שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לנהל אנשי קשר בכרטיס ה- SIM שלי באמצעות טלפון אנדרואיד?
lambdor
2010-08-16 16:51:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כיצד אוכל להוסיף ולנהל אנשי קשר בכרטיס SIM באמצעות טלפון אנדרואיד (HTC Magic)? אני מודע לאפליקציה אחת שמסוגלת לעשות זאת, אך היא עלתה 4 € לניהול פשוט של אנשי קשר ב- SIM o_O

שֵׁשׁ תשובות:
#1
+10
cofiem
2010-09-17 03:56:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברירת המחדל (ובכן, ברירת המחדל ב- Samsung Galaxy S שלי - אני מניח שברירת מחדל באנדרואיד לא אומרת הרבה) מנהל אנשי הקשר יכול לעשות חלק מזה. בעת יצירת איש קשר חדש, הוא מאפשר אפשרות לאחסן אותו בסים, בזיכרון הטלפון או בחשבון מקושר (כמו גוגל).

קיימת אפשרות להעתיק אנשי קשר מ- SIM לטלפון או טלפון ל- SIM (אנשי קשר-> תפריט-> עוד -> העתק אנשי קשר). יבוא / ייצוא נמצא באותה נקודה.

אני יודע שההצעות האלה אינן בדיוק מה שאתה מחפש. אני לא יודע אם ניתן לשמור אנשי קשר בכרטיס SIM בדרכים שונות, תלוי בטלפון. ממה שראיתי התוכנה שמגיעה עם טלפוני Android עשויה (תלוי ביצרן) לאפשר לך להעביר אנשי קשר.

+1 לאפשרות העתקת אנשי קשר ב- SIM, חיפשתי את זה במשך שנים!
ב- T-Mobile G2, אתה יכול רק "לייבא מכרטיס SIM". אינך יכול, ככל הנראה, להכניס נתוני קשר לכרטיס ה- SIM.
@benc דגמי HTC שחלקם משווקים כ- t-mobile gX (x לגרסה) אין אפשרות לחזור ל- sim, אך ניתן להשתמש ביישום חינמי כמו contact2sim כדי לעקוף
#2
+4
Flow
2012-08-20 02:06:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אל תשמור את אנשי הקשר שלך בכרטיס ה- SIM. אין בכך שום יתרון. טלפונים חכמים מודרניים בדרך כלל מסוגלים רק לייבא / לייצא אנשי קשר המאוחסנים בכרטיס ה- SIM.

אפליקציית אנשי הקשר מ אנדרואיד 4.0 מספקת תכונה המאפשרת לך לייבא את אנשי הקשר שלך דרך כרטיס ה- SIM. לאנשי קשר של גוגל (שאני ממליץ בחום) או פשוט על אנשי קשר טלפוניים מקומיים.

פתח אנשי קשר > תפריט > ייבוא ​​/ ייצוא > ייבוא ​​מכרטיס SIM

יתר על כן אפליקציית "המסרים" של אנדרואיד 4.0 מסוגלת להרבות את הודעות הטקסט המאוחסנות בכרטיס ה- SIM.

נראה שאפליקציית המסרים של גרסאות אנדרואיד מאוחרות יותר מכך איבדה אפשרות זו.עכשיו יש חבורה של אפליקציות כרטיסי SIM מחורבנות שמציגות מודעות כל הזמן ולא עובדות, אבל [אנשי קשר ב- SIM של מטאלי פארך] (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.midi.נראה סימפטקטים) נראה מבטיח.אני אגיב אחרי שאבדוק את זה.
[ספר טלפונים של SIM] (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keesadens.SIMphonebookFree&showAllReviews=true) טוב יותר, ומאפשר בחירה מרובה ומחיקה המונית.
באפליקציית אנשי הקשר של ה- SIM לא היה העתקה, ייבוא או ייצוא.
@peterhil תודה על הקישור.אפליקציה שעושה את מה שה- OP מבקש בלי מודעות, רכישות בתוך האפליקציות או הרשאות פוגעניות.מדוע אינך מוסיף כתשובה?מבחינתי זו _התשובה_.
#3
+3
BeachBearIT
2011-09-26 05:56:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רציתי למחוק כמה אנשי קשר בכרטיס ה- SIM שלי ב- HTC Sensation. ניסיתי וניסיתי וזה לא עבד. אז הוצאתי את הטלפון הישן של נוקיה והוא יכול לקרוא ולכתוב לכרטיס ה- SIM. מחק את אנשי הקשר שלא רציתי. זה עבד.

#4
+2
Webs
2010-08-17 00:56:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם יש מטרה ספציפית או תכונה שתחייב שימוש ב- SIM?

אם יש לך טלפון אנדרואיד, יש להניח שיש לך חשבון Google. כל אנשי קשר שנוספו לטלפון Google שלך ​​יסונכרנו באופן אוטומטי לחשבון Google המחובר אלא אם כן תכבה את הפונקציה הזו. מדוע לא פשוט להשתמש בגוגל כדי לנהל אותם? אז אתה יכול לשמור על ה- SIM וכרטיס ה- SD שלך ללא נתונים לא נחוצים, ואם אתה מאבד או מחליף את הטלפון שלך לעולם לא תאבד את אנשי הקשר שלך. הם עדיין היו קיימים בגוגל. בנוסף תוכל להיכנס ל- Gmail כדי לנהל אנשי קשר בצורה כזו.

אני רוצה לשמור על פרטיות אנשי קשר, אני לא יכול לגשת לאינטרנט וזקוק לתאימות לאחור של אנשי קשר עם טלפונים מטומטמים
ובכן אני יכול להבטיח לך שאנשי הקשר שלך פרטיים, רק אתה וכל מי שיודע את פרטי החשבון שלך יוכל לגשת אליהם. אתה יכול לנסות את האפליקציה הזו: http://www.androlib.com/android.application.com-happydroid-c2s-qpxm .aspx. לא ניסיתי אף אחד מהם בעצמי, אבל אם אתה מחפש אני בטוח שיהיה לך זוג לבחירה.
מארח אנשי הקשר יידע גם הוא. ניסיתי c2s, אך הוספת אנשי קשר זמינה רק בגרסת ה- Pro.
האפליקציה הזו היא היחידה שאני מכיר. אם אתה מבצע חיפוש בגוגל אתה עלול למצוא אחרים. מארח אנשי הקשר שלך יודע במובן זה שמארח אותם, השרתים ומאגרי המידע שלהם. אך לאף אחד בחברה אין גישה אליו ולכל מי שיעשה זאת, יהיה פיקוח קפדני ויהיה לו רק גישה למסד הנתונים שיוצפן ויהיה בשימוש מטעמי תחזוקה בלבד. אין כאן מזימה של האח הגדול, זה רק עניין של עלות / תועלת. והיתרון של גוגל שיש ויודע אנשי קשר קטן מהעלות. אם יש לך מקורות המציינים אחרת אנא פרסם.
לפעמים אתה מעביר את כרטיס ה- SIM לטלפון אחר, למשל. כשאתה נוסע - סמארטפונים עניים לנסיעות, כשאין לך חשמל, נוקיה הוותיקה עובדת על סוללה במשך שבוע ויותר
@Webs: כן, כי דליפות נתונים לעולם לא יכולות לקרות. Riiiiiiight.
זו לא תשובה אלא תגובה.
#5
+1
user2388
2011-01-24 15:29:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לניהול אנשי הקשר שלך ב- SIM אתה יכול לנסות את מנהל אנשי הקשר של ה- SIM.

+1 רכשתי והשתמשתי באפליקציה הזו כדי לעזור לי למחוק אנשי קשר (כל) לא רצויים מכרטיס ה- SIM שלי שהמשיך להופיע כאנשי קשר באפליקציות ההודעות (SMS) שלי. עבד בסדר גמור ב- HTC Sensation שלי. קישור לאפליקציה בשוק אנדרואיד:
#6
  0
derp
2011-07-29 07:13:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנשי קשר חדשים (ידניים) צריכים להיות מגובים אם חשבון Gmail שלך מקושר, והם אמורים להופיע באנשי הקשר שלך ב- Gmail.

אבל הישנים שלי (ב- sim ובטלפון לפני קישור הדוא"ל) לא עשו זאת. הייתי צריך להעתיק את אלה מהסים ומהטלפון לכרטיס ה- SD שלי על ידי כניסה לאנשי קשר (אנשים) ואז תפריט -> ייצוא ל- SD (כמו למשל SIM.vcf ) .

ואחרי זה תפריט -> ייבא לכתובת gmail המקושרת (לדוא"ל שלי). ורק אמרתי לו לייבא את כל הקבצים vcf ל- SD.

וזהו, עכשיו כולם היו באנשי הקשר שלי ב- Gmail.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...