שְׁאֵלָה:
כיצד לבטל הודעות Heads-up במהירות מבלי לנקות אותן מסרגל ההודעות?
Android Quesito
2015-04-15 23:05:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- Lollipop, אפליקציות יכולות להשתמש בהתראות Heads-up על פני יישומים אחרים. לפעמים זה שימושי ולפעמים זה מעצבן אותי (במיוחד במהלך משחקים).

אני תמיד יכול להחליק אותם, אבל זה מנקה אותם מסרגל ההודעות שאני לא רוצה. כיצד לדחות את ההודעה במהירות מבלי לנקות אותם מסרגל ההודעות?

אם ההתנהגות תלויה באפליקציה, אפליקציית יוצר ההודעות המעורבת כאן היא Todoist.

AFAIK ניתן להחליק מעלה את ההודעות כדי לבטל אותן מבלי להסיר אותן. תלוי באפליקציה, החלקה הצידה עשויה לעבוד (לפחות עבור Google Apps זה עובד).
@Why מהו * מצב חסימה *? כיצד לגשת אליו?
תכונת ההחלקה שציינה GiantTree מיושמת על Lollipop 5.1, למרבה הצער. AFAIK, אין שום דרך לעשות זאת לפני הגרסה ההיא, ואני מאמין שזה לא תלוי באפליקציה.
אחד תשובה:
Andrew T.
2015-06-23 06:53:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במלאי אנדרואיד 5.0 סוכריה על מקל, לא ניתן לבטל את הודעת הכניסה בלי לנקות אותם מסרגל ההודעות (הייתה לי בעיה זו גם בשימוש באפליקציות במסך מלא). AFAIK, זה קשור למסגרת אנדרואיד, ואי אפשר לשנות אותו על ידי אפליקציות (אפילו לאפליקציות של גוגל).

עם זאת, זה "קבוע" באנדרואיד 5.1. אתה יכול להחליק מעלה מעלה מעלה, ולבטל את הראשי מעלה בלבד, וההודעה עדיין תהיה שם בסרגל ההודעות.

מ משטרת אנדרואיד - [זרקור תכונות של Android 5.1] אתה יכול כעת החלק למעלה כדי לדחות הודעות מעל הראש במקום להיפטר מהם לצמיתות,

עם תוספת תכונה זו לאנדרואיד 5.1, תוכל להחליק למעלה כדי להפריע לך מהדרך בלי מאבד את זה לגמרי.

תודה רבה, זה כל כך הרגיז אותי! הלוואי שיכולתי להיפטר מהם לגמרי.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...