שְׁאֵלָה:
כיצד לקבל את תאריך ההתקנה ושעת היישום?
BusyTraveller
2015-03-10 01:07:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה למצוא את תאריך ההתקנה והשעה של היישומים בנייד שלי. היכן הוא מאוחסן? באובונטו ניתן למצוא אותו מ- /var/log/dpkg.log . מה עם אנדרואיד? אני משתמש ב- Android 4.1.2.

כפילות אפשרית של [איפה אוכל לגלות מתי התקנתי אפליקציה?] (http://android.stackexchange.com/questions/25263/where-can-i-find-out-when-i-installed-an-app )
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
HasH_BrowN
2015-03-11 10:04:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש כמה אפליקציות לשימוש, אבל אני אוהב להשתמש ב בלש אפליקציות.

זה קל, תמציתי ומפורט לחלוטין. זה יגיד את זמן ההתקנה ועוד הרבה יותר.

screenshot

תודה @Andrew על עריכת התמונות, משום מה צילום מסך שגוי קודם הועלה בעת הפרסום
http://stackoverflow.com/questions/7470314/receiving-package-install-and-uninstall-events. http://stackoverflow.com/questions/11246326/how-to-receiving-broadcast-when-application-installed-or-removed. http://stackoverflow.com/questions/10888768/package-added-broadcastreceiver-doesnt-work. אלה מתווספים לתגובות מכיוון שזה יגרום לתשובה להיות מחוץ לנושא בהתאם להיקף Android Enthusiast. צירפתי קישורים אלה מכיוון שהם רלוונטיים ושימושיים, אך לא עבור משתמשי הקצה.
תודה. בלש אפליקציות הוא הטוב ביותר. היא הצליחה לקבוע את תאריך ההתקנה של כל האפליקציות, אפילו האפליקציות שהותקנו לפני התקנת בלשי האפליקציות
Saurav
2015-03-10 01:51:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כאשר כל יישום מותקן תקבל שידור Package_Added. אתה יכול לשמור מופע זה של זמן ותאריך כאשר אתה מקבל את השידור ולאחסן אותו באופן מקומי ולאחזר אותו. מקווה שזה יעזור.

אני חושב שאיזה קבצי יומן יהיו שם .. נכון?
מעולם לא נתקלתי באף איי לגישה למידע זה. פרסמתי את הפתרון כאחד הפתרונות האפשריים.
באיזו שיטה אתה משתמש להשגת שידור 'Package_Added'? אילו צעדים ננקטים? ...... בדרך זו כל מי שקורא זאת יוכל לעקוב אחר ולשכפל את התוצאות. תודה
אתה יכול להוסיף כוונת מקלט: "android.intent.action.PACKAGE_ADDED" בקובץ המניפסט שלך ולכתוב מקלט שידור למקלט זה. לתפוס את הפעולה "Intent.ACTION_PACKAGE_ADDED" לתקן את המקלט שלך ולהביא את שם ההתקנה של היישום על ידי: intention.getData (). שמור זאת כמחרוזת במסד נתונים ותביא תאריך גם כן ושמור. בדרך זו אתה יכול לקבל את שם היישום והתאריך המותקנים בו. יש לי גם קישור להראות כיצד ליצור את השידור בשביל זה ב- github שלי: https://github.com/kodered/Application-Monitor
pgs
2015-03-11 02:48:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Changelog Droid היא אפליקציה שתופסת את השידור Package_Added ורושמת את כל ההתקנות והעדכונים של חבילות. זה עובד רק עבור יישומים שנוספו / עודכנו לאחר התקנתו.

אתה יכול גם להסתכל על זמני היצירה של הספריות ב ... / sdcard0 / Android / data - אם כי לא נראה שכל האפליקציות יוצרות בספרייה שם, ואני לא בטוח אם זה נעשה בזמן ההתקנה, או בהפעלה ראשונה וכו 'שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...