שְׁאֵלָה:
כיצד לבחור כבל מיקרו USB למכשיר שלי?
keithjgrant
2010-09-14 03:37:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התקע בטוח נראה כמו כל תקע מיקרו USB ישן. האם כבל אחר (כמו זה מהמצלמה הדיגיטלית שלי) יעבוד לטעינת הסוללה, או האם אני זקוק לכבל שתוכנן במיוחד לטלפון שלי (מדהים)

התייתרתי לערוך את הכותרת, להפוך את מכשיר החיפוש לבלתי תלוי, בעוד שהפתרון שלי משתמש במכשיר שלך כדוגמה. תודה
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+9
keyboardsurfer
2010-09-14 03:43:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כל כבל מיקרו USB שיכול לטעון את הטלפון שלך עושה זאת בדיוק.

מצאתי קישור ל הפעלת USB. המקור הוא משנת 2005 אך הבעיה נותרה זהה.

כבלים מסוימים אכן טוענים את המכשיר שלך עקב זרימת חשמל מספקת בכבל בעוד שאחרים לא.

זה לא עונה על השאלה שאתה רק אומר שאם זה כן, זה כן. כל פיסת חוט שיש לה יכולת לטעון את הטלפון שלך עושה בדיוק את זה. אני לא מודע לשום מחרוזת שיש לה את היכולת אבל אם הייתה לה את היכולת אז תהיה לה את היכולת הזו. עמוק, כן, אני יודע. לא כל הכבלים מסוגלים לטעון טלפון.
זה נכון, אך עליכם לבדוק בתיאור הכבל האם הכבל מסוגל להיטען או לא מכיוון שבטלפון שלכם כבר יש את אנשי הקשר לטעינה המובנים בשקע ה- USB.
השתמשתי בשלושה כבלים שונים שהגיעו עם מכשירים אחרים וכולם עבדו בסדר גמור. אבל כן, לא כל כבל יהיה חיווט מלא כדי לתמוך בזרימת חשמל / טעינה.
#2
+3
beeshyams
2016-01-22 17:30:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עריכה: הוכחת התיאוריה היא בבחינת זה, כך שהתוצאות נמצאות ממש למעלה כדי לעודד קבלת החלטה מושכלת בזמן הקנייה של כבלים לטעינה USB.

שמתי לב שמכשיר ה- Huawei Honor 6 שלי נטען לאט יותר והחלטתי להחליף כבל טעינה מסוג USB. קניתי את כבלים של טרונסמארט במחיר השווה לכבלי תקציב. אלה עובי 20 AWG לטעינה (לספק טעינה הטובה ביותר) 28 AWG לנתונים (עובי דק יותר אינו משפיע על מהירות העברת הנתונים). תמונה למטה מהמוצר

enter image description here

ביצועים: יש לי שני מכשירים Samsung Note 2 ו- Huawei Honor 6 שניהם עם מטעני OEM וכבלי OEM (כמעט שנה). טעינת זרם כפי שנמדדה באמצעות כבלי OEM וכבלי Tronsmart מעודדת מאוד

 • Samsung Note 2 עם כבל OEM - 1100 mA , עם כבל Tronsmart - 1900 mA
 • Huawei Honor 6 עם כבל OEM - 550 mA , עם כבל Tronsmart - 1750 mA

זהירות: אנא וודא שאתה לא קונה בסופו של דבר CCA (כבלים אלומיניום מצופה נחושת) במקום כבלי נחושת. לשעבר הם שבירים יחסית ויש להם מוליכות נמוכה בהשוואה למוליכי נחושת


תקנים

 • USB תקן 3.0 ב קובעת סטנדרטים של 10 W: 5 V, 2 A ל סמארטפונים וטאבלטים
 • טעינת סוללות עדכון 1.2 קובעת " תקן עבור קביעת הדרך הנכונה לטעינת סוללה מיציאת USB "
 • מד החוט האמריקאי (AWG) הוא התייחסות לעובי הכבלים. במערכת זו, מספרים גדולים יותר מציינים חוטים דקים יותר. מפרט USB לעיל מתייחס למספרי AWG של 20, 22, 24, 26 ו- 28,

תקנים אלה אמורים להבטיח ש מתח וזרם ים זמינים למכשיר הנטען והבחירה ב כבל USB הנכון מבוססת על אלה בכדי לספק את הכוח הנכון לטעינה חזק>


זה חל על כל מכשירי אנדרואיד - המכשיר של OP נלקח כדוגמה (ראה הערות בסוף)

כל כבלי ה- USB הם לא זהים בכל מה שקשור לטעינה

בחירת כבלים מסוג USB תלויה:

 • מכשיר שהוא אמור להיטען
 • אורך הכבל
 • עובי הכבל ב- AWG (חיצונית, הם עשויים להיראות זהים אך מה שחשוב הוא עובי המוליך החשמלי פנימי). כבלי USB מתוצרת סטנדרטית מסומנים ומראים את העובי, למשל

  28AWG / 2C ו- 24AWG / 2C או 28AWG / 1P + 24AWG / 2C

משמעות הדבר היא

הקוד הראשון הוא בדרך כלל המפרט של צמד אותות הנתונים, שהוא בדרך כלל 28AWG. פירוש "2C" הוא שני מוליכים, ו- "1P" או "1Pr" פירושו זוג אחד. "2C" ו- "1P" הם זהים ביסודם.

