שְׁאֵלָה:
משהו אוכל בחשאי את הזיכרון הפנימי שלי Acer Iconia A500 ואני זקוק לעזרה במציאתו
Fredrik
2012-08-07 00:16:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי בעלים מאושרים של Acer Iconia A500 כבר קצת יותר משנה אבל לפני כמה שבועות הוא התחיל להתלונן על כך שהזיכרון הפנימי שלו מלא. הייתי קצת מופתע כשאני שומר סרטים וכאלה בכרטיס ה- SD החיצוני, אבל הנחתי שזה היה מטמון דפדפן כלשהו, ​​מפות בערך שאכלו חלק נכבד מזיכרון 32G שיש לו באופן פנימי.

עם זאת, נראה שזה לא המקרה. ניקיתי את הנתונים של כמעט כל אפליקציה שהתקנתי אך עדיין אם אני מסתכל בכרטיסיית אחסון בהגדרות אני רואה את הדברים הבאים (לפני כמה שעות):

700M+643M+0.2M+64M+98M is clearly not 27G

אני מקבל את ההרגשה שהחלק האפור הימני ביותר של הבר צריך להיות קצת יותר מ 379MB (החלק הזמין) ... (כרטיס SD בתחתית התמונה הוא החיצוני, לא משנה שאותו אחד) .

ניסיתי כמעט כל אפליקציית שימוש בדיסק הקיימת שם וכולן מציגות תוצאות דומות, להלן DiskView (תמונה שצולמה לאחר שהסרתי כמה אפליקציות):

DiskView output

(בתמונה זו "כרטיס SD" הוא הפנימי ...)

דבר אחד שנראה שמשותף לכל אפליקציות השימוש בדיסק הוא שאם המכשיר אינו מושרשים, הם לא יכולים לראות מה יש בספריות מסוימות (כמו / נתונים) שגורם לי לחשוב שמדובר באנדרואיד עצמו (4.0.3 במכשיר זה) שיש בו איזשהו מטמון שלא מתנהג כראוי או שתהליך כלשהו מייצר כמויות קיצוניות של יומנים איפשהו.

סליחה על המבוא הארוך הזה, אך השאלה הבסיסית היא: כיצד אוכל להמשיך?

אני מניח שחלופה אחת היא למצוא מה שווה לגבות ולעשות איפוס למפעל או משהו כזה, אבל אני מאוד רוצה לברר מה קרה קודם.

השתרשות זו חלופה שכנראה יעזור לי לברר יותר אבל אני אוהב את זה כמו שהוא (למעט סוגיה זו). אם יש צורך לפתור את זה אני יכול כמובן לעשות את זה אבל זה מרגיש שאתה לא צריך לעשות עם מכשיר כזה.

האם יש דרך אחרת קדימה? יש לי את התקווה התמימה הזו שיש כפתור איפשהו שלא ראיתי שמנקה את כל היומנים או מצמצם את רמת היומן מהדיבוגים למידע.

ערוך: דבר אחד אני ' שקלתי אך לא יכול לחקור האם זה יכול להיות ליבות. היו לי הרבה קריסות בזמן האחרון (ככל הנראה בגלל שנמאס לו הדיסק).
בתגובה לתגובה של איזי בהמשך. אפליקציות מסתכמות ב פחות או יותר בדיוק ב- 700 מגה-בייט המופיעות כ"אפליקציות "(נראה כי סך כל הנתונים והאפליקציות עצמן).

