטון שבחרת בטווח זמן מוגדר.

אולי תוכל להסביר קצת מה זה עושה?
נקודה טובה, אני בעניין
#4
+5
Michael 'Opt' Gram
2011-06-03 19:52:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב Lama כדי לעשות דברים דומים בלוח הזמנים, למשל. הנח את הטלפון שלי בשקט בזמן שאני בעבודה בשעות העבודה, כבה את ה- Wi-Fi כשאני עוזב את הבית וכן הלאה.

אתה יכול להגדיר אירועים שיתרחשו בהתאם למצב שאתה נמצא בין שאר התנאים. כגון זמן / תאריך, הפעלה / כיבוי של המסך, רמת הסוללה וכו '. לאמה לומדת מיקומים המבוססים על מגדלי הסלולר הנמצאים בטווח ולא על פי מיקום ה- Wi-Fi או ה- GPS שלך, כך שהוא כלל לא אוכל את הסוללה שלך. Lama לא דורש שורש. אני מוצא את זה מאוד קל לשימוש ועכשיו כשהגדרתי אותו כמו שאני רוצה, אני אף פעם לא מסתכל על זה אלא אם כן אני רוצה לשנות משהו.

#5
+4
John
2010-07-15 16:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב Timeriffic (ללא תשלום) אשר יפעיל / יכבה את ה- wifi, GPS, ישנה צלצול, בהירות וכו 'על סמך לוחות זמנים מתוזמנים.

לצערי "השתמש רק בנתוני 2G רשתות "אינו באופציות.

עד כה, הפיתרון החינמי הטוב ביותר!
#6
+3
dylan murphy
2011-06-03 17:49:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמו כן, אם אתה משתמש ב- Juicedefender https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&hl=en שיש לו אפשרות למצב לילה עם כל מה שדיברת עליו ועוד, JuiceDefender הוא די מדהים בכל מקרה. לבסוף, אם השתרשתם את הטלפון שלכם, ל- Cyanogenmod http://www.cyanogenmod.com/ יש גם מצב לילה.

"שעות שקטות" ב- CyanogenMod 7 הוא נהדר, אני לא צריך לדאוג שמייל / הודעת טקסט יעירו אותי בלילה. השיחות עוברות בדיוק אותו דבר, לכן אני לא מפסיד שיחת חירום / לילה מאוחרת.
#7
+2
jpsc
2010-07-15 14:53:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה בהחלט יכול לעשות זאת על סמך המיקום שלך: http://www.twofortyfouram.com/product.html

ביררתי את תמיכתם אם אתה יכול להשתמש הזמן כאחד מקריטריוני המעבר, אני אתפלא אם לא תוכל. גם אם זה לא זמין מהקופסה, יש מערכת תוספים ותסריטים שאני בטוח שיעשה את זה.

אני לא הבעלים של האפליקציה ולכן אני לא יכול להגיב על היעילות שלה, אבל אני ראיתי הפניות טובות.

  • עריכה

תגובה ממפתח

האם ניתן לבצע אזור להחליף מצבים על בסיס זמן לבד, כמו לשתוק בלילה בלי קשר למיקום? ג'ון

-

היי ג'ון,

כן !

בבעלותי ומשתמש באפליקציה זו. זה די מדהים; אתה יכול להשתמש במיקום, בזמן, המתקשר, המטען ורמת הסוללה (או כל צירוף כלשהו) כקריטריונים להתאמת הגדרות מסוימות. הוא אכן משתמש בכמות גדולה של זיכרון ועליו לפעול בכל עת על מנת לפקח על התנאים הללו. אבל זה שווה לי את זה. אני בעצם אף פעם לא צריך להתעסק עם ההגדרות שלי כשאני הולך מהבית, לעבודה, לישון ... זה ** לא יכול **, עם זאת, להתאים GPS או להגדיר את הטלפון לשימוש רק ברשתות נתונים 2G.
#8
  0
ale
2012-12-14 20:46:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שתיקה יכולה להחליף את הגדרות הצלצול, ה- Wi-Fi, ה- Bluetooth והמטוס באופן אוטומטי במרווחי זמן מתוזמנים.

תכונות:

  • ממשק פשוט ונושא בנושא Holo
  • קבע אירועים המתרחשים פעם אחת, או חזור על עצמם בימים מסוימים בשבוע
  • שנה את הצלצול למצב שקט, רטט או רגיל
  • הפעל או כבה את מצב ה- Wi-Fi, Bluetooth ומטוס
  • שנה את ההגדרות שלך אוטומטית לאחר סיום האירוע המתוזמן

קיימת גם גרסה בתשלום ללא מודעות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...