החלק ה חשוב הוא הקוד השני, שהוא המפרט של זוג חלוקת הספק ( רלוונטי לפתרון כאן )

לפני שנכנס לפרטים כיצד לבחור על סמך גורמים אלה, סיכום מהיר של החשמל הבסיסי יעזור:

 חוק אוהם זרם = מתח חלקי התנגדות התנגדות = אורך כבל חלקי שטח כבל (התעלמות מהתנגדות) הספק = מתח כפול זרם 

מה משוואות אלה ממוצע?

כושר הנשיאה הנוכחי תלוי בהתנגדות, באותו מתח.

ההתנגדות היא ביחס הפוך לשטח החוט (פחות שטח = חוט דק יותר = התנגדות רבה יותר = פחות זרם )

ההתנגדות פרופורציונלית ישירות לאורך (כבל ארוך יותר = התנגדות רבה יותר ולהיפך)

כוח בתורו תלוי לכן באורך ובעובי הכבל (המשפיע על ההתנגדות) ובמתח

בקליפת אגוזים, ציטוט מ התנגדות כבל USB: מדוע הטלפון / הטאבלט שלך עשוי להיטען לאט

אם אתה מתכוון להחליף את הכבל בכבל aftermarket, עדיף לראות אם אתה יכול למצוא כבל בעובי העבה ביותר מוליכים אפשריים ל כוח . אם זה לא אפשרי, הישאר באורכים קצרים (עד קצרים מאוד), כי זה תמיד עובד.

כוח (זמני מתח זרם), עובי, אורכים קצרים הם איכותיים וצריך להיות במספרים כדי לבחור את הכבל הנכון. לשם כך עליך לדעת, ראשית, כוח- מתייחס לדירוג המטען של המכשיר שלך. המכשיר שלך כאמור הוא "מדהים" ו מטען ל- HTC Droid Incredible מראה שהוא מדורג ל 1A

הבא, הוא מתח- עבור פלט של 5 וולט , מפרט ה- USB דורש שהמתח יישאר בתוך 5% (כלומר ירידת מתח מקובלת של 0.25 וולט). ספקים מסוימים מספקים דירוג מתח מעט גבוה יותר

... יש ספקים שהבינו את הבעיה ( של ירידת מתח ) והחליטו לדחוף את מתח המוצא עד 5.1. v או 5.2v, שעדיין נמצא במפרט USB אך מאפשר ירידה נוספת של 0.1-0.2v מתח. זוהי תכונה שעשויה להיות נחמדה מכיוון שמשמעותה היא שהדרישות על הכבלים רגועות מעט (כלומר אולי אפילו ירידה במתח של 0.7 וולט נסבלת).

בחירת הכבל הנכון

אתה יודע את ההספק והמתח, הדבר היחיד שנותר הוא לדעת את ה עובי והאורך של כבל USB . לשם כך עיין ב טבלאות (בחר תחת הדירוג הנוכחי של הטבלה עם התנגדות מגע שהיא החיים האמיתיים, ללא התנגדות מגע היא לתת את ההשפעה של כבל בלבד) וחפש שילובי אורך כבל / עובי מרביים על ידי בחירת צבע "לא אדום" (ירוק או צהוב) אשר אומר לך שתוכל לבחור בבטחה, כפי שמצוין בחצים: > כבל AWG 24 עד 2 מטר אורך

 • 26 כבל AWG עד מטר 1
 • enter image description here

  גוגל למפרט כבלים זה (בדרך כלל כבלים נמכרים בדרך כלל כ- 24/28 AWG, ובמקרה זה בחר אורך מטר מקסימלי) וקנה מספק מוכר. בוצע !!

