שְׁאֵלָה:
האם אפליקציית Google Drive יוצרת תיקיה שמסתנכרנת אוטומטית?
mkoryak
2012-06-21 22:50:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במחשב שלי יש לי תיקיית Google Drive שמסונכרנת עם הענן.

האם יש תיקיה כזו בטלפון האנדרואיד שלי לאחר התקנת Google Drive?

הרעיון היה להיות להכין תיקיית 'תמונות' שם ולשמור את כל התמונות שלי מהמצלמה בתיקייה זו.

אחד תשובה:
jlehenbauer
2012-06-21 22:59:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא מאמין שזו הדרך שבה Google Drive פועל. האפליקציה, אם אני לא טועה, מאפשרת לך להציג (ולערוך כמה מסמכי גוגל) אך שומרת עליהם בענן. זה אמנם מאפשר לך להוריד אותם, אך הוא שומר אותם בתיקיית ההורדות שלך לשימוש מקומי בלבד.

אתה יכול לבחור תמונות שצילמת מהגלריה שלך ולהעלות אותן ל- Google Drive, אך (אם אני לא טועה), אין אפשרות לסנכרון תיקיות אוטומטי.

אתה יכול להשתמש ב- Google+. זה מוסיף באופן אוטומטי את כל התמונות שלך לאלבום Google+ שרק אתה יכול לראות. נתון, לא קל כמו Drive, אך עדיין אפשרות העלאה אוטומטית טובה. לא ידוע לי על דרך קלה להביא אותם משם לתיקיית Drive אם כי: /

אתה יכול גם להשתמש ב FolderSync. זה יכול לסנכרן תיקיות עם Google Docs ועדיין עובד לאחר ש- Docs משודרגים ל- Drive, Google Drive נתמך באופן מלא. פשוט בחרו ב- Google Docs בעת הוספת חשבון באפליקציה. למקרה שאינך רוצה לשלם, [גרסת לייט החינמית] שלו [3 נמצאת גם בחנות Play, אך עם מגבלות מסוימות.

תודה על האמור לעיל עוברת ל סאכין שחר.

מעניין. ראיתי את זה גם: http://android.stackexchange.com/questions/22614/google-drive-directory-syncronisation האם יש לך ניסיון עם האפליקציה הזו?
אני לא, אבל זה נראה כמו בחירה טובה! אוסיף את זה לתשובה שלי כאן.
@mkoryak יש לי ניסיון עם זה. ל- Google Drive ב- Windows יש כמה בעיות, אבל זה מושלם. עדיין לא נתקלתי בשום באג. פעם אחת, המחיקה שלי לא הייתה מסונכרנת והאפליקציה הורידה תמיד קבצים שנמחקו. אז פניתי למפתח. הוא הגיב במהירות. זה לא היה באג, אלא תקלה מסגרת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...