שְׁאֵלָה:
בעיות גילוי גיבוי פחמן עם Nexus 7
badp
2013-04-27 19:31:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי גיבוי של ה- Nexus 7 שלי לפני שנעילת האתחול שלו נעולה עם Carbon ואפליקציית Windows הנלווית; לאחר מכן לקחתי את תיקיית ה- Carbon מהאחסון הפנימי לדיסק המחשב שלי.

ביטול נעילה, root, flash וכו ', אחר כך הנחתי את תיקיית Carbon במקום בו היא הייתה:

 / storage / emulated / 0 / carbon 

התקנתי יישום נוסף וגיביתי אותו כדי לאשר ש- Carbon מאחסן שם גיבויים חדשים:

ובכל זאת, אין שמחה.

העתקתי גם את נתוני הגיבוי ל- Google Drive. פחמן גם לא מוצא את הנתונים שם.

אתה יכול לנחש שזו תהיה בעיה בהרשאות. עד כמה שאני יכול לראות, זה לא.

לאדם הזה ( קישור שרשור) היה דומה בעיות עם Nexus 7 אך לא ל- Nexus 4. הם שלחו דוא"ל למפתחים לפני חודש ולא דיווחו. שלחתי להם גם דוא"ל , אבל אני לא עוצר את נשימתי בכנות. S> ובעצם קיבלתי תשובה. אני לא מפרסם את הטקסט המלא של הודעת הדוא"ל, מכיוון שזו תהיה הפרה של הפרטיות, אבל הנה הבשר של זה.

העברת ידנית את הגיבוי, שהוא תרחיש שאינו נתמך בפחמן. זו הסיבה שאתה לא יכול לראות את הגיבויים. אין פתרון או דרך לעקיפת הבעיה לכך.

מה אני יכול לעשות בקשר לזה?

אני שם לב שהתיקיה של Adobe Reader מכילה 4 פריטים, בעוד שלאחרים יש רק 3. אני לא משתמש בפחמן, אז אני לא יודע אם זה משמעותי, אבל נראה שזה חשוד. האם משהו חשוב בגיבויים הלך לאיבוד בדרך, אולי?
באשר לתמיכה: שלחתי בדוא"ל גם ל- dev לפני כחודשיים, עם בעיה, כולל כל פרטי הבאגים הדרושים (logcat וכו '). 3 מיילים עד כה. אין תגובה. בעוד שקוש עסוק בפיתוח הרבה דברים טובים, נראה שהוא לא עונה לבקשות תמיכה לצערנו :(
@eldarerathis הקובץ הנוסף הוא "com.adobe.reader.json": "{" enabled ": true," system ": false," flags ": 10010180," packageName ":" com.adobe.reader "," versionCode " : 73784, "label": "Adobe Reader", "versionName": "10.5.2", "locked": false, "date": 1367072517125, "apk": false, "backup": true} `
זהו קובץ הבקרה של פחמן לזיהוי גיבוי, כולל הנתונים שהוא צריך להציג לצורך שחזור. אם אין קבצי '.json' כאלה בספריות האחרות, פחמן לא יכול לזהות אותם. אתה יכול לנסות "לזייף" קבצים כאלה עבור היישומים האחרים (ליצור אותם עם הנתונים המתאימים) - אבל אין לי מושג מה צריך לשים עבור "דגלים" ו- "versionCode".
@Izzy ... אז מדוע פחמן לא יצר את הקבצים האלה מלכתחילה?
על פי [ההודעה של קוש ב- G +] (https://plus.google.com/103583939320326217147/posts/hhfgHFuvnNQ), אפילו לביטא היה כבר: * בכל גיבוי יש 3 קבצים (json, ab, png). * אז זה צריך להיות 3 קבצים, ולא 4. אולי אתה יכול לתת דוגמה לפריט עם ה- 3 והפריט עם 4 הקבצים (כל ספריה, עשה `ls -l`)?
@Izzy בכל התיקיות יש שלושה קבצים; לרדיו TuneIn למשל זה `.nomedia` (ריק),` .tunein.player.png`, `tunein.player.ab`.
אז איבדת את כל קבצי ה- .json ('.nomedia' מיועדים רק לשירות MediaScanner, כך שהוא לא קולט את '.png'. יכול להיות שיש לי רעיון - אולי ניפגש ב חדר צ'אט ראשי? אם זה יסתדר, אני יכול לסכם את זה אחר כך לתשובה כאן. פשוט פינג אותי ברגע שאתה בצ'אט.
חָמֵשׁ תשובות:
Izzy
2013-04-27 21:49:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שהתברר, כל שאר האפליקציות חסרות את קובץ ה- .json התואם שלה. לא עניין גדול: כפי שמוצגת בתגובת badp, אפשר פשוט להשתמש ב- שחזור adb כדי לשחזר את הגיבויים. אך מכיוון שלא לכולם מותקן ה- SDK (או אפילו ADB מינימלי) (או אפילו מחשב זמין - ייתכן שהוא נמצא במסע), התשובה שלי תקבל גישה אחרת.

מה שאנחנו צריכים

ראשית, תצטרך לבצע גיבוי של אפליקציה כלשהי, כדי לקבל קובץ .json עובד. כפי שהשאלה קובעת, היה כזה מ- Adobe Reader . כדי להמחיש את זה עבורך, כך נראה הקובץ המתאים ( com.adobe.reader.json ):

 {"enabled": true, "system ": false," flags ": 10010180," packageName ":" com.adobe.reader‌ "," versionCode ": 73784," label ":" Adobe Reader "," versionName ":" 10.5.2 "," נעול ": false," date ": 1367072517125," apk ": false," ‌ backup ": true} 

תזדקק גם:

 • מנהל קבצים
 • עורך

כמובן, תוכל גם לבצע את השלבים הבאים ממחשב לינוקס שלך; באמצעות מערכת הפעלה אחרת, דאג לקידוד הקובץ והפסקות השורות.

