שְׁאֵלָה:
השבת את "תיהנה מהאפליקציה שלך!" קופץ
Dennis
2014-07-11 23:35:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדי פעם, לאחר התקנה או עדכון של אפליקציה מחנות Play, מופיע חלון קופץ עם הטקסט הבא:

תהנה מהאפליקציה שלך! אם אי פעם תשכח את הסיסמה שלך, אנו יכולים לעזור לך להחזיר את הגישה לספריית Google Play ולרכישות שלך. הקש על "המשך" כדי לספר לנו כיצד ליצור איתך קשר.

אני לא אשכח את הסיסמה שלי ובוודאי שלא אמור לספק ל- Google מידע שעשוי לאפשר להם להפעיל את 2FA.

כיצד אוכל להשבית את הקופץ המזוהם הזה?

enter image description here

AFAIK הם לעולם לא יאפשרו את 2FA ללא הסכמתך המפורשת וקל לכבות אותה שוב, כך שאם זה כל מה שאתה חושש abb = לצאת אל תהיה.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Ryan Conrad
2015-02-17 05:30:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הודעה זו נובעת מכך שאין לך מידע לשחזור חשבון קשור לחשבונך. זה לא תוכנה זדונית כלשהי, או שום דבר מזיק. הם לא ישנו אף אחת מהגדרות האבטחה שלך על ידי לחיצה עליה.

לחיצה על "המשך" תבקש ממך מידע נוסף כדי לאמת את חשבונך ואת המכשיר שלך. עליך להזין את המידע, זהו המידע אם אתה צריך לבצע איפוס סיסמה, או אם אינך מצליח לגשת לחשבונך באמצעות סיסמה ואימות דו-שלבי, הדבר ייתן לגוגל דרך נוספת לך לאמת שאתה.

מצטער, אבל זה לא עונה לשאלתי. אני יודע על מה קופץ. אני רוצה להיפטר ממנו מבלי להזין מידע לשחזור חשבון.
ובכן, אם להיות הוגנים, שאלת איך להשבית את זה. והתשובה היא להזין את המידע לשחזור. גוגל אינה מציעה דרך להשבית זאת. זה יפסיק לבקש ברגע שתמסור להם את המידע. הזנת מידע זה לא תאפשר אימות דו-גורמי. זה נפרד לחלוטין מזה.
הייתי אומר את אותו הדבר לפני כמה שנים. ואז יאהו סגרה אותי לצמיתות מחשבוני כאשר הם פתאום הפעילו את 2FA ללא הסכמתי (ומידע השחזור לא היה מעודכן). לא עניין גדול מכיוון שלא השתמשתי ביאהו לשום דבר חשוב, אבל זה יהיה אסון קל אם זה יקרה עם גוגל.
אין מידע על ההתאוששות גרוע מכך שהוא לא מעודכן. ואני סקרן כיצד יאהו איפשר לך 2fa ללא הסכמתך. אבל באמת, כדאי להשתמש ב- 2FA. למה שתרצה להסתמך רק על סיסמה שיכולה להיות מאולצת.
מלבד הסכמתך איתך שזו תשובה נכונה, @RyanConrad (+ 1 ניתן) - אני מסכים עם ה- OP שזו צריכה להיות החלטה שנותרה למשתמש. תן לו כמה מסכי אזהרה של "אתה באמת רוצה ...", אבל אילוץ אותי לחשוף פרטים שאני לא רוצה למסור הוא סחיטה. לא ש"איך לשנות את המדיניות "הוא משהו עבור Android.SE - אבל אשמח לשמוע אם יש דרך אחרת, ויהיה עם" כוחות שורש ". אותה נושא מטריד אותי, וכמו ה- OP, אני לא רוצה למסור פרטים נוספים (אך בניגוד אליו, אין דברים חשובים בחשבון ה- G שלי;)
Lexluthermiester
2015-09-29 05:26:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש פתרון לבעיה זו, אך הוא רק תיקון זמני. קדימה והקש על הלחצן כדי להמשיך וזה יוביל אותך למסך הגדרת ההתאוששות, ואז פשוט הקש על כפתור הגב מבלי להזין שום מידע. פעולה זו תגרום ל- Google Play לחשוב שהשלמת את תהליך השחזור, לפחות עד שהוא יבדוק שוב, מה שנראה כאילו בכל פעם שהם מעדכנים את אפליקציית Google Play [או 30 יום, לא ממש הבינו איזה].

אני מסכים איתך שזה מטרד רציני, אבל אז אם השתמשת בחנות Play בטלפון או רכשת משהו, לגוגל כבר יש את המידע שהם מבקשים והם פשוט רוצים לעודד לך להגדיר אמצעי הגנה על חשבונות, שאינו חכם במקרים מסוימים. עם זאת, הם לא יכולים לאלץ אותך להשתמש בכל מה שאתה לא רוצה שכן ישנם חוקים במקומות רבים האוסרים עליהם בהחלט לאלץ את הציבור להשתמש במשהו שהוא לא רוצה. אם כן, תהיה לך הזכות המלאה לתביעה אזרחית לפיצויים, תלוי היכן אתה גר.

זה בוודאי מטרד, אבל מינורי אם אתה יודע לעקוף את זה.

Governmeant
2015-09-07 22:37:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש רק דרך אחת שמצאתי להשבית את החלון הקופץ הזה היא להסיר Gapps עם התקנת רום אחר למכשיר האנדרואיד שלך. לחלופין, התקן רום שה- Gapps הושמט. כמובן שזה "יזרוק את התינוק עם מי האמבטיה", תצטרך לחיות בלי שירותי Google play, וכמעט כל דבר בגוגל. הפסד גובר על הרווח במקרה זה, אז פשוט הכין מספר VOIP ותן לו את המספר הזה במקום התא או הבית שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...