שְׁאֵלָה:
שנה יישום שיושק באמצעות פעולה קולית
Sathyajith Bhat
2011-01-02 08:40:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם יש דרך שאוכל לשנות איזו אפליקציה תושק לאחר פעולה קולית? לדוגמא כשאני אומר "האזינו לפינק פלויד", כרגע הוא פותח את אפליקציית Last.fm שהיא פחות או יותר חסרת תועלת עבורי מכיוון ש- Last.fm לא זורם במיקום שלי.

האם אוכל להגדיר אותו כך שיפתח, נניח, Winamp במקום Last.fm? אם כן, כיצד?

שתיים תשובות:
Sparx
2011-01-02 13:43:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מאמין שאם תסיר את ההתקנה של אפליקציית Last.fm, ואז תשתמש בפעולה הקולית "האזן ל ..", חלון מוקפץ אמור להופיע ושואל מי מנגני ברירת המחדל המופיעים כאן, יופיע ושימש.

אם בכל זאת, אתה מעדיף שהנגן המובנה המוגדר כברירת מחדל ישחק, השתמש ב האזן ל- או באפליקציה חייגן בחירה, זמין הן בגרסאות בחינם והן בתשלום בשוק.

אם אבחר להסיר את last.fm, ה- scrobbles שלי לא יתועד - אני לא רוצה את זה. BTW - מדוע סימנת את התשובה כ- CW?
בסדר, לא ציינת ש- Last.fm היה דרישה. BTW, Meridian Player תומך ב scrobbling (בעזרת scrobbledroid) אם אתה רוצה להעיף מבט על זה. וויקי הקהילה כי הרגשתי ששאלה זו יכולה להפיק תועלת ממשתמשים אחרים שעורכים את זה (גם אם אין להם הרשאות עריכה מספיקות).
רק הסתכל ונדמה ש- Winamp נראה [תומך בביצה] (http://www.winamp.com/help/Main_Page#Scrobbling), דרך האפליקציה הרשמית Last.fm.
@Sparx מצטער שהייתי צריך להזכיר זאת במפורש בשאלה. ווינאמפ תומכת בשרבוטים, אך דורשת את אפליקציית last.fm שמביאה לשאלה שהצבתי.
ניסית את האפליקציות שציינתי?
לפתיחת נגנים שונים ללא האפליקציה הרשמית last.fm, אני משתמש בזה: https://market.android.com/details?id=com.adam.aslfms&hl=iw
Lie Ryan
2011-01-02 14:15:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באפשרותך לנקות את התוכנית המועדפת מ"הגדרות> יישומים> נהל יישומים> Last.FM> נקה ברירות מחדל "

ואז בפעם הבאה שתפעיל את הפעולה הקולית, תתבקש לקבל רשימה של שחקנים, לחץ על "הגדר ברירת מחדל" ואז על היישום החדש המועדף עליך.

ברירות מחדל ברורות מושבתת, אומר 'לא הוגדר ברירת מחדל'


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...