שְׁאֵלָה:
האם אוכל להשתמש בטלפון אנדרואיד מודרני ללא תוכנית טלפון?
MattK
2010-07-23 23:08:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חדש בפלטפורמת אנדרואיד, אבל אני בודק לעשות קצת פיתוח עבור Android 2.x, בתקווה לפרסם אפליקציה בשוק האפליקציות של Android בסופו של דבר. הייתי רוצה להיות מסוגל לבדוק את האפליקציה שלי על חומרה "אמיתית", אבל יש לי כבר אייפון, שהוא די יקר בעצמו, ואני לא רוצה לשלם עבור תוכנית פלאפון שנייה שלמה רק כדי לבדוק את הקוד שלי . אז השאלה שלי היא האם אפשר לקנות טלפון אנדרואיד לא נעול ולהפעיל אותו לגמרי באמצעות Wi-Fi? אם כן, אילו תכונות (מלבד המובן מאליו, כמו ביצוע שיחות), האם אני אפסיד?

תֵשַׁע תשובות:
#1
+13
Bryan Denny
2010-07-23 23:25:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, זה אפשרי, אבל זה עשוי להיות מסובך בהתאם לטלפון.

למשל, קניתי T-Mobile G1 (לא גרסת Android Dev Phone) והייתי צריך שיהיה לי SIM כרטיס בו. אתה יכול לשאול חבר של חבר או שאתה יכול לעשות את מה שעשיתי, זה לקנות כרטיס SIM מראש. זה עלה פחות מ -40 דולר. אם יש לך כרטיס SIM של חבר שמכיל תוכנית נתונים, תוכל להפעיל את הטלפון. אבל אם אינך רוצה שיהיה לך יותר כרטיס SIM בטלפון, תצטרך להשריש את הטלפון ו להתקין את CyanogenMod עליו.

עכשיו אם אתה קנית כרטיס SIM ששולם מראש, ואז תוכל להפעיל את הטלפון באמצעות wifi על ידי ביצוע השלבים הבאים (זה ספציפי ל- G1).

G1 הוא כנראה הטלפון הזול ביותר אתה יכול להשיג אם אתה רק רוצה להשתמש בו כמכשיר לבדיקת חומרה. ב- eBay זה נע בטווח של 100-150 דולר.

רעיון מצוין לגבי כרטיס ה- SIM ששולם מראש. אף פעם לא חשבתי על זה. תודה!
למעשה עד כמה שידוע לי, אתה בכלל לא צריך SIM. כלומר, הפעלתי את ה- Nexus One שלי באמצעות wifi ופשוט אתחלתי אותו בלי SIM כמבחן, והכל (למעט שיחות, ברור) עובד בסדר!
@kkaploon היה לי G1 ממותג T-Mobile. היה צריך שיהיה לו כרטיס סים כדי לעבור מעבר למסך "נדרש כרטיס סים". אם זו הייתה גרסת ה- ADP של ה- G1, זו לא הייתה בעיה.
הייתי מעלה את הרעיון להשיג G1 בעצמו. מכשיר זה עתיק כעת ואינו מריץ את הגרסאות העדכניות ביותר של Android בגלל חוסר יכולת חומרה. אתה יכול לחרוג כמה גרסאות מאוחרות יותר עליו, אבל זה איטי. הייתי מציע שאם אתה עדיין רוצה לנסות לחסוך כסף, לך על טלפון סמסונג גלקסי S. הם מושרשים בקלות ויוצרים מכשיר מסוג "iPod Touch עם אנדרואיד" מסוג wifi נהדר. פחות מ- 200 דולר ב- Ebay החל מדצמבר 2011.
#2
+5
George Edison
2010-07-24 06:01:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע אינך מוריד ומתקין את אנדרואיד SDK?

ה- SDK מכיל אמולטור שיכול לדמות כמעט כל היבט במכשיר.

תודה על הקישור. ככה אני מתכנן לעשות את רוב הפיתוח שלי - אני רק רוצה לבדוק את האפליקציה שלי על חומרה אמיתית לפני שאני משחרר אותה.
#3
+3
Christian
2010-07-24 16:33:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ה- Android Hero שלי היה זקוק לכרטיס SIM כדי להפעיל אותו. עם זאת, כרטיס SIM בתשלום מראש של 10 $ יעשה.

#4
+2
Dan Dyer
2010-08-17 20:31:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שאחרים אמרו, סים בתשלום לפי מהלך הוא פיתרון טוב לכל טלפון. בבריטניה לפחות, אתה יכול לקחת כרטיס SIM בחינם בקלות. Vodafone או O2 ישלחו לך אחת אם תשאל אותם או שאתה יכול להשיג אחת בכל מספר של חנויות מקומיות. רק שים לב שחלק מהמכשירים נעולים לרשתות מסוימות, כך שתצטרך להשיג SIM מאותה רשת או לשלם כדי שהטלפון שלך לא יהיה נעול.

עם זאת, חלק מהטלפונים יעבדו בסדר ללא SIM. אני משתמש ב- HTC Legend לפיתוח ללא SIM ואין שום בעיה. אני פשוט משתמש ב- Wi-Fi ומכיוון שהוא לא יכול להתקשר, זה למעשה רק מחשב כיס.

#5
+2
Kevin Reid
2010-08-24 16:53:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי Nexus One נעול חדש כשהם היו זמינים לקהל הרחב והוא היה מוכן לחלוטין להפעיל ולהשתמש ב- wifi מבלי שיהיה לי SIM. כנראה שזו אפשרות יקרה.

#6
+1
grokus
2010-07-24 00:10:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשלום מראש הוא הדרך. אתה יכול לרכוש T-Mobile טלפון משולם מראש במחיר של 20 עד 30 דולר, לפעמים הם אפילו זורקים כרטיס מילוי בחינם בסך 25 דולר. הטלפון מגיע עם כרטיס SIM בחינם עם זמן אוויר בשווי 3 דולר (10 דקות). עליכם למלא את הטלפון המשולם מראש כל 90 יום תמורת לפחות 10 דולר בכל פעם, או אם ברצונכם להימנע מהטרחה, תוכלו למלא 100 דולר שזה טוב למשך שנה ולהשיג את מעמד הזהב, לאחר מכן כל סכום שתמלאו יהיה טוב. עד שנה. אם כבר בבעלותך טלפון T-Mobile, ייתכן שתוכל להוציא רק 7 $ באתר התשלום מראש לרכישת ערכת הפעלה של כרטיס ה- SIM בתשלום מראש .

ה- שרשור CallingMart ו שרשור ePhoneCard ב- Fatwallet מספרים לכם כיצד לקנות כרטיסי מילוי זולים עם קודי קופון.

בהצלחה!

#7
+1
colithium
2010-08-25 17:59:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיימים טלפונים שאפילו אינם מסוגלים לקבל כרטיס SIM. לטלפונים המיועדים לשימוש ברשתות ספרינט ורוויזון אין אפילו יכולות GSM. הם יתחילו בסדר גמור בלי אחד (ברור). לדוגמה, ל- HTC Evo שלי אין חריץ לכרטיס SIM - זאת תהיה אפשרות יקרה, אני בטוח שתוכל למצוא טלפונים זולים יותר.

#8
  0
richq
2010-09-04 13:26:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

HTC Magic "מהדורת Vodafone" דורשת לפחות כרטיס SIM, גם אם הוא לא נעול לשימוש במפעיל כלשהו. אם אין SIM, תיבת דו-שיח מודאלית (שלא ניתן לסגור) מוצגת שמבקשת להכניס כרטיס SIM.

עדכון : ה- SIM נדרש רק למילוי. בפרטי חשבון Google (גם אם אתה עושה זאת באמצעות Wifi, כמוני). לאחר שהטלפון "מופעל" באופן זה, אתה יכול להפעיל אותו ללא SIM.

#9
  0
Jessica Brown
2011-09-16 02:31:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הצלחתי לעשות לא מעט בטלפון שלי לפני שההפעלה הושלמה באמצעות wifi. יש כמה דברים שלא תוכל לבדוק, כגון התנהגות אפליקציות לאחר / במהלך הפרעה לשיחה, אולם לרוב, הפונקציונליות הזמינה באמצעות מצב wifi מספיקה. באפשרותך לבדוק את סוג ההתנהגויות של הפרעות שיחות באמצעות אמולטור האנדרואיד.

ייתכן שתרצה גם לציין שלחברות סלולר רבות, כולל אך לא מוגבלות ל- att, יש תוכניות "נתונים בלבד" זולות יותר באופן משמעותי. , אם אתה מגלה שאתה באמת צריך לעשות בדיקות באמצעות רשת סלולרית אמיתית (למשל: אם ייצרת אפליקציית מולטימדיה, בדיקה באמצעות wifi עשויה להתבצע אחרת מאשר דרך האוויר). תוכניות ששולמו מראש כוללות לעיתים גם זמן שידור בתכנון נתונים כאפשרות נוספת שיש לקחת בחשבון, במידת הצורך.

ג'סיקה בראון - עצות כלשהן כיצד למצוא מידע / ספקים המציעים תוכניות "נתונים בלבד" אלה?
התקשר למספרי שירות הלקוחות של הספקים ושאל אם יש להם תוכנית כזו. או חפש בגוגל מונחים קשורים. הנה אחד שמצאתי עבור T-mobile: http://www.t-mobile.com/shop/plans/cell-phone-plans.aspx?catgroup=mobilebroadband נראה שלוויזון יש משהו דומה שמטרתו תוכנית למשתמשי טאבלט: http://www.verizonwireless.com/wcms/consumer/shop/prepaid.html


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...