שְׁאֵלָה:
Android Nexus 5 יודע את הסיסמה של WiFi שמעולם לא היה מחובר אליו!
Matteo
2014-07-22 12:54:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק קניתי Nexus 5 חדש לאחר שהשתמשתי ב- Nexus 4 במשך כשנה.

לאחר שהפעלתי אותו והשתמשתי בו בעבודה, אני חוזר הביתה וברגע שאני מפעיל את ה- WiFi על לטלפון זה מתחבר לרשת הביתית שלי מבלי להזין סיסמה כלשהי.

מעולם לא השתמשתי בה בעבר ולא הכנסתי את הסיסמה בטלפון זה. כדי לאמת נסעתי למקום של חבר שלי בו השתמשתי בנקסוס 4 הישן וניסיתי שוב ולהשמיע את הטלפון שוב מתחבר לרשת.

האם מישהו יודע אם מדובר בהתנהגות צפויה או האם זה נשמע גם לך מוזר?

מה יכולה להיות הסיבה? הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו הוא שגוגל שומרת פרטים על ה- WiFi אליו אתה מתחבר בחשבון Google שלך. האם מישהו יכול לאשר? האם זה בכלל חוקי?

אני חושב שאתה מבולבל לגבי מה זה "עוגיות". אלה נתונים המאוחסנים במכשיר שלך מאתרים שאתה מבקר בהם.
@DanHulme - התכוונתי לשווה ערך לעוגיות שהוחלו על המקרה הזה. כנראה לא השימוש הטוב ביותר במילה אבל אני חושב שקיבלתם את הנקודה!
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
bmdixon
2014-07-22 13:02:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם גיבית / שחזרת את ההגדרות שלך מ / אל Google? אם כן, זו הסיבה שאתה יכול להתחבר לרשתות אלחוטיות אלה. אחד הדברים שמגובים הוא סיסמאות הרשת האלחוטית כך שכששחזרת אותם במכשיר החדש שלך היא מסוגלת להתחבר.

אנדרואיד בנתה פונקציונליות גיבוי. הוא מציע הגדרות גיבוי (כולל הגדרות wifi) באופן אוטומטי מכל מכשיר. כאשר אתה עובר את ההגדרה במכשיר חדש זה נותן לך אפשרות לשחזר הגדרות אלה. אם הגדרת זאת (אני חושב שהוא מופעל כברירת מחדל), הגדרות ה- wifi שלך היו מגובות אוטומטית ב- Nexus 4 שלך ושוחזרו ל- Nexus 5.

עשיתי גיבוי של פנקס הכתובות וההודעות באמצעות יישום זה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=en אך לא ביצעתי גיבוי של ההגדרות שלי
מצטער, לא הבהרתי שהתכוונתי לגיבוי המובנה. גוגל מציעה הגדרות גיבוי (כולל הגדרות wifi) באופן אוטומטי. כאשר אתה עובר את ההגדרה במכשיר חדש זה נותן לך אפשרות לשחזר הגדרות אלה. אם הגדרת זאת (אני חושב שהוא מופעל כברירת מחדל), הגדרות ה- wifi שלך היו מגובות אוטומטית ב- Nexus 4 שלך ושוחזרו ל- Nexus 5 שלך.
אני מאמין שאולי זה זה. כן השתמשתי באפשרויות ברירת המחדל. אבל המשמעות היא ש- Google שומרת פרטי סיסמה של דברים שאינם קשורים ל- Google בחשבון Google שלך.
@Matteo Google עשויה להיות פולשנית מעט, אך במקרה זה, גיבוי אנדרואיד קשור לגוגל. זהו שירות שתוכל להגדיר או לסירוגין כפי שמופיע בתשובה. אם אינך רוצה שהמידע בטלפון יגובה ל- Google (כשירות) תצטרך לכבות / להשבית אותו.
ואולי תרצה לעשות זאת מההתחלה. ברגע שהנתונים יצאו, אין דרך להוריד אותם שוב. למרות שיש אפשרות "מחק", נראה שזה לא עושה דבר (ראה http://www.heise.de/-1922971 - גרמנית, אבל אתה יכול להפעיל את GoogleTrans על זה).
GAThrawn
2014-07-25 19:17:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להוסיף ל תשובת bmdixon, היכנס להגדרות ב- Nexus 4 הישן שלך או ב- Nexus 5 הנוכחי, בחר "איפוס גיבוי &" ובדוק את האפשרות העליונה שם:

Backup & reset window

גבה את הנתונים שלי
גבה את נתוני היישומים, סיסמאות Wi-Fi והגדרות אחרות לשרתי Google

Ker p pag
2014-07-22 12:59:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל להתחבר ל- wifi שלך גם אם יש לו סיסמה באמצעות WPS (Wi-Fi Protected Setup). אם WPS נלחץ כעת או פועל במודם שלך מכשיר אחר יכול להתחבר לרשת מבלי להשתמש בסיסמה ..

עם מחשב נייד אני צריך להשתמש בסיסמה אז אני לא חושב שזה זה. תודה על התשובה
עדיין אתה יכול להתחבר גם אם זה עם מחשב נייד. אתה מוזמן.
@user3818605 כדי להתחבר לרשת עם WPS עליכם ללחוץ על כפתור WPS בטלפון, כך שלא סביר שזה יהיה במקרה זה.
תודה על @DanHulme. אבל ניסיתי את זה פעם אחת וזה עובד. בגלל זה אולי זה פשוט קרה גם לו.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...