הניחוש הראשון שלי יהיה איזו אפליקציה כמו * Google Play TV & Movies *, שמאחסנת כברירת מחדל את כל הסרטים שהורדו באחסון פנימי. אבל כדי להבין, מקום טוב לחפש בו הוא * אפליקציות -> ניהול אפליקציות * (אתה מגיע לשם ממסך הבית שלך לאחר לחיצה על מקש התפריט ופותח את ההתקנה). במקום זה מוצגות כל האפליקציות בגודלן הכללי, כולל גודל הנתונים. אתה אמור להיות מסוגל למיין לפי גודל (שוב באמצעות מקש התפריט). האם אתה יכול בבקשה לבדוק שם ולדווח חזרה?
@Izzy טנקים אבל עשיתי את זה שוב ושוב תוך כדי ניקוי נתונים. Chrome נמצא למעלה עם 59.79MB (מתוכם 13MB בכרטיס SD והשאר הוא האפליקציה). יש לי כמה אפליקציות מותקנות, כדי להתקרב אפילו ל- 32Gigs הייתי צריך יותר מ 500 בגודל של Chrome ... אני לא משתמש ב- Google Play TV & Movies, כל הסרטים שלי נמצאים ב- MicroSD החיצוני.
לא במקרה מחקת את הדברים האלה מ- Mac ואז ניתק אותם מהחשמל בלי להוציא, נכון?
הממ, זה לא מסביר לאן הלכו אותם GIGABYTES. אין לך הרשאות שורש במכשיר? אז קשה לבדוק מהקליפה - יהיה כל כך קל עם הפקודה `ls` ... ואני תוהה מדוע הכלים האחרים מראים שהחלל אינו בשימוש. אם התקנת אמולטור מסוף, נסה לבדוק באמצעות הפקודה 'df -h' (שאינה בודקת את המשומש, אלא את השטח הזמין - כך שיהיה לך לפחות הצלב).
@jlehenbauer לא, הרכבתי אותו על תיבות הלינוקס והחלונות שלי רק כדי לראות אם אוכל להציץ ממה שנמצא / נתונים משם ... לא יכולתי ...
@Izzy כמו שאמרתי, זה לא מושרש ... df לא יעזור לי הרבה, "du -h" יהיה נהדר אבל כמו שזה עכשיו, אני יכול רק לראות את מה שאפליקציות DiskView רואה וזה ממש לא מוסיף לְמַעלָה. אני חייב להיות משהו אחר, בזבוז מסדי נתונים, קבצי יומן, ליבות, משהו. השאלה היא איך למצוא אותו ולהיפטר ממנו :-)
מאגרי מידע @Fredrik נשמרים בספריות האפליקציה, ולכן עליהם להיכלל ב"גודל האפליקציה + הנתונים ". יומני אנדרואיד הם בדרך כלל רק חוצץ צלצולים עם גודל קבוע (אלא אם כן אפליקציה משתמשת ביומנים מסוימים משלהם). ומעולם לא שמעתי שאפליקציות באנדרואיד יוצרות דומפי ליבה * אלא אם כן הוזמן במפורש כך על ידי המפתח *. פשוט חיפשתי בגוגל לזרוקי ליבה (ואיפה הם עשויים להיות מאוחסנים), אבל נראה שאין "ברירת מחדל" (עד כמה שמצאתי עד עכשיו).
@Fredrik df יעזור ככל שתראה בבירור איזו נקודת הר היא "מלאה" (ראה http://imgur.com/RZ6Sr לדוגמא: 2 נקודות הר אשר יכולות להיות מושפעות כאן, `/ data` ו-` / cache` - זה ב- Moto Droid2, לא בטוח לגבי המכשיר שלך). ./. באשר ל- Edit2 שלך: פחות ממה שאתה רוצה, מבחינת הנתונים שלך. רק אפליקציות בודדות תומכות ב- API זה.
