שְׁאֵלָה:
האם התמיכה בעברית מובנית באנדרואיד?
Nathan Fellman
2010-09-14 02:50:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם התמיכה בעברית מובנית באנדרואיד? אם כן, האם זה בכל הגרסאות?

שתיים תשובות:
#1
+11
shmuelp
2010-12-13 23:47:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה הבנתי כמפתח:

אנדרואיד 1.5-2.1: תמיכה מימין לשמאל מובנית, אך רוב ה- ROM אינם מכילים את האותיות. המשמעות היא שעברית ברוב היישומים תופיע כתיבות (אך בסדר הנכון). הדבר מאפשר לאפליקציות בודדות לכלול גופנים משלהם ובכך להציג עברית כהלכה.

Android 2.2: גופני המערכת המוגדרים כברירת מחדל כוללים כעת תווים בעברית. פריסה מימין לשמאל עדיין עובדת. (למרות שכללי ההצדקה השתנו, באופן מעצבן.) בהתבסס על כמה דיווחי באגים, גוגל עדיין לא ראתה תמיכה בשפות מימין לשמאל כסופית בגרסה זו. (שימו לב להערות מהנדסי גוגל, כמו רומיין גאי כאן: https://review.source.android.com/#change,15955).

אנדרואיד 2.3: SDK פורסם, אך אין עדכונים למכשירים בפועל. ה- SDK כולל לראשונה אזור עברי ( http://developer.android.com/sdk/android-2.3.html#locs).

שימו לב גם כי תמיכה מקומית תלויה בסופו של דבר בספק המכשיר בפועל (יצרן הספק או מכשיר המכשיר). הם עשויים לבחור להסיר את האזורים שלדעתם אין חשיבות כדי לחסוך מקום, או שהם יבחרו להוסיף כאלה שנחשבים להם חשובים עבור השוק הממוקד שלהם.

היי, אני חדש באנדרואיד. מה הפירוש של OP עם תמיכה בעברית, האם זה מקלדת / חשיפה בעברית (כלומר מערכת ההפעלה מסוגלת להציג תווי Heb), או תפריטים בעברית, כפתורים וכו '?
ומה עם אנדרואיד 3?
התכוונתי שמערכת ההפעלה מסוגלת להציג תווים בעברית. ניתן לקבל מקלדות בעברית עם חלק ממקלדות הצד השלישי (AnySoftKeyboard, מקלדת GO, רבות אחרות בשוק). תפריטים וכפתורים בעברית דורשים גרסה מקומית של Android, וזה לא קורה לעתים קרובות מחוץ לישראל. (שים לב ש- ROM של צד שלישי כגון CyanogenMod מכיל את הלוקליזציה העברית.)
אני מאמין כי חלת דבש (אנדרואיד 3) זהה לג'ינג'ר ככל שהתמיכה בעברית. אין לי שום מכשיר שמריץ אותו, ולכן אני פחות בטוח. אני מקווה שנלמד עוד על כריך גלידה (אנדרואיד 4?) בקרוב.
#2
+9
crosstalk
2010-09-14 10:57:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Froyo / Android 2.2 הוסיף תמיכה להצגת טקסט בעברית ובערבית (בין שפות אחרות), כולל הגופנים הדרושים.

למרבה הצער, גרסאות קודמות אינן יש תמיכה בעברית במקורות המניות, אם כי לא אתפלא אם יצרן מכשירים יוסיף תמיכה למכשיר שלהם על בסיס אד-הוק.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...