שְׁאֵלָה:
אפליקציית חייגן הופכת איטית מדי ופחות מגיבה
Irfan
2011-11-06 18:21:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפתיחת יישום החייגן בטלפון שלי לוקח כמעט יותר מ 5-10 שניות.

זה קורה כבר זמן מה וזה קריטי במיוחד מכיוון שבשיחות נכנסות, כשהטלפון שלי מתחבר מהמתנה כדי להראות לי מי מתקשר, אני באמת צריך לחכות לפעמים יותר מ -10 שניות כדי לראות מזהה המתקשר וכמוהו הטלפון תקוע באותה תקופה.

זה היה המקרה בעבר (מלאי) ואחרי שהכנסתי ROM מותאם אישית לטלפון שלי. למרות ששמתי לב שהדבר הפך לחמור יותר לאחר שהתקנתי הרבה אפליקציות וכו '.

מכיוון שאני חושד שזה בגלל זיכרון RAM נמוך (יש לי טלפון אנדרואיד נמוך), התקנתי לאחרונה אפליקציות אופטימיזציה , שמרתי על מסך הבית שלי ללא יישומונים והפעלת אפליקציות וכו 'וזה אכן עזר במידה מסוימת. עם זאת, אני מרגיש שזה עדיין צריך להיות ברק מהיר ותכונה נגישה כמו במכשירים קונבנציונליים. כיצד אוכל להשיג זאת? כיצד אוכל לנעול את החייגן בזכרון ה- RAM שלי או שיש כמה אפליקציות חיוג קלות במיוחד שיכולות להחליף את חייגן המלאי הזה?

האם זה יכול להיות בגלל יש לי כ -150 אנשי קשר של פייסבוק וגוגל מסונכרנים? (אני לא חושב שזה מספר גדול)

מה דעתך למצוא דרך לכבות את נתוני התמונה באנשי קשר? האם זה יפחית באופן סביר את טביעת הרגל של הזיכרון?

מצב זהה מאוד: האם אוכל להגדיר אותו כך שה"טלפון "בטלפון שלי יקבל עדיפות על כל היישומים האחרים? (ניסה את כל התשובות)

עדכון: מצאתי משהו שנקרא "FUSIONboost" ב- FUSIONideos rom מותאם אישית שנראה כי הוא מגדיר את העדיפות של אפליקציות או משהו כזה. נראה שזה בדיוק הפיתרון, אבל אני לא רוצה להחליף עכשיו מקום ואשמח אם מישהו יגיד לי איך אוכל להשיג את זה ..

אשמח אם מישהו יכול לתת תובנה מה וכיצד להשיג את הדבר FUSIONboost כיוון שיש לי תחושה שתהיה תשובה יעילה יותר לבעיה זו; למרות שאני מעריך את כל התשובות שלך
יכול להיות קל יותר להציע משהו אם תגיד בדיוק איזה טלפון יש לך ואיזו גרסת Android. אם כי אני חושד שממילא מאוחר מדי.
שמונה תשובות:
Martin
2011-11-29 02:25:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה ככל הנראה שילוב של שני דברים: א) דברים שעל חייגן לטעון בעת ​​ההפעלה וב) אולי מחסור בזיכרון (RAM) שנוצר על ידי טעינת אותם דברים. את הרווחים הגדולים ביותר יש לפתור (א) עם זאת, לכך תהיה גם תופעת הלוואי של פתרון (ב)

ייתכן שתרצה לנסות לנקות את הדברים הבאים:

  • יומן שיחות - זה נטען בכל פעם שהחייגן נטען.
  • הודעות SMS - חלק מהמשתמשים דיווחו כי מספר גדול של הודעות SMS יכול לגרום לחיוג להאט, אם כי אני ספקן זה משנה.
  • אנשי קשר - ולבסוף, מספר אנשי הקשר אכן משפיע. לא רק את אלה שאתה יכול לראות ("אנשי הקשר שלי"), אלא כל מי שאי פעם שלחת אימייל (כלומר אנשי קשר אחרים באנשי קשר של Gmail).

הנקודה האחרונה יכולה להיות חשובה למדי. יש לי כ -130 אנשי קשר 'אמיתיים' אבל כמעט 1000 אנשים שלחתי אימייל בשלב מסוים בזמן השימוש ב- Gmail. כולם היו מסונכרנים לטלפון שלי, פשוט לא תמיד מוצגים.

חשוב להבחין בין זיכרון RAM לאחסון מתמשך. לדוגמא, סביר להניח כי ניקוי האשפה, מחיקת דוא"ל, הסרת התקנה של אפליקציות שאינן בשימוש או העברתם לאחסון SD, מכיוון שאלה משתמשים באחסון מתמשך ולא בזיכרון זמני.

אם יש לך הרבה אחסון בהתמדה בחינם, פירושו רק שאפליקציות לא יכולות להשתמש בו כדי לרוץ מהר יותר. זיכרון RAM, לעומת זאת, יכול לגרום להם לטוס.

ייתכן שתרצה להעיף מבט ב- Superdial ו- Dialer One, שני חייגנים שברשותי נמצא הכי נעים. יש להם גם בדיקת קשר T9, שיכולה להיות חלום לשימוש.

פשוט ניסיתי את DialerOne והמהיר והחלק שלה (אם כי לא אהבתי את ממשק המשתמש, אבל הביצועים הם המפתח). בוא נראה כמה טוב זה עובד בטווח הארוך. תודה רבה!
אני ממליץ גם להציץ ב [exDialer] (https://market.android.com/details?id=com.modoohut.dialer).
הייתה לי בעיה דומה ב- Samsung Galaxy Chat שלי, שם היו לי כמה אלפי הודעות SMS בשיחה אחת. חייגן הגיב לאט מבחינתי (אך לא בסדר גודל מה שחווה ה- OP). לאחר מחיקת ה- SMS, החייגן עבד כרגיל.
SamSPICA
2011-11-15 17:42:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חוויתי סיטואציה דומה עם ה- Samsung Galaxy GT-i5700 (SPICA) שלי, והגעתי לפיתרון מוזר מאוד לכך:
נראה כי המספר העצום של SMS גרם לנייד להאט עוד יותר (מלבד מספר האפליקציות הגדול במכשיר). מחקתי אז רבות מההודעות והיה שיפור משמעותי במהירויות החיוג של החייגן.
אני לא יודע אם אותו דבר יעבוד בשבילך, זו רק פרצה שגיליתי בנייד שלי (עובדה: סמסונג SPICA יכולה להכיל עד 2000 SMS בלבד). אני יכול רק לומר שאתה יכול לנסות (כמובן, זה נכון רק אם יש לך הרבה SMS שמורים במכשיר שלך).

אין לי תשובות לגורמים האחרים.

ניקוי היסטוריית השיחות עזר לי פעם אחת. לא בטוח אם זה יעזור לך גם.
אני לא יודע אם זה מאמת את מה ש- @SamSPICA אומר או לא, אבל אני משתמש ב- Google Voice באופן בלעדי עבור ה- SMS שלי, כך שאין לי שום הודעה שמורה באפליקציית ה- SMS המוגדרת כברירת מחדל, ולא ראיתי בעיות עם החייגן שלי. אפליקציה.
זה מוזר מכיוון שההודעות והחיוג הם "יישומים" שונים .. אבל אנסה (אני לא חושב שיש לי יותר מ -500 SMS ולכן זה לא אמור לעשות הבדל גדול?)
אם הם לא יותר מ -500, אני לא חושב שזה עשוי לעשות הבדל גדול, מכיוון שהיו לי בסביבות 2000, עכשיו אף פעם לא נתתי למספר לעלות על בערך. 1500.
@Power: ו- u אולי רוצים לדעת ששניהם חלק מאותה חבילה (com.android ...)
Morris Maynard
2011-11-29 00:28:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האטות כאלה בטלפונים מעל גיל שנה הן ככל הנראה תופעה לוואי של מחסור בזיכרון. כדי לבדוק אם זו הבעיה, עבור אל הגדרות אנדרואיד ועיין בכרטיס SD & Phone Storage. הפריט האחרון, "שטח פנוי" צריך להיות 17 Mb ומעלה.

אם אתה משתמש באפליקציית הדוא"ל (לא ב- Gmail), עליך לבדוק את תיקיית האשפה שלך. בדואר, לחץ על תפריט, ואז בחר תיקיות וגלול מטה לאשפה. דוא"ל לעולם לא מרוקן את תיקיית האשפה, גם אם מחקת מאות הודעות. יהיה עליך למחוק אותם ידנית או למחוק את החשבון וליצור אותו מחדש.

לפעמים הדפדפן בונה מערכת גדולה של נתונים. אתה יכול להיכנס להגדרות הדפדפן וללחוץ על נקה מטמון. אך נראה כי ישנם עוד נתונים המשויכים לדפדפן. הכי קל ללכת להגדרות הכוללות, יישומים, ניהול יישומים, ואז בחר בכרטיסייה הכל ולמצוא את הדפדפן ולחץ עליו. לאחר מכן לחץ על הפעולה לניקוי נתונים. פעולה זו תמחק גם את הסימניות שלך, לכן עליך לרשום אותן תחילה.

לבסוף, ייתכן שיש לך משימות רקע שמגדילות את זמן המעבד של הטלפון. אתה יכול להשיג אפליקציה כמו רוצח משימות מתקדם (גרסה חינמית זמינה) שתביא להפסקת מעת לעת כל אפליקציה שאתה לא רוצה. לדוגמה, אפליקציות Skype ו- Backup בטלפונים של Verizon פועלות ברקע כל הזמן, אך בדרך כלל אינן נחוצות.

כפי שהבהרתי זה עתה בפוסט שלי, היזהר לא לגבש "זיכרון" לערימה אחת. חשוב מאוד להבחין בין אחסון מתמשך לבין זיכרון RAM חולף. פינוי שטח באחסון מתמשך על ידי מחיקת אימיילים או העברת אפליקציות לכרטיס ה- SD ישפיע לעתים רחוקות על הביצועים. כדי לבצע אפליקציות טובות צריך זיכרון RAM.
כמו כן, ל- Android יש מנהל משימות מתקדם מאוד, המשתמש באלגוריתם מורכב כדי לקבוע מתי להרוג משימה. אם יש זיכרון שאפליקציה אחרת אינה משתמשת או נחוצה לו, היא לא הורגת אותו. לרוצחי משימות אין את אותם מדדים, ואינם יכולים לקבל את אותן החלטות מושכלות. רוצחי משימות לרוב יפחיתו את הביצועים על ידי הורדת שירותים או פעילויות שלא לצורך מהזיכרון, רק כדי שיטענו אותם שוב כאשר הם נדרשים (לפעמים באופן מיידי).
רק הערה קטנה, שמתי לב שהפסקת משימות באמצעות אפשרות "עצירת הכוח" של froyo עובדת הרבה יותר טוב מכל מנהלי המשימות ..
Riyaz Mohammed Ibrahim
2011-12-02 12:02:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי בעיה דומה, אם כי איננו יכולים לתקן זאת לחלוטין אנו יכולים להפחית את זמן ההפעלה על ידי גישות אלה,

  1. אנשי קשר -> עוד -> סמן 'רק אנשי קשר עם טלפונים' , בחר רק קבוצות נדרשות בקבוצות התחתונות, טוב יותר u יכול ליצור קבוצה המסומנת בכוכב ולבחור אותה.

  2. השתמש באפליקציית אנשי קשר של צד שלישי כמו Go אנשי קשר - https: / /market.android.com/details?id=com.jbapps.contact לצפייה ברשימת אנשי הקשר המלאה

  3. לעולם אל תלחץ על כפתור הקודם כדי לצאת מהחייגן, השתמש בכפתור הבית כדי לצאת מחייגן, לחיצה חזרה תהרוג את פעילות החייגן

אתה יכול גם לנסות Go Dialer או https://market.android.com/details ? id = kz.mek.DialerOne&hl = iw

Go Dialer למעשה מאט יותר מאשר חייגן המניות. +1 כדי לתת לי רעיון לא להשתמש בכפתור 'חזרה'. עכשיו יש לי פתרון חצי אפוי של פשוט לפתוח את החייגן ולצאת ממנו באמצעות מקש הסיום ואני עושה את זה מעת לעת כדי שאוכל לקוות שרוב הזמן החייגן יהיה שם ב- RAM
Jay Askren
2011-11-30 11:02:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מסכים שזו בעיה בזיכרון. היו לי פעמים עם הטלפון הקודם שלי שבו הטלפון שלי קפא ברגע שהוא נדלק בגלל בעיות זיכרון. אם יש לכם Froyo ומעלה, העבירו את רבים מהאפליקציות הגדולות שלכם ככל האפשר לכרטיס SD. אם כבר עשית זאת, הסר את ההתקנה של אפליקציות כדי לפנות זיכרון. מוריס הציע 17MB. זה נשמע לי קטן, ואני חושב שהמספר בפועל תלוי באיזו גרסת Android יש לך ובסוגי האפליקציות שאתה משתמש.

אני משתמש ב- link2sd בכל היישומים ויש לי שטח פנימי פנוי בסביבות 30 מגהבייט. עדיין זהה.
@Power-Inside ראה את העריכה והתגובות שלי למעלה. סביר להניח שאחסון זמין המפנה על ידי link2sd או שחרור ידני לא ישפיע.
@Martin אני מסכים .. אבל חשבתי שאולי האחסון המינימלי שיחק גם חלק מכיוון שהוא עשוי לשמש כזיכרון וירטואלי או כמטמון עמודים או שווה ערך ..
Hackja4fun
2011-11-29 04:25:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל לנסות לאפס את היצרן, אך כמו שאמרת אינך רוצה למחוק נתונים. אל תשתמש ברוצחי משימות, או שהם ירעילו את הטלפון שלך בכמות גדולה. בדוק גם כדי לראות אילו אפליקציות משתמשות בזיכרון RAM רב. עבור לניהול יישומים והצגת יישומים פועלים.

fyzANDme
2011-12-03 16:02:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסה את אפליקציית חייגן נמוכה זו, http://www.appstorehq.com/dialerone-android-155708/app

עדכון זנגוויל זמין רשמית עבור Huawei רעיונות עכשיו, נסה את זה!

כן, מישהו כבר הציע את אפליקציית Dialer One לפניכם. אולי הייתי נותן +1 אם אתה יכול לספק קישורים לחמניות זנגביל רשמיות עבור הווידיאו שלי כי אני לא רואה אותו בשום מקום.
indeka
2013-08-09 23:41:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם התקנת אפליקציות חוסמות שיחות כלשהן, הסר את ההתקנה ובדוק אם אתה מקבל שיפור. (זה עבד בשבילי.)

מה גורם לך לחשוב שהיישומים החוסמים שיחות מותקנים על ידי OP? שום אזכור בשאלת ה- OP ... רק אומר


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...