שְׁאֵלָה:
התחבר לאתרי localhost של מחשבים ניידים
justanotherhobbyist
2012-07-30 23:02:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink
האם אני יכול להתחבר לאתרי http: // localhost מהמחשב הנייד שלי מהטלפון שלי בלי שום חיבור לאינטרנט?

הטלפון הוא Samsung Galaxy W. Laptop Acer עם Windows 7. השרת בו אני משתמש במחשב הנייד הוא XAMPP כרגע, אך ניתן לשנות זאת אם תוכנית אחרת קלה יותר.

בעיקרון, אני רוצה להתחבר לשרת המחשב הנייד שלי מהטלפון ללא נתב או חיבור לאינטרנט.

אני יודע שהטלפון אמור להיות בעל פונקציונליות של נקודה חמה, האם זה עובד ללא אינטרנט (פשוט קניתי אותו אז אני עדיין לא יודע הרבה עליו)?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Izzy
2012-07-31 00:54:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פתרון אחד לבעיה שלך הוא ככל הנראה הפוך קשירה הפוכה:

Reverse Tether Reverse Tether

מלבד פונקציונליות הנקודה החמה שלך (המאפשרת לך להשתמש חיבור האינטרנט של הטלפונים שלך עם התקנים אחרים באמצעות Wifi), זה מאפשר לך להשתמש ברשת המחשבים שלך באמצעות USB, כפי שרמזים צילומי המסך. כך הטלפון שלך מקבל כתובת IP (הניתנת להגדרה) (pic1: "IP רצוי") התואמת את המחשבים שלך (pic1: "Gateway IP"; חשוב ששניהם יהיו חלק מאותה רשת משנה) ואז תוכל לגשת לאינטרנט של המחשבים שלך. שירותים ממכשיר ה- Android שלך כמתואר קודם (באמצעות ה- IP של המחשב).

חסרון: פתרון זה מחייב שורש למכשיר שלך. אני אבדוק עוד, אולי אמצא פיתרון דומה שאינו דורש שורש, ואז אעדכן את תשובתי במידע החדש הזה.

עדכון:

אם המחשב שלך מצויד ב- Wifi, " חיבור adhoc" יכול גם לספק פיתרון. ייתכן שתרצה להעיף מבט בשאלה כיצד לחבר wifi אנדרואיד ל- adhoc wifi? לקבלת פרטים על כך. ויש מאמר חדש לגמרי שפורסם היום ב- PC Advisor: חבר טלפון אנדרואיד לרשת אד הוק, שעשוי לעזור לך עוד יותר.

אותו דבר רשת אד-אהוק נראה בדיוק כמו מה שחיפשתי. יבדוק את זה תודה רבה.
שמח שהצלחתי לעזור! יהיה נחמד אם תוכל להוסיף כאן את התוצאות שלך ב- adhoc ברגע שהגעת אליהן;)
ale
2012-07-30 23:06:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהנחה שהטלפון והמחשב הנייד שלך נמצאים באותה רשת ושרת האינטרנט מאזין ביציאות הנכונות, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש רק ב- IP המקומי של המחשב הנייד שלך.

http : //192.168.1.100/ (או מה שכתובת ה- IP תהיה במקרה)

אוקיי, אני לא צריך נתב כדי שיהיה באותה רשת נכון?
ובכן, אני מצפה שתעשה זאת. התשובה שלי מניחה שאתה משתמש בטלפון ברשת ה- WIFI הביתית שלך. אם לא, יהיה עליך לנקב חורים בחומת האש שלך כדי לגשת למחשב הנייד שלך מהאינטרנט.
אם ה- OP דורש גישה ל- `http: // localhost /` (מכיוון שהשירות המיוחד מחויב ל- localhost - כלומר 127.0.0.1), כתובת IP אחרת לא תעזור. @hustlerinc, אולי אתה נותן קצת יותר פרטים על מה שאתה רוצה להשיג: איזה סוג שירות localhost וכו ', ואם אתה יכול להגיע אליו רק ב-' http: // localhost 'או גם במחשבים שלך כתובת IP אחרת (בצע' ipconfig ' בשורת פקודה לברר את כתובות ה- IP שלך).
@Izzy נראה כי ה- OP מריץ שרת אינטרנט במחשב הנייד שלהם, אליו הם רוצים לגשת ממכונה אחרת (טלפון) ברשת המקומית שלהם. במקרה זה, גישה ל- `http: // laptop-ip /` אמורה להספיק; אם חומות אש מאפשרות. אם כי, יתכן שאלה אם אכן יש להם רשת LAN?
כן, w3d הניח נכון, רק שאני לא משתמש בנתב או LAN. ברצוני להגדיר את החיבור הזה בריצה, בכל מקום שאני נמצא (כדי שאוכל לבדוק את משחקי הדפדפן שלי בטלפון מבלי להוריד). והוספתי קצת מידע בפוסט.
@hustlerinc בסדר, הבנתי. תמצא את תשובתי תוך מספר דקות.
@hustlerinc: אינך זקוק לנתב כדי לגשת למחשב הנייד, כל עוד למחשב הנייד שלך יש כתובת IP הנגישה באמצעות הטלפון והגדרת את שרת האינטרנט שלך לשרת מארח וירטואלי נכון וחומת האש של התוכנה שלך לא מסרבת לחיבור יזום חיצוני לנמל ההוא.
NetPlayer
2012-07-31 03:38:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן לעשות זאת באמצעות רשת PAN Bluetooth באמצעות תכונת שיתוף האינטרנט בסמארטפון. ברגע ששניהם שייכים לאותה רשת PAN, הטלפון החכם יכול לנווט בשרת האינטרנט של המארח.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...