שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לשלוח הודעת SMS לקבוצה?
user4458
2011-04-18 14:11:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה לשלוח הודעת SMS לקבוצת אנשים בקבוצת אנשי קשר או אולי נבחרה מרשימת אנשי הקשר.

כיצד אוכל לעשות זאת?

ראה גם: http://android.stackexchange.com/questions/1591/a-good-bulk-sms-app ו- http://android.stackexchange.com/questions/1182/with-the-google-voice-app -אפשר-לשלוח-SMS-למספר אנשים
וזאת בכמה דרכים ליצור קבוצת אנשי קשר: http://android.stackexchange.com/questions/1065/is-there-a-way-to-create-groups-of-contacts
אני ממליץ על אפשרות ההודעה של קבוצת הספק שיכולה לעזור לך על ידי הפחתת עלות ה- SMS הקבוצתית
שֵׁשׁ תשובות:
shambleh
2011-04-18 17:47:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שהדברים משתנים מעט בין ממשק המשתמש לממשק המשתמש, זה עשוי להיות תלוי באיזה טלפון יש לך. לדוגמא, ב- Stock Droid X (Motoblur) אני מאמין שאם אתה כותב הודעה, לחיצה על מקש התפריט תספק את האפשרות "הוסף נמען". ב- Liberty ROM 2 ב- Droid X, באמצעות לקוח המסרים המלאי, אתה יכול פשוט להוסיף משתמשים בשדה "To" על ידי הפרדתם עם פסיקים.

Sparx
2011-04-18 14:41:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

SMS של Handcent מאפשר לך לבחור מספר משתמשים או קבוצת אנשי קשר שהוגדרה בעבר.

user63551
2014-06-13 09:31:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ להשיג את אפליקציית ה- SMS שלום SMS כי זו האפליקציה היחידה של צד שלישי שאני מודעת לה שעוסקת הן בהודעות הקבוצתיות והן בשליחת תמונות בצורה טובה. ההיבט המכריע מנקודת מבט של הודעות טקסט קבוצתיות הוא לא רק שליחת ההודעה לקבוצה אלא גם הקפדה שאנשים יוכלו להשיב לקבוצה ... באפליקציית ה- sms בהערה II של סמסונג שלי, למשל, אוכל לשלוח הודעה קבוצתית אבל אם מישהו היה מגיב, זה רק ילך אליי ויופיע כשיחה רק ביני למשיב.

הייתי צריך לבדוק חבורה של אפליקציות SMS של צד שלישי כשקיבלתי את ה- Nexus 5 שלי, כי לקח לי רק כחמש שניות עד שהבנתי ששנאתי להשתמש ב- hangouts לסמסים. השתמשתי בסנט ידיים לזמן מה אבל ממש לא אהבתי את ממשק המשתמש ... אני לא זוכר אם היו בו גם הודעות טקסט קבוצתיות וגם שליחת תמונות, אבל אני חושב שכן. בכל מקרה עברתי לשלום ואני שמח לדווח שהוא מטפל בסמסים קבוצתיים ושליחת תמונות כמו אלוף. אני ממליץ להשיג יישומון SMS גלול למסך הבית שלך שמכיל עליו הודעה חדשה ולחצני תשובה. מסרונים שמחים!

Luke Duddridge
2014-10-27 15:52:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפליקציית "Hangout" עדיין תטפל בשליחת SMS מרובה, ומצאתי שהיא שומרת על קבוצות הגדרות קודמות, אך במהלך עדכון אחרון היא הפסיקה לאפשר לך להגדיר שיחות קבוצתיות; רק מאפשר לך לעשות זאת כאשר "שיחה קבוצתית על ידי MMS" מסומנת, וזה כמובן עולה כסף מכיוון שאני לא מקבל את כלולים בחשבון החודשי שלי.

אז מצאתי שאתה יכול להערים על המערכת ...

  1. בהגדרות SMS> בדוק שיחה קבוצתית על ידי MMS (אף פעם לא מצאתי שזה עובד בכל מקרה)
  2. צור את הקבוצה שלך כשאתה מתחיל להוסיף "מישהו אחר?" תראה את סוג ההודעה עובר מ- SMS ל- MMS.
  3. בהגדרות SMS> בטל את הסימון של שיחות קבוצתיות.
  4. o>

    אתה תשמור על השיחה שיצרת זה עתה, אך תשלח סוג יופיע כ- SMS.

    אם ברצונך להוסיף אנשים נוספים או להגדיר שליחה אחרת בכמות גדולה, תצטרך לחזור על השלבים שלמעלה.

    אני יודע שזה Faff, אבל זה עובד.

משום מה אני לא תמיד רואה את ה"מישהו אחר? " אוֹפְּצִיָה.
בהחלט בדקת הודעות קבוצתיות? לפני יצירת קבוצה? חשבתי שזה נקרא שיחות קבוצתיות, אבל אולי זה השתנה בלוליפופ.
Austin Harris
2014-06-13 07:33:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל כאשר אתה יוצר הודעה חדשה, כאשר אתה מוסיף נמען אתה יכול בדרך כלל להוסיף יותר מאדם אחד, ובכך לשלוח הודעה אחת לקבוצת אנשים. השיטה למשלוח הודעה אחת למספר אנשים משתנה בין הטלפון לטלפון, אלא אם כן אני יודע איזה טלפון יש לך באופן ספציפי אז אני יכול לתת לך רק את מה שרוב הטלפונים מסוגלים לעשות בנוגע למשלוח הודעה לקבוצת אנשים. p>

user3736290
2014-06-13 08:52:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לנסות את אפליקציית GoSMS שהיא מאוד ידידותית למשתמש ותוכל לשלוח ישירות SMS לקבוצות ישירות (ניתן ליצור קבוצות בקלות)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...