שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לזהות אפליקציות או הגדרות הגורמות לבעיות ביצועים?
Matt
2010-09-14 09:22:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם יש לי בעיות ביצועים, באילו כלים אוכל להשתמש כדי לזהות מהיכן נובעים פיגור הביצועים שלי? השתמשתי ב מנהל המשימות של לוח המערכת, פרטי מערכת Android אנדרואיד, מנהל המערכת בחינם וכמה אחרים, אך אף אחד מהם לא ממש זיהה את ילדי הבעיה . מנהל המשימות של לוח המערכת הגיע הכי קרוב עם ההסתכלות ההיסטורית שלו על השימוש במעבד ובזיכרון, אך הוא לא נתן לי להסתכל על אילו אפליקציות השתמשו בכמה משאבים לאורך זמן.

אני יודע שנערך קצת צ'אט באתר המטא לגבי סגירת שאלות "איזו אפליקציה" אבל זו שאלה מאוד ספציפית וטובה.
שתיים תשובות:
#1
+8
Matt Casto
2010-09-15 17:29:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Watchdog יפקח על ביצועי הטלפון שלך ויתריע בפניך על בעיות. הנה ציטוט ממאמר Lifehacker ב- Watchdog.

Watchdog פועל ברקע, וצופה באפליקציות שמתחילות להשתמש ביותר מאחוז מסוים של כוח המעבד שציינת. (עם ברירת מחדל של 80 אחוז). כאשר היא מבחינה באפליקציה שיוצאת מגבולותיה, היא מודיעה לך ומציעה אפשרויות להרוג את האפליקציה, להתעלם ממנה או להוסיף אותה ל"רשימת ההיתרים "שלך עם תוכניות חסרות תועלת. כברירת מחדל, Watchdog לא משתמש בכוח רב בעצמו, אלא רק מבצע צ'ק-אין כל שתי דקות בערך, אך אתה יכול לגרום לו לפעול בזמן אמת יותר אם ברצונך באמת לאתר בעיה שאתה יודע שקורה.

Watchdog Monitors Your Android for Run-Away Processes

זה היה אחד הראשונים שניסיתי. זה מעולם לא שלח לי אזהרות ולא מראה שימוש היסטורי ולכן זה לא ממש עבד בשבילי. יש גם הסיכוי שאני מדמיין לעצמי את הביצועים שלי.
מכל האפליקציות שניסיתי זו הייתה היעילה ביותר.
#2
+2
Matt Casto
2010-09-15 18:32:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

SeePU היא אפליקציה נוספת שתפקח על השימוש במעבד, בזיכרון וברשת הטלפון שלך. מ- ה- artcile של Lifehacker ב- SeePU:

SeePU מציב מדי ניטור באזור ההודעות של טלפון ה- Android שלך. אתה יכול לפקח על השימוש במעבד, השימוש ב- RAM ופעילות הרשת. ניתן לכוונן את תדירות עדכון הצג, אופן הצגת הנתונים - רק שילוב של מעבד או מעבד ו- RAM, העלאה והורדה או שילוב פעילות רשת וכו '.

alt text

תודה! יש לי רק את דרואיד המחליף שלי אז אנסה את זה בסוף השבוע ואדווח בחזרה.
די עבד אבל לא שילמתי עבור גרסת ה- pro שמספקת נתונים היסטוריים. כמו כן, היא לא זיהתה אילו אפליקציות משתמשות במשאבים ולכן היה קשה להבדיל בין אפליקציה פעילה לאחת שפועלת ברקע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...