שְׁאֵלָה:
מה הדרך המלאה ביותר למחוק את כל הנתונים מהטלפון שלי כדי שלא ניתן יהיה לשחזר אותם?
Matt
2010-09-16 01:04:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי את הדרואיד המחליף שלי ואשלח את הדרואיד הנוכחי שלי למוטורולה. אני בטוח שהם הולכים לשפץ אותו ולמכור אותו מחדש. גיביתי הכל ואני אשמור על כרטיס ה- microSD שלי, אבל איך להבטיח שכל הנתונים יימחקו לחלוטין מהזיכרון הפנימי, כך שאין סיכוי שמישהו אחר יוכל לשחזר אותו?

ארבע תשובות:
#1
+4
syntheticbrain
2010-09-19 05:24:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמירה על microSD היא כנראה הדבר העיקרי, אז מכיוון שזו התוכנית, זה רק הטלפון.

לא יכולתי להישבע על כך, אך השתמשתי בזה בעת מכירת ה- g1 שלי: הסר הכל - למעט דפדפן קבצי astro או דומה השתמש באסטרו כדי למחוק תיקיות הקשורות לאפליקציה הסר אסטרו השתמש ב"איפוס נתוני המפעל "(מופעל) 2.2 זה תחת פרטיות) הפעל ובדוק שהוא מברך אותך כמשתמש חדש כבה הסר את כרטיס ה- SIM הפעל ובדוק שזה אפילו פחות כבה את & לשלוח

#2
+4
Matt
2010-09-21 01:57:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בצע איפוס למפעל ואז כתוב לזיכרון ואפס שוב. זו הדרך הטובה ביותר שמצאתי למנוע שאריות נתונים.

הייתי מודע לכך שעם כונן מבוסס מגנטי יש כמעט תמיד שינויים בנתונים. אני מאמין שהתקן למחיקת מידע על כונן מגנטי ביעילות מוחק וכותב מחדש על הכונן 7-20 פעמים (אל תצטט אותי במספר זה). התרשמתי שברגע שמחקת נתונים מאחסון הפלאש זה נעלם לתמיד אבל נזכרתי בסיפור של אישה שמצאה פורנו ב- Evo המשופצת. לכן, שאלתי על שאריות נתונים ב- Superuser בזיכרון הבזק ומצאתי שלעתים נתונים יכולים להישאר לאחר מחיקתם. ההמלצה שם הייתה: עיצוב, כתיבה לזיכרון ועיצוב שוב.

כדי לעצב, כפי שהציעו התשובות לעיל, ביצעתי איפוס להגדרות היצרן. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים בדרואיד:

  1. עבור לתפריט "הגדרות", בחר "פרטיות" ואז בחר "איפוס נתוני מפעל"
  2. בצע איפוס קשה

בסופו של דבר פשוט עשיתי את איפוס המפעל כי הייתי עצלן מכדי לטעון את זיכרון המערכת ואני חושד ש- 99.99% איפוס המפעל מספיק, אבל טוב לדעת מהם הסיכונים.

#3
+1
Barfieldmv
2010-09-19 14:43:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זכור שיצירת עותק של הנתונים שלך והשמדת הנתונים המקוריים אינה גיבוי, אלא רק פעולת תחבורה.

צור עותק של נתוניך במכשיר אחר / מקל USB מהטלפון שלך והשתמש בפקודה העבר . זה ייצור 'עותק' נוסף ובעצם מוודא שלא שכחתם שום דבר לזוז. העברת הנתונים גם 'מוחקת' היא מהמכשיר המקורי. (עדיף לשמור אז סליחה)

כעת הכין רשימה של כל הדברים שאינך רוצה שיקבלו וודא שהם נמחקים / מוסרים. לאחר מכן בצע איפוס נתוני היצרן (מהגדרות או מתפריט האתחול) ובדוק אם הטלפון שלך נקי באמת.

#4
+1
Denis Nikolaenko
2010-12-02 21:20:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפי הבנתי, איפוס להגדרות היצרן "מוחק" רק קבצים ומסדי נתונים ספציפיים למשתמש. הם עדיין יכולים להתאושש אם לא יוחלפו לפחות פעם אחת.

גם זיכרון פלאש אנדרואיד פנימי מחולק למספר אזורים עם מערכת קבצים עצמאית. חלק מהמחיצות הללו אינן ניתנות לכתיבה ישירה.

הייתי עושה את הפעולות הבאות: 1. בצע איפוס למפעל .2. התקן כמה שיותר אפליקציות כדי להחליף כמעט את כל חסימות הנתונים במחיצת "נתונים" .3. בצע איפוס נוסף למפעל.

אם היה ROM מלאי שיחליף את ה- ROM המותקן כעת, גם אני הייתי מתקין את ה- ROM הזה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...