שְׁאֵלָה:
מה גורם לסוללה להתנקז מהר יותר ממה שהיא יכולה לטעון?
JadeMason
2010-09-16 00:30:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי Moto DROID (v1). בטיול מטיילר, טקסס לשדה התעופה DFW היה לי את הטלפון במעגן הרכב וטען. השתמשתי בניווט כדי להגיע לשדה התעופה והאזנתי לרוץ גם כדי להשמיע פודקאסט ברמקול המכשיר. כשהתקרבתי לשדה התעופה, הטלפון אתחל מחדש כמה פעמים ואז נשאר כבוי. הוצאתי את הטלפון מהמעגן ושמתי לב שהוא חם מאוד למגע. בשדה התעופה הטלפון התקרר וחיברתי אותו למטען קיר. הסוללה רוקנה לחלוטין!

אחי חווה את אותה חוויה עם ה- Moto DROID שלו (v2). הוא היה בנסיעה של 4 שעות בכביש והשתמש באפליקציית הניווט והשתתף בשיחת ועידה (דיבורית). הטלפון היה מחובר למעגן הרכב וטען את כל הזמן, אך לאחר כמה שעות הטלפון אתחל מחדש ואז נכבה עם סוללה מתה. השארנו את הטלפון והתחברנו למטען לזמן מה והוא הצליח לאתחל שוב, וכמו אצלי הראה סוללה מתה!

האם הטלפון באמת מסוגל לרוקן את הסוללה מהר יותר מכפי שהוא יכול לחייב דרך מזח הרכב? אם כן, האם יש שילובים ידועים של אפליקציות או שימושים שיגרמו להתנהגות זו?

אני חושב שנוכל להשתמש בשתי הדוגמאות שלך כשילובים ידועים של אפליקציות שיגרמו להתנהגות זו. :-)
ניווט הוא המקובל בין שתי הדוגמאות. אני מנסה ללמוד אם זה שילוב כלשהו של רכיבים (GPSr + BlueTooth? GPSr + רמקול? GPSr + כל דבר?) שגורם לטלפון להתנקז מהר יותר ממה שהוא נטען.
ארבע תשובות:
#1
+14
keithjgrant
2010-09-16 01:54:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שענית לשאלה שלך;)

ניווט משתמש בכוח רב: הוא זקוק לשימוש מתמיד ב- GPS יחד עם קריאת המפה ועיבוד הטקסט לדיבור. זרוק לפעילות עתירת כוח אחרת כמו Bluetooth או רמקול הטלפון (או שיחות, או נתונים וכו '), וניתן מאוד להעלות על הדעת שהוא ינקז את החשמל מהר יותר מכפי שהוא יכול לשלוף אותו ממטען, במיוחד מטען לרכב, אם כי המדויק הפרטים משתנים מטלפון לטלפון.

הנה הנה רשימה נהדרת של הדברים שמשתמשים הכי הרבה בטלפון.

תודה על הרשימה. מטריד את דעתי כי 1) כאשר הוא נמצא על המטען הוא עדיין פועל מסוללה במקום לעקוף למקור החיצוני ו -2) הוא יכול לנקז את הסוללה מהר יותר מטעינה.
@JadeMason: אני מתכוון שכאשר הוא זקוק ליותר כוח ממה שהמטען יכול לספק, מה עוד הוא יכול לעשות מלבד להשתמש בסוללה ...
#2
+5
Dave
2010-10-09 22:21:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ודא שהמטען מוציא אמפר אחד. רוב מטעני הרכב שאינם ספציפיים לטלפונים חכמים או שאינם מציגים תפוקה יהיו אמפר .5 אמפר.

בשני המקרים השתמשנו במתאם ערכת הרכב של מוטורולה. לא שמתי מטר על המתאם, אך מכיוון שהוא הגיע מיצרן הטלפון והוא מיועד לשימוש עם הטלפון, ההנחה שלי היא שהוא נמצא בעוצמה הנכונה.
#3
+1
Barfieldmv
2010-09-17 19:10:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה אולי רק סיפור שטויות אבל הנה התחלה.

יש 'מטענים' שאינם מספקים מספיק חשמל בכדי לטעון את המכשיר באופן מלא ומהיר. מטען לרכב אולי פשוט לא ייתן מספיק כוח לטעינה מהירה יותר אז היישומים משתמשים בסוללה.

אי פעם הבחין בכבל מחשב שנטען לאט יותר מאשר במטען לשקע בקיר. יש שם הבדל.

#4
  0
Dmitriy Likhten
2010-09-16 02:01:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה תמיד יכול להעביר את השעון בטלפון, אני שם לב לירידה משמעותית בחום שנוצר כלומר פחות אנרגיה בשימוש. כן זה משפיע על הביצועים, אבל עשוי לתת לך את מה שאתה צריך. מריץ את ה- EVO 4G (כדי שאוכל לשעבד עד 50% ועדיין לקבל את ה- MHz כמו ה- Droid).שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...