  הערות

  1. אתה יכול לחשב את ירידת המתח באמצעות חוק אוהם בעצמך. שולחנות נועדו. עצות מועילות לשימוש בטבלאות:

   • אם הדירוג המדויק של המטען שלך אינו זמין, אמור 1.35 A, בחר את הדירוג הגבוה הבא או פתח אותו בהוצאת חוק אוהם
   • ירוק צבע בטבלה מציין כי הערכים תואמים לתקן USB. עם ירידת ה- USB -0.25V המקסימלית, זה עדיין יכול להספיק לטעינה מלאה מכיוון שמכשירים רבים יכולים לקבל איבוד מתח רב יותר מבלי לפגוע בטעינה. תקנים. אל תשתמש
   • לדירוג זרם נמוך יותר עד 1.5 A, בחירת אורכי אזורים צהובים עדיין עשויה להספיק לטעינה מלאה מכיוון שמכשירים רבים יכולים לקבל אובדן מתח מעט יותר ללא פגיעה בטעינה. לזרמים גבוהים יותר (יותר מ -1.5 וולט), עליכם להיות שמרניים יותר, לכן עליכם לבחור לכיוון הירוק.
  2. למשתמשי טאבלט: עליך לבחור מה נופל באזור "ירוק" בלבד, מכיוון שרגישות ירידת המתח גבוהה יותר. ראו זאת כדוגמה טעינה של Google Nexus 7

  3. אני בשום אופן לא מזוהה עם המקור ואני מאמין שזה אמין בהתחשב בהיגיון המפורט מוצג ומתייחס היטב למקורות אחרים הממליצים על כבלים קצרים, ללא הצדקה מתאימה. זהו קריאה חינוכית למי שנוטה להיכנס לפרטים טכניים

  תשובה מושכלת מאוד, +1, מקווה מלא שהאדם ששואל את השאלה יכול להבין את כל זה
  בתמונה כתוב ירידת מתח ב- 1000mA ו- 2000mA מה זה?איך אתה קורא את זה?חתכתם את התמונה לטבלת 2000mA?אני מתכוון שהמטען שלי אומר 1500mA אז אני מניח שיכול לקבל שטח ירוק בגובה 2 מטר לטאבלט שלי?
  1. סליחה, זו הייתה בעיה של הדבק חתוך.טבלאות מקושרות בתשובה ושוב [כאן] (http://goughlui.com/2014/10/01/usb-cable-resistance-why-your-phonetablet-might-be-charging-slow/) עבור המקור 2כפי שצוין בתשובה אם הדירוג שלך אינו מכוסה בטבלאות, אתה יכול לעבוד על עצמך על פי חוק אוהם או לבחור את הדירוג הגבוה הבא לטבלאות, שהוא 2000mA.
  אני משתמש בכבלים של 2 מטר לשלושת המכשירים שלי שכולם מדורגים ב- 5V 2A וזה עובד מצוין (שניים מהם מסוגלים לטעון במהירות וגם אין להם בעיה)
  #3
  +1
  Matt
  2010-09-14 08:15:39 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  התשובה הלא טכנית שלי היא לא. יש לי מתאם AC microUSB לדיבורית Bluetooth הטוענת את הדיבורית שלי בסדר גמור אך לא תטען את הטלפון שלי משום מה. יש לי גם כבל miniUSB נשלף להתחברות למחשב והוא מתאים לנתונים, אך הוא גם לא מצליח לטעון את הטלפון שלי.

  זה לא בעיה בכבל, זה בעיה במקור החשמל. מקורות חשמל מסוימים (יציאות USB או משטח קיר) לא יספקו מספיק כוח עבור מכשירים מסוימים.
  לא, זה בעיה בכבל. אני יודע שההבדל בין יציאות USB מופעלות ובלתי מופעלות לבין אלה המדוברות היו כולן מופעלות ועבדו בסדר כדי לטעון את הטלפון שלי דרך כבל המלאי שהגיע עם הטלפון שלי. אני די בטוח שזה הכבל הנשלף הדק שנכשל מכיוון שניסיתי אותו ב -3 מחשבים שונים. נתונים 'כן; כוח, לא. גם התגובה שלך לא מתחשבת במטען החשמל שציינתי.
  #4
  +1
  Aoi Karasu
  2010-09-14 13:37:23 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  הייתי אומר שזה תלוי בכבל, אבל יש לך סיכוי הוגן לטעון את הטלפון שלך.

  בדקתי את HTC Hero עם 3 סוגים של כבל USB (אוניברסלי, נקנה עם שלי כונן קשיח בכיס עם כונן ה- DVD שלי), 2 סוגים של מטען GPS וסוג אחד של מטען לרכב GPS. הכל עבד טוב. :)

  #5
    0
  Rob H
  2010-09-21 00:33:04 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  בשביל מה זה שווה, רכשתי כבל MicroUSB כללי באמזון בסכום של $ 2, אשר פורסם כמיועד למשתמשי BlackBerry, וזה עובד בסדר גמור על ה- Incredible שלי. אני משתמש בו כמטען שלי במשרד.  שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
  Loading...