שְׁאֵלָה:
כיצד לפרסם קישור לאפליקציית שוק אנדרואיד?
goldsz
2010-07-18 07:20:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן לפרסם קישור ליישום שוק אנדרואיד באמצעות קישור שנראה כמו:

market: // search? q = pname: package

  1. האם האם אתה יכול למצוא את שם החבילה של אפליקציה בזמן הגלישה בשוק? או שיש דרך נוחה להשיג או לשתף קישור לאפליקציית שוק?

  2. האם יש דרך לפרסם קישור לאפליקציית שוק רגילה (שאינה אנדרואיד) דפדפנים יכולים לעשות שימוש?

שתיים תשובות:
#1
+4
Kyle Cronin
2010-07-18 08:48:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה לא אפשרי, פשוט העובדה שלמעט האפליקציות המעטות המוצגות באתר Market Android, אין דרך לגלוש בקטלוג האפליקציות מכל דבר שאינו מכשיר אנדרואיד. אתה יכול לקשר לאפליקציה אם היא נמצאת באתר, ואם זה לא הכי טוב שלך זה לראות אם הכותב הקים דף אינטרנט לאפליקציה.

גוגל אמרה ב- שלהם. הערה מרכזית של IO (31:08) שהם עובדים על ממשק אינטרנט לשוק והדגמו רכישת אפליקציה בדפדפן והדחיפה שלה למכשיר באופן מיידי. סביר להניח שלממשק זה תהיה היכולת לקשר לאפליקציות ספציפיות, אך עד אז זה לא אפשרי.

מה לגבי קבלת שמות חבילות או קישורים ידידותיים לאנדרואיד בזמן הגלישה בשוק?
#2
+4
GAThrawn
2010-07-22 00:38:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם כמה אתרי אינטרנט של צד שלישי המאפשרים לך לגלוש ולחפש בשוק אנדרואיד. רוב אלה מציגים את כל תיאור הטקסט, צילומי המסך, הערות הדירוג והדירוג מהשוק, כמו גם בעל קוד ברקוד דו-ממדי של QR שתוכלו לסרוק באמצעות טלפון האנדרואיד שלכם כדי לקפוץ היישר לדף של האפליקציה באפליקציית השוק הטלפונית. חיפוש באחד מאלה אמור להראות לך את שם החבילה המלא (בדרך כלל בכתובת האתר של הדף וכן קבור בדף).

כמה מהם (מעל החלק העליון של ראשי ובלא סדר אמיתי) הם AndroLib, Cyrket ו- AppBrain.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...