שְׁאֵלָה:
מה ההבדל בין תזכורת לאירוע ביומן Google?
orschiro
2016-03-25 12:44:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עם לחיצה על סימן הפלוס באפליקציית יומן Google של Android, מוצעת בפני האפשרות ליצור אירוע או תזכורת .

p> מה ההבדל המדויק בין השניים?
ארבע תשובות:
beeshyams
2016-03-25 13:13:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קראתי על כך בפורומים של גוגל אני חושב אבל לא מצליח לאתר. עם זאת, כאן הוא מאמר שמסביר את ההבדל. פרטים נוספים במאמר

גוגל מסבירה כי ההבדל בין אירועים לתזכורות הוא שהראשון נמחק ללא קשר לשאלה אם השתתף באירוע או לא. מצד שני תזכורות מופיעות בלוח השנה עד לביצוע המשימה - וכן, זה פחות או יותר ההבדל בספרות בין השניים, אז שום דבר חדש כאן גוגל!

עד להשלמת תזכורת יקבלו הודעה על משתמשים. של המשימה על ידי הודעה המוצגת בראש יומן Google. לאחר שהמשתמש סיים את המשימה, ניתן להחליק את התזכורת מאזור ההודעות. אם אתה מרגיש שזה קצת מעצבן, אתה יכול להגדיר את התזכורת למועד מאוחר יותר, בדומה לאירועים.

חוץ מזה, זה לא עובד טוב ב- Huawei Honor 6 שלי עם KitKat. עם דילוגים על תזכורות לעיתים קרובות - לא טרחתי לחקור הלאה

עדיין יש לי אירועים קודמים, הם לא נמחקו, אז זה שגוי עובדתית.
@Santropedro: תודה.אם אני נתקל בהגדרה אחרונה ממקורות אותנטיים תפרסם אותה או שאתה אם מצא, אנא פרסם
תודה שקיבלת את הביקורת שלי בצורה כל כך חביבה, אני אפרסם כאן אם אבין אי פעם את הבדלי הליבה ביניהם.כשאני רואה את לוח השנה של גוגל עכשיו, אירועי העבר "אפורים" עם צבע בהיר יותר.אני יכול לראות אותם ואף למחוק אותם בנפרד.
@Santropedro: חשוב להיות תיקונים נכונים ונכונים ומקבלים בברכה.אבל אני מופתע שאיש לא הצביע על כך וזה קיבל נתח הוגן של הצבעות
Igor Rodriguez
2017-05-18 07:20:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באנדרואיד 6 אני יכול לראות שלתזכורות יש פחות אפשרויות תצורה אפשריות. שניהם חולקים את שם , מיקום ו שעת התחלה , בעוד שהם שונים ב:

תזכורת:

  • אזעקה אחת

אירוע

  • תאריך ושעה לסיום האירוע
  • אנשי קשר באירוע
  • אפס אזעקות או יותר
  • הערות
נראה כי הבדל נוסף הוא שתזכורות חסרות את היכולת לשלוח לך דוא"ל, למרבה הצער.(מה הם חשבו??)
CharlysGardenSchool G
2017-09-30 21:13:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי לשמור על האירועים והתזכורות בלוח השנה שלי ברורים, אני נוטה לחשוב על אירועי לוח השנה כעל זמן ו / או מקום קבועים, שם התזכורות גמישות ב"החובה ", בזמן או במקום שיש לבצע.

Lisa Maraszek
2019-08-19 04:19:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב"אירועים "להתרחשויות ספציפיות לתאריך / שעה, ונהנה מהעובדה שהם נשארים ברשימה, ויכול לשמש כתיעוד של הדרך בה ביליתי את היום ההוא באותו יום (אני נוטה למחוק דברים שאינם בסופו של דבר מַעֲשֶׂה). "תזכורות" מגניבות, קודם כל יש להן אצבע קטנה עם חוט מסביב לאייקון, ואני מגדיר שהן יופיעו כשאני רוצה לזוז בזכרוני על משהו שצריך לעשות (משרת אותי סוג של כמו פתק פוסט-אי): כלומר, קבע את חביות האשפה, קנה מתנת יום הולדת לאחיינית שלי וכו 'איפה שאני חושב שהתערובת יכולה לקרות, זה שאפשר לרשום אירועים, ובתיבת הכניסה אפשר הגדר הודעת תזכורת לקופץ 10 דקות, 30 דקות, שעה לפני מועד תחילת האירוע בפועל.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...