שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל להגדיר את השפה באופרה מיני 6?
Nathan Fellman
2011-04-05 01:20:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האופרה שדרגה את עצמה לאחרונה, ומשום מה העדכון התקין את הגרסה העברית עם תפריטים בעברית (זה לא מפתיע לחלוטין, מכיוון שהטלפון שלי בעברית, אבל זה מפתיע בחלקו, כי הגרסה הקודמת הייתה באנגלית). הבעיה היא שאופרה עשתה עבודה גרועה בתרגום הדפדפן שלהם לעברית, מכיוון שהעברית נכתבת מימין לשמאל, אך התפריטים כולם משמאל לימין.

כיצד אוכל לשנות את השפה מהתפריטים וההגדרות באופרה להיות באנגלית?

למען הסר אם אם זה רלוונטי, יש לי Samsung Galaxy S עם Froyo.

ארבע תשובות:
Matthew Read
2011-04-05 01:36:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זהו דרך לעקיפת הבעיה, אך אני מניח שתוכל לקבל את הגרסה האנגלית על ידי הסרת ההתקנה של האפליקציה, החלפת הטלפון לאנגלית באופן זמני והתקנת האפליקציה מחדש.

מה שאני לא מבין זה איך קיבלתי את הגרסה האנגלית מלכתחילה בלי לעבור לאנגלית.
כי שם לא היה תרגום לעברית של היישום בהתחלה. אז אתה מקבל את תרגום ברירת המחדל, שהוא בדרך כלל אנגלית. עדכון מאוחר יותר של היישום הוסיף את השפה העברית, וקיבלת את התרגום הזה.
Redandwhite
2011-04-12 15:45:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סביר להניח שאופרה הוסיפה את הלוקליזציה העברית עם העדכון עצמו, אז היא עשתה את הדבר "החכם" והשתמשה בשפת הטלפון.

הייתי עושה את הדברים הבאים:

  1. הסר את ההתקנה של האפליקציה
  2. שנה את שפת הטלפון לאנגלית (הגדרות> מקלדת & בשפה)
  3. (אופציונלי ורק אם הטלפון שלך הוא מושרש) הורד את Market Enabler מהשוק ובחר שוק אמריקאי (כדי להבטיח שתקבל "גרסה אנגלית" של האפליקציה.
  4. התקן מחדש ולאחר מכן, להחזיר את הטלפון לעברית
  5. הייתי מנסה גם לאתחל מחדש כדי לראות אם זה מחזיר את התנהגותה של אופרה.
כאשר מחזירים את הטלפון לעברית, היישום יחזור לשימוש בעברית ולא באנגלית. חבילת התוכנית קיבלה את כל התרגומים.
Anders
2011-04-12 21:12:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יישומי Android מוגדרים בדרך כלל לטיפול בשפות רבות על ידי שמירת תרגומים שונים של אותה הודעה בקבצי שפה שונים, אחד לכל שפה ( res / values ​​/ strings.xml כברירת מחדל, res / values-sv / strings.xml לשוודית, res / values-fr / strings.xml לצרפתית וכו ').

אז כשאתה הפעל את התוכנית, נסה לחפש תרגום עבור שפת ברירת המחדל של הטלפונים שלך. אם ישנם תרגומים של מחרוזת זו עבור השפה הנבחרת בתוכנית, כמו שהעברית נמצאת כעת באופרה, היא תשתמש במחרוזת זו. אך אם השפה אינה לחוצה, כמו שהייתה בעבר באופרה, היא תשתמש בשפת ברירת המחדל של התוכנית, שהיא בדרך כלל אנגלית.

לכן קיבלת אנגלית בעבר ועברית כעת כשאתה פועל אוֹפֵּרָה. ובגלל זה אני לא חושב שהתקנה והתקנה מחדש תשנה שום דבר, מכיוון שהשפה נבחרת בזמן ריצה, ולא כאשר אתה מתקין את התוכנית.

במקום זאת אתה צריך לדבר עם אופרה ולתת להם. תרגומים טובים יותר או הגדר את הטלפון שלך לאנגלית כשפת ברירת מחדל ולא תקבל תרגומים לעברית בכלל, בשום תוכנית.

אמנם זה בהחלט יכול להיות המקרה כאן, אבל אני בספק אם אתה יכול לומר בוודאות שאפליקציות אנדרואיד בדרך כלל בוחרות את השפה באופן דינמי בזמן ריצה.
אם הם לא עוקפים את התנהגות ברירת המחדל של מערכת אנדרואיד. אבל למה שהם? אתה עדיין יכול לבחור באופן שגרתי שפה אחרת ליישום שלך. אבל ככה אתה צריך לעשות תמיכה רב-שפתית בתוכניות אנדרואיד. ואיך אני תומך בשוודית בתוכניות שלי.
כיצד "התנהגות ברירת המחדל של מערכת אנדרואיד" רלוונטית לאפליקציה? מערכת ההפעלה לא יכולה לאלץ אפליקציה להשתמש בשפה מסוימת, או אפילו לבדוק מהי שפת המערכת או האזור.
אנא בדוק כיצד אנדרואיד משתמש בחיפוש מחרוזת במשאבים. עליך להשתמש במשאבי מחרוזת בעת בניית היישום שלך, בכדי שתוכל לבצע לוקליזציה קלה של היישום. אם אתה משתמש בקביעות מחרוזות במקור התוכנית שלך, זה יקשה הרבה יותר. וכפי שאופרה מתבססת בנורווגיה, הם יודעים למקם תוכניות.
כך מוגדר לוקליזציה ביישום אנדרואיד: [מדריכי מפתחי אנדרואיד] (http://developer.android.com/resources/tutorials/localization/index.html)
הנה [Googles Android Developers DevGuid about Localization] (http://developer.android.com/guide/topics/resources/localization.html). לכן, כפי שאנו יכולים להניח שהמתכנתים שלהם מכירים אותם ומשתמשים בהם, ההודעה שלי היא פתרון הבעיה. הגדר את הטלפון שלך לאנגלית או צור קשר עם אופרה עם הצעות לתרגומים טובים יותר.
Mahad
2016-08-02 01:00:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

u יכול לנסות ללחוץ על "O" הגדול בחלק הימני העליון ואז לעבור ל"הגדרות "שהוא סמל ההגדרות הרגיל (בורג?) או אם אתה לא יודע איך סמל ההגדרה נראה לרביעי אפשרות ברשימה. ואז משם עבור לאפשרות השביעית ... גלול כלפי מעלה ו- u יראה אנגלית (בריטניה). הבנתי את זה ככה. לחיים!

הוספת צילום מסך תעזור


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...