שְׁאֵלָה:
האם מכשיר אנדרואיד יכול להשמיע קבצי ALAC ו- WAV?
Wayne
2012-10-04 23:25:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי ספריית מוסיקה ב- iTunes עם כל הקבצים בפורמט ALAC או WAV. כרגע אני מנגן אותם באייפוד ישן התומך בשני סוגי הקבצים.

אקבל מכשיר טלפון חדש (יחליף את Symbian) ואני מסתכל על אנדרואיד או אייפון עם היכולת להיות גם מוזיקה שחקן. אני באמת מעדיף ללכת למכשיר אנדרואיד אבל צריך לאשר שאני יכול לנגן את שני סוגי הקבצים במכשיר אנדרואיד וגם אוכל לסנכרן עם ספריית ה- iTunes שלי.

האם מישהו יכול לאשר שאני יכול לעשות זאת לעבוד?

אני באמת מעדיף לא לקנות אייפון שאני יודע שיעבוד. ממה שקראתי נראה שאפליקציות כמו Poweramp ו- doubletwist עשויות לעשות את העבודה. אני קצת אודיופיל ורוצה לשמור על קבצים ללא אובדן. אם הייתי צריך לעשות זאת שוב לא הייתי משתמש ב- iTunes אבל זה מה שיש עכשיו.

חלק מהצעות היישום לשאלתך אינו נושא. אנא קרא את [שאלות נפוצות].
תודה על העריכה- ניסיתי להוסיף את תג האודיו אך המשכתי לקבל הודעת שגיאה על היותו תג חדש. ?? פעם ראשונה באתר זה.
ניסית VLC?
ארבע תשובות:
tc4all
2012-11-15 08:50:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Poweramp כנגן שלי ב- S3 וזה עובד מצוין עבור AAC, AIFF, FLAC ו- apple lossless, אפילו עבור קבצי FLAC HD מ- HDTracks. אני פשוט משתמש בהעברת קבצים של Android כדי להעביר מוסיקה מה- MAC שלי ל- S3. הבעיה היחידה שאני בסדר היא סטטית במוזיקה, אם אני משתמש בבקרות EQ או The Tone. אני עדיין מנסה למצוא תשובה לכך, אך כשהפקדים האלה כבויים, הצליל בסדר.

Izzy
2012-10-05 01:51:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לרוב זו לא שאלה של המכשיר, אלא של הנגן והקודקים המשמשים. אני לא יכול לדעת מהניסיון שלי, מכיוון שאני לא משתמש בפורמטים רבים כל כך (בעיקר אני משמיע MP3), אבל בחנות Play תוכלו למצוא נגני שמע המפרסמים זאת. דוגמאות כוללות:

ועוד. פשוט בצעו חיפוש פשוט של ALAC בחנות Play.

AbleZhang
2014-02-13 09:04:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מאיפה השגת את פורמט ALAC או WAV שלך, אתה מעביר אותו לספריית iTunes או פשוט רוכש אותם בחנות iTunes. אם קנית את זה בחנות iTunes, ייתכן שיש לו הגנת DRM שמונעת ממך לשחק במכשירים אחרים.

McLegea
2013-12-23 04:52:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנגן הטוב ביותר ALAC / FLAC (נמצא היום):

andless

נגן שמע זה יכול לנגן קבצים ללא אובדן (FLAC / APE / MPC / WV), או כל קבצים הנתמכים ישירות באנדרואיד. כעת תומך גם בקבצים ללא אובדן אפל (במיכל M4A). תמיכה גם בגליונות ופלייליסטים של CUE

(תיאור מאתר הפרויקט)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...