שְׁאֵלָה:
כיצד להחליף שיטת קלט במהירות באנדרואיד?
JatSing
2012-11-18 11:19:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שאני צריך להשתמש בשיטות קלט רבות ושונות בו זמנית, אז אני תוהה אם יש דרך להחליף שיטת קלט מהר יותר מאשר למשוך מטה את סרגל ההודעות וללחוץ על שיטת קלט בחר?

ארבע תשובות:
Jordanss10
2012-11-18 11:57:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה פועל בגירסה 4.x אתה יכול לשנות את זה מסרגל ההודעות או אם אתה פועל על 2.x אתה יכול להחזיק מעמד במקום שבו אתה מזין את הטקסט ולשנות אותו משם.

אני בגרסה 4.x ואני צריך לשנות את זה מסרגל ההודעות בכל פעם. אני מרגיש שזה די לא נוח.
האפשרות האחרת היחידה היא שאם אתה מפעיל 4.1+ אתה יכול להחזיק את מקש הרווח כדי להחליף אותו.
אני מריץ את 4.1.1 אבל כשאני מחזיק את מקש הרווח לחוץ זה פותח רק את מנהל היישומים.
פועל כאן 4.1.2; החזקת מקש הרווח לחוץ עם כל מקלדת 3 המותקנת שלי לא נותנת שום תגובה. אני גם מוצא את הדרך הרגילה להחליף IME (דרך סרגל ההודעות) מגושמת ואיטית.
intuited
2013-11-26 01:02:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בחר שיטת קלט כנראה מאפשרת לך לפתוח את תיבת הדו-שיח IME באמצעות לחיצה ארוכה אחת על כפתור החיפוש. תוכלו להשתמש ב בדיקת ה- SIM כדי לנסות זאת לפני שתשלמו עבור האפליקציה. עם זאת, מכיוון שלרוב הטלפונים המודרניים אין לחצן חיפוש, לאפליקציה זו יש תועלת מוגבלת.

הערות מצביעות על כך ש Control Pie יכול לספק מקש חיפוש רך אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בו להפעלת בחר שיטת קלט. עם זאת, גיליתי שאני לא מצליח למפות את החיפוש ל"פרוסת פאי "במכשיר ה- 4.1.2 Galaxy S3 שלי (למרות שהייתי מסוגל למפות פקדים אחרים כמו דף הבית).

Daniel Chu
2014-10-14 17:23:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לנסות את החלפת מקלדת צפה Pro. זה מאפשר לך לעבור בין מקלדת במהירות לכל מקום.

קיימת גם גרסה חינמית המאפשרת לך להעלות את דו-שיח ה- IME לכל מקום.

ccpizza
2017-09-01 05:47:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- Android 6 ואילך תוכלו להגדיר כפתור להחלפת מקלדת שיופיע ברצועת הבקרה לצד כפתורי הבית והגב הרכים בכל פעם שמצב הקלט פעיל. אבל אם יש לך כפתורי בית / גב פיזיים זה כנראה לא יעבוד.

אם אתה מושרש, אתה יכול להבהב ROM מותאם אישית כגון SlimRom ( https://slimroms.org) שבו אתה יכול להקצות את פעולת שינוי המקלדת להקשה ארוכה / כפולה על הבית או על כפתור הקודם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...