מה שאנחנו עושים

אני בוחר כאן אפליקציה לדוגמה: קינדל לאנדרואיד . בצילומי המסך של השאלה הוא מופיע בסמוך ל Adobe Reader כ com.amazon.kindle . עבור האפליקציות שלך, פשוט בחר את הערכים המתאימים על בסיס דוגמה זו:

 1. העתק com.adobe.reader / com.adobe.reader.json ל- com .amazon.kindle / com.amazon.kindle.json
 2. פתח com.amazon.kindle/com.amazon.kindle.json עם עורך
  • החלף את com.adobe.reader ב- com.amazon.kindle עבור packageName
  • החלף Adobe קורא מאת קינדל לאנדרואיד לתווית (למעשה, אתה יכול לשים כאן הכל - אבל אולי תעדיף לדעת מה יש לך:)
  • אופציונלי, החלף את versionName בהתאם (זה יעבוד בלי)
  • שמור את הקובץ

אני לא בטוח בשביל מה versionCode או דגלים מייצגים, אז מוטב שלא ניגע בזה. אנו גם יכולים להתעלם מהשאר בבטחה:

 • "enabled" = "true" צריך להיות "יישום זה מופעל (כלומר לא קפוא)"
 • "system" = " false ": אין אפליקציית מערכת (תואם: Kindle אינה אפליקציית מערכת)
 • " locked "=" false ": אפליקציה זו אינה" מוגנת "
 • " תאריך "מחזיק ללא ספק חותמת זמן של יוניקס (ככל הנראה זו של הגיבוי)
 • "apk" = "false": אה, נתונים בלבד (ברירת המחדל של קבון היא לא לכלול את .apk עם הגיבוי , כדי להאיץ את העניינים)
 • "backup" = "true": האם זו בדיחה? מה עוד יכול להיות?

ראשית בוא נראה אם ​​ פחמן מקבל את הטריק שלנו. אם הוא מציג כראוי את קינדל ל- Android כזמין לשחזור, ייתכן שתרצה לחזור על השלבים לעיל גם לגיבויים האחרים שלך.

badp
2013-04-27 20:22:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זהו קלודג ', אך פחמן משתמש בתיקון האחורי הרגיל adb להפעלתו. פירוש הדבר שפורמט .ab אינו קנייני וניתן לשחזר את כל אחד מהגיבויים הנפרדים משורת הפקודה ADB: \ things.the.all \ things.the.all.ab

... או באמצעות כלי גרפי כגון Droid Explorer.

user35051
2013-06-01 10:17:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה והצלחתי לגרום לה לעבוד.

לאחר שהתקנתי מחדש את היישומים שגיביתי (Angry Birds במקרה שלי), מחקתי את תיקיית הפחמן מהטלפון (שמרתי עותק על המחשב האישי). לאחר מכן גיביתי את Angry Birds כך שתיקיית הפחמן בטלפון תיווצר מחדש וכו 'ואז החלפתי את קובץ AB החדש בתיק שגיביתי במקור. כששחזרתי יכולתי לראות את היישום והצלחתי לשחזר.

rudolph
2015-01-24 04:54:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כרגע אני נתקלת באותה בעיה, אבל מצאתי את התיקון .. יש לי את Nexus 7 2013, לפני שעדכן לאנדרואיד 5.0 העתקתי את תיקיית הפחמן למחשב שלי, לאחר העדכון ל- 5.0 העברתי את תיקיית הפחמן חזרה ל- Nexus הראשי התיקייה והיא לא הראתה כלום, אך לאחר מחקר ממושך מצאתי את התיקון:

 1. פתח את Windows PowerShell
 2. הדבק בתוכו את הקוד הזה:
 3. ol>
   $ subfolders = Get-ChildItem -Path 'קישור לתיקיית הפחמן במחשב \ *' foreach ($ f בתיקיות המשנה $) {if ($ f.Attributes.ToString () -eq "מדריך") {$ filecont = "{" "מופעל" ": נכון," "packageName" ":" "" + $ f.name + "" "," "label" ":" "" + $ f.Name + "" "," "נעול": שקר, "" תאריך "": 1375398819080, "" apk "": true, "" backup "": true} "$ fname = $ f.FullName +" \ "+ $ f.Name + ".json" [System.IO.File] :: WriteAllText ($ fname, $ filecont)}} 

  קוד זה יוסיף קבצי .json בתוך התיקיה של כל אפליקציה והיא עובדת, עכשיו כל היישומים שלי מוצגים בכרטיסיית השחזור של פחמן.

  This is how it looks after adding all .json files

  לחץ על תמונה לגרסה גדולה יותר

michel v
2013-04-28 21:32:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התשובה של איזי היא התחלה טובה: בדוק שיש לך קובץ .json לאפליקציה.

אם אין לך את הקובץ הזה, לפני שאתה הולך להעתיק ולערוך את קובץ ה- json של אפליקציה אחרת, פשוט גבה את קובץ ה- .ab של האפליקציה שלך איפשהו, ואז גבה את היישום שוב באמצעות פחמן.

זה אמור לשמור הפעם קובץ .json. לאחר מכן תוכל להחליף את קובץ ה- .ab של הגיבוי החדש לקובץ שעליך לשחזר, והאפליקציה תגלה על ידי פחמן.

(אם היא עדיין לא שומרת קובץ .json, השתמש בשיטה של ​​איזי. )שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...