שְׁאֵלָה:
מהי קושחת רדיו?
spong
2010-09-14 00:41:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעת התקנת ROM מותאם אישית למכשיר אנדרואיד מושרש, הם ממליצים לרוב לשדרג את קושחת הרדיו.

מהי בדיוק קושחת הרדיו של Android?

אמנם אני לא יכול לענות בדיוק על השאלה, אך אני ממליץ בחום שלא לשדרג את הרדיו שלך, שכן זו הדרך הקלה ביותר לבנות את הטלפון שלך לחלוטין.
תודה ששאלת את השאלה הזו. עד שקראתי את התשובות שלהלן, איכשהו האמנתי שקושחת הרדיו מתייחסת לקושחה עבור משדר / מקלט הרדיו, הרדיו בו אנו משתמשים כדי להאזין לשירים. :-)
ארבע תשובות:
Rohan Singh
2010-09-14 00:56:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קושחת הרדיו שולטת בפונקציות בסיסיות ברמה נמוכה כמו קישוריות רשת, Wi-Fi ו- GPS. עם זאת, במשך מספר שנים, "רדיו" פירושו "רצועת בסיס" ושולט בהיבטי קישוריות רשת בלבד, בעוד ש- WiFi ו- GPS נשלטים על ידי מנהלי מערכת הפעלה, כמו כל מכשירים אחרים.

בדרך כלל שדרוג הרדיו שלך לא ייתן לך תכונות חדשות אך יתקן בעיות קישוריות, יגדיל טווח או ביצועים, יקטין את השימוש בסוללה וכדומה. חלק מ- ROM מחייבים שגרסאות הרדיו העדכניות ביותר יעבדו.

בעוד שדרוג רדיו מסולסל יכול לבנות את הטלפון שלך, התהליך זהה בעצם לשדרוג ה- ROM שלך. רק הקפד לא לנתק או לכבות את הטלפון באמצע, וודא שאתה סומך על האדם ששחרר את קושחת הרדיו, ונסה לקרוא כמה הערות או ביקורות.

Julien Roncaglia
2010-09-14 01:02:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כהערה צדדית על תוכנות רדיו יש להיזהר משדרוגם מבלי שראיתם בדיקת הגרסה ברשת שלכם.

לפעמים קושחות רדיו חדשות מוסיפות תכונות עבור ספקי רשת מסוימים שגורמים לרוחב פס גרוע יותר, לניתוקים. וחילוקי דעות אחרים אם אתה משתמש בהם ברשת אחרת. מפעילי רשת לא מספקים לטלפונים קושחות כל כך שבורות (הם מחכים לגרסה הבאה או פשוט מספקים את אותה קושחת רדיו לנצח) אבל אם תתקינו אותם בעצמכם זה סיכון שאתם לוקחים.

אבל אם אתם רוצים כדי להשתמש בקושחה העדכנית כל הפעמים לפני שמפעיל הרשת שלך או יצרן הטלפונים שלך מספקים את העדכון ייתכן שיהיה עליך לקחת סיכון זה (וידאו התרסק על ה- Desire של HTC כאשר נעשה בו שימוש עם כל רדיו הרדיו למעט froyo ...)

Jameeel
2012-11-27 22:04:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך חושב שיש צורך להבהב רדיו, אל תעשה זאת. לפחות שמעתי שזה לא ישפיע על אחסון הטלפון ומהירותך. אבל איכשהו אם יש לך בעיות קישוריות כמו שיחות שהושמטו, חיבור WiFi לא מחפש או GPS לא נראה עובד אז אתה בוודאי צריך להבהב את הרדיו לגרסה אחרת ממה שאתה משתמש כרגע.

אם אתה רוצה לראות באיזה רדיו הטלפון שלך עובד עבור אל הגדרות> אודות הטלפון> גרסת רצועת בסיס> ראה את הספרות האחרונות ואז חפש את הטלפון שלך כמו HTC רוצה את הרדיו האחרון וכו '.

הערה: אני ממליץ כדאי לקרוא עוד על רדיו לפני שתבהב אותו. לפעמים יש סיכוי לבנות את הטלפון שלך אבל אל תדאג אם חיפשת מספיק ממנו אתה לא הולך לאבד שום דבר. לפחות תן סוף שבוע או שניים לחיפוש הדרכות בפורומים כמו XDA, Android Central, Google, Wiki וכו '.

Happy Flashing

SAGExSDX
2010-09-14 00:54:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ספקי שירותי טלפון לעדכן לעיתים את הקושחה ברדיו שלך. מסיבות לא ידועות, קושחת רדיו משופרת לא תמיד זמינה ללקוחות.

קושחת הרדיו, באמצעות תוכנה, תגדיל את כיסוי השירות שלך, ותעניק לך אות וסוללה טובים יותר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...