@Izzy תודה בכל מקרה ... כמובן, חשבתי יותר במונחים של יכולת לעשות "du -k | sort -n". אתה צודק כמובן, יכול להיות שהוא מחולק והוא אחד מנקודות ההר שנגמרות ... אם אני משרש אותו כדי לברר, האם אני יכול לחזור ללא שורש אחר כך או שזו דרך אחת רְחוֹב?
1) עבור 'df' אתה לא צריך שורש, ולכן שאלתי את זה. 2) בדרך כלל זה לא רחוב חד סטרי, שכן תמיד אתה יכול פשוט להבהב את "תמונות המניות" - אבל מעולם לא ניסיתי את זה ולא יכול לתת שום ערבות לכך. 3) כפי שהמערכת מבקשת ממני: אנו יכולים להעביר זאת לצ'אט (או להתחיל צ'אט באופן עצמאי), ולאחר מכן להעביר בחזרה את התוצאות אם תרצה.
@Fredrik אם יש לך אמולטור מסוף: בדיוק מצאתי מאמר המתאר dump dump אנדרואיד. נראה שיש אכן מיקום ברירת מחדל: `/ data / tombstones /`. אם זה אכן לשימוש כל היישומים, עליו לקרוא + לכתוב לכל, אתה אמור להיות מסוגל לגשת אליו (ולמחוק את התוכן שלו, אני מקווה). ואז יש מנקה נוסף לנתונים אורניים, אם כי מוגבל (ללא שורש): [SD Maid - כלי ניקוי מערכת] (https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.thedarken.sdm) - כ כל עוד אתה מסוגל עדיין להתקין דברים ...
@Izzy אם תזיז אתה מגיב לתשובה אני אצביע לך ... היו לי שם 10 ליבות, נראה כי אנדרואיד ls לא מבין - h אז אני לא בטוח באיזו יחידה מדובר אבל אם כן בתים (ולא חסימות) הם רק כ -250 אלף כל אחד. אנסה את המשרתת SD.
@Fredrik אני חייב להיות קורא מחשבות - פשוט עשיתי את זה :) אז זה היה המצבות? Yikes ... Btw: כפי שאתה רואה מצילום המסך שלי למטה, * אנדרואיד * * שלי * מבין את '-ה'. אבל תודה שציינת את זה, אני ממזג את זה לתשובה. BTW: אולי תרצה * לקבל * את התשובה (סימן הביקורת הירוק משמאל;)
לא בטוח אם מדובר במצבות או לא (כי אני לא מכיר את היחידה) ... אם הם 250k אין סיכוי ש -10 מהם יאכלו את אותם 25 GB + ...
אה, אתה צודק - זה פשוט מפצה על 2,5MB אז (10x250k). מספיק לאמולטור המסוף ואולי SD Maid - אבל לא מספיק ל"הוראי "הסופי ...
תן לנו [להמשיך בדיון זה בצ'ט] (http://chat.stackexchange.com/rooms/4402/discussion-between-fredrik-and-izzy)
כדי למצוא לאן אחסון שלי הולך, אני אוהב את [DiskUsage] (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.diskusage). אין לו שום בעיה לחפור לספריית `/ data`. (וכך אני יודע שרוב האחסון שלי משמש קבצי Google Music במטמון.)
@AlEverett הוא רואה את אותם קבצים כמו האחרים. לא משנה מה זה, זה משהו מחוץ למכשיר שאינו מושרש נותן לך גישה אליו.
ארבע תשובות:
Izzy
2012-08-07 02:33:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה כמה נקודות עיקריות לבעיה זו. למרות שלא כולם יישמו במקרה זה, אני עדיין אכלול את כולם - כמו במקרה אחר הם עשויים להתגלות כמועילים:

 • נקודת התחלה טובה לבדוק היא אפליקציות - > ניהול אפליקציות בתפריט המערכת של אנדרואידים, שמפרט את כל היישומים + נתונים וניתן למיין אותם לפי גודל, כדי לזהות את "הצרכנים הגדולים ביותר". בעוד שאתה כאן, אתה יכול "למחוק" מטמונים גדולים מדי (לכל אפליקציה)
 • לא ניתן לחקור כמה ספריות במערכת הקבצים מבלי שיהיו לך הרשאות שורש, ולכן ה du -k | sort -n המועדף. (כדי למצוא את הקבצים הגדולים ביותר) למשל דלג על ספריות מתחת ל- /data
 • עדיין, שיהיה אמולטור מסוף זמין ( Android Terminal Terminalulator יהיה מועמד טוב), לפחות df -h יכול להראות היכן שטח פנוי הולך לכיוון אפס (ראה צילום מסך למטה). במקרה והפרמטר -h ("קריא לאדם") אינו מובן במערכת שלך, אתה יכול לנסות להחליף אותו ב- -m ("מגה-בתים"), -k ("קילובייט"), או השמיט אותו לחלוטין.
 • המאמר ניפוי באגים של הליכות אנדרואיד מתאר "השלכות ליבה" תחת אנדרואיד נקראים "מצבות" , ומאוחסנים ברחבי העולם כ / data / tombstones / tombstone_nn , כאשר "nn" פשוט מהווה מונה. מכיוון שדווח על הרבה קריסות, זה עשוי להיות מקום "להתמלא" (ראה להלן). אך רק 2.5MB יכול להיות ממוקם כאן במקרה זה.
 • על פי אנדרואיד פורנזיקס מאת אנדרו הוג, כדאי לצלול ל / data / local : הספרייה "/ data / local" חשובה מכיוון שהיא מאפשרת לקליפה (לחשבון המשתמש הטלפונים שאינם שורשים מפעילים adbd כ) גישה לקריאה / כתיבה. כאשר אפליקציה מותקנת, היא מועתקת לראשונה ל "/ data / local." כלומר, גם במכשירים שאינם מושרשים צריך להיות מסוגל לחפור כאן.
 • SD Maid - כלי ניקוי המערכת עשוי למצוא עוד יתומים - אך ללא גישה לשורש, יכולות האפליקציות הללו מוגבלות.
 • אם לא ניתן למצוא ולהסיר את "הביצה הגדולה", אפשר להתחיל להסיר את ההתקנה של אפליקציות מסוימות, לנקות "נתונים גדולים" מאחרים (ראה שלב ראשון), או כמוצא אחרון, תמיד נשאר המפעל - איפוס שאמור לנקות הכל - אך שימו לב: כל האפליקציות שהורדתם וכל הנתונים שלכם (באחסון פנימי בלבד, כמובן - כרטיס SD לא יושפע) יוסרו גם כשתעשו זאת.
 • אם עדיין אינך מצליח לפתור את הבעיה, המוצא האחרון הוא איפוס להגדרות היצרן. אבל לפני שעושים את זה יהיה טוב להיות מוכנים לפעם הבאה, אז הזדמנות אחרונה היא כמה צעדים מיד לפני איפוס המפעל:
  1. גבה כמה נתונים / אפליקציות שאתה צריך ויכול
  2. לעבור למצב טיסה - השוק חייב לא לדעת מה אנחנו עושים עכשיו
  3. אחד אחד, להסיר את ההתקנה של האפליקציות שלך (לאפליקציות מערכת שלא ניתן להסיר: הסר את ההתקנה של העדכונים שלהם, נקה מטמון ונתונים). לאחר כל הסרת התקנה, בדוק אם יש מקום קפיצות גדולות בלתי צפויות במרחב הפנוי שלך. אם קורה "קפיצה" שכזו: שים לב לאפליקציה שהוסרה במקום זה - היא חייבת להיות הרשע. המשך אם זה עדיין לא מפצה על המקום החסר
  4. כשאתה מסיים עם האחרון, עבור ל"נקודת האל חזור ", משוך את התקע, בצע את איפוס המפעל. זה נגמר עכשיו; (
  5. לאחר האתחול, הגדר מחדש את "מכשיר הבתולה" שלך עם נתוני חשבון השוק המקוריים שלך (אתה זוכר אותם בתקווה?). מכיוון שדאגנו שהשוק יעמוד ללא ידיעה על פעולותינו מ שלב 2 ואילך, אתה אמור להיות מסוגל לסנכרן מחדש את היישומים שלך ונתונים מסוימים. היישומים בוודאות, הנתונים סיפקו לך רק שסינכרנת אותם עם השוק לפני שלב 2.
  6. שמור על "אפליקציות רעות", אם גילית כאלה בשלב 3. ייתכן שתרצה להסיר את אלה (עכשיו או מאוחר יותר).

צילום המסך הבא מציג את הפלט של df -h על מוטורולה דרואיד 2. כפי שאתה יכול לראות, ישנן 2 נקודות הרכבה באחסון הפנימי שיכולות להיות מועמדות ל"להתמלא ": / נתונים (סביר להניח - וקיבל את הלהיט במקרה זה) בתוספת / cache . הפקודה בוצעה ללא הרשאות שורש:

ls -l output on a Motorola Droid 2

מצבות: מיקום התיקיה הוא / data / tombstones . ההרשאות של ספריית / data הן drwxrwxr