שְׁאֵלָה:
איך אני משדרג את הקושחה בסמסונג גלקסי S שלי בלי להשתמש ב- Windows?
trampster
2010-09-14 02:45:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עד כה סמסונג פרסמה עדכונים באמצעות תוכנת Windows שלה בלבד Kies, ולא דרך האוויר כמו שאר העולם אנדרואיד.

האם בכל זאת יש משתמשי Windows שאינם יכולים לקבל את העדכונים האלה?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+7
GAThrawn
2010-11-06 18:58:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עברתי ב מדריך ה- Galaxy S Flash / Root / ADB / ROM ב- XDA, פשוט הבחנתי בזה:

  1. אני מריץ לינוקס / OSX. האם אני עדיין יכול להבהב את הקושחה שלי? האם עלי להתקין חלונות?
  2. o>

    אם אתה מפעיל Linux, אינך צריך להתקין את Windows. באפשרותך להפעיל את אודין במכונה וירטואלית או לחלופין להשתמש ב- Heimdall מאת בנימין דובל. Heimdall פועל באופן מקורי על לינוקס והגיע למצב שחרור נבדק היטב.

מה שלוקח אותנו לכאן Heimdall - תוכנת מהבהב קוד פתוח חוצה פלטפורמות:

מהו Heimdall? Heimdall הוא כלי קוד פתוח חוצה פלטפורמות להבזק ROMs לטלפונים של Samsung Galaxy S.

כיצד זה עובד? Heimdall משתמש באותו פרוטוקול כמו אודין כדי לקיים אינטראקציה עם מכשיר במצב הורדה. תקשורת USB ב- Heimdall מטופלת על ידי ספריית ה- USB הפתוחה הפתוחה, libusb-1.0.

באילו פלטפורמות פועלת Heimdall? לינוקס, OS X ו- Windows (XP, Vista) , 7 וכו ')

עם אילו גרסאות Galaxy S נבדקה היימדאל? בדקתי את Heimdall עם Galaxy S GT-I9000 (8 GB) מבריטניה ו גלקסי S GT-I9000 (16 ג'יגה) מאוסטרליה. כרגע אין לי גישה למכשירים אחרים שאפשר לבדוק איתם, אך חברי הקהילה אישרו שזה יפעל גם כהלכה עבור ה- AT&T Captivate.

אני מקווה שזה יעזור לכולנו לצאת!

למרות שברור כי זהו למעשה תחליף לתוכנת אודין של סמסונג, היא מיועדת יותר לאנשים ששמחים לתפוס את ה- ROM שלהם ממקומות שונים ברחבי האינטרנט ולהבהב אותם בצורה די מותאמת אישית, בניגוד ל- Kies. שהוא (אמור להיות) די הרבה plug and play.

די נחמד לראות שיש משהו כזה. בעדכון הבא אנסה זאת.
ישנה בעיה נוספת אם המחשב השני (שמריץ GNU / Linux) הוא ARM. אז כדי להבהיר מערכת הפעלה חדשה לסמסונג גלקסי S דרך כבל ה- USB מהמחשב השני, הייתי צריך משהו כמו 'heimdall' עבור ARM. זה לא בין ההורדות הזמינות שנבנו מראש, תצטרך לנסות לבנות אותו ל- ARM ואז ... האם זה אפשרי?
@imz מריץ מערכת הפעלה מיעוטית על חומרה של מיעוט, אני חושב שבסופו של דבר אתה בסופו של דבר תעשה הרבה בעצמך, אלא אם כן במקרה חובבים אחרים נפגעו באותן בעיות בדיוק כמוך, באותו שילוב מדויק של נסיבות.
אוקי, העליתי שאלה נפרדת: [האם השגת 'heimdall' עבור ARM אפשרית?] (Http://android.stackexchange.com/q/28025/13117) תוצאת עבודתי או חקר של מישהו אחר יהיו תהיה התשובה.
#2
+4
anders
2010-09-21 13:55:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי מקבל מכונה וירטואלית ומפעיל חלונות בה לצורך עדכונים. בטח יהיה הכי קל בשבילך, אם לא יהיה לך נוח להבהב. בדרך כלל ROMs עבור סמסונג יוצאים כחבילות אודין (תוכנית שסמסונג משתמשת בהבזק אני מניח).

בפורום של Galaxy ב- XDA יש הרבה משאבים כדי להתחיל. http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=665

אם האמור לעיל לא עוזר לך, תוכל להשתמש בשחזור מותאם אישית. התאוששות ClockworkMod עודכנה היום. בצעו את השלבים ב- http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=734166. בעזרת זה תוכל להבהיר עדכונים מסמסונג כאשר הקהילה תשחרר אותם כ- update.zip, מכרטיס ה- SD שלך.

זה דורש שורש במכשיר שלך, אך הוא כנראה הפיתרון היחיד שלך ללא Windows. לפני שתתחיל בזה, שב וקרא את המשאבים בפורום. מהבהב קושחה שגויה עלול לגרום נזק לטלפון שלך. היה מודע לגרסת הטלפון שלך. המדריך לעיל מיועד לגרסת ה- Galaxy S i9000 הבינלאומית.

אז אני צריך לשלם את מס החלונות על מנת לעדכן את הטלפון מבוסס הלינוקס שלי. לא תודה.
למעשה, התאוששות ClockworkMod נכנסה ליציבה היום. אעדכן את ההודעה שלי.
אני לא מצליח להבין מהו שלב 2 "שחזור פלאש". בהוראות ההוראות של ClockworkMod. אתה יכול בבקשה להסביר?
@imz - בטח! פוסט ישן שהגבת לו :) עליכם לפתוח את אודין ובתיבת ה- PDA בחרו בקובץ recovery.tar.md5. אתה אמור לקבל התאוששות חדשה יותר ו- rom עבור ה- Galaxy S שלך. הדברים השתנו הרבה בתוך שנתיים. http://1.bp.blogspot.com/-PPIbHmU2G4M/UAw2OOtr3mI/AAAAAAAAAes/IEKauXD6RKE/s640/galaxy+tab+odin+flash+clockworkmod+recovery.jpg.
#3
+2
jonesdavide
2010-09-14 02:59:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה יכול למצוא מישהו או אי שם שיש לו קישור ישיר לעדכון, אתה כנראה יכול להוריד אותו לכרטיס ה- SD שלך באמצעות הדפדפן הנייד שלך. אני לא בטוח מה הם שילובי המפתח עבור ה- Galaxy S כדי להגיע לשחזור שלך, אבל אני בטוח שעם חיפוש באינטרנט תוכל לגלות כיצד. ברגע שאתה נמצא בשחזור, תוכל להבהב את העדכון. אני מבסס את כל זה על האופן שבו זה עובד בטלפונים אחרים של Android, אבל לא ראיתי את זה באמת על גרסה של Galaxy S. תוכלו לנסות אתר זה עבור סמסונג פירמווארס: http://www.samfirmware.webs.com/

מעניין ... הייתי רוצה לדעת את הפרטים, אפילו שאלתי שאלה ספציפית לגבי דרך אפשרית זו: התקנה מחדש של מערכת ההפעלה ללא כבל USB אפילו - http://android.stackexchange.com/q/27765/ 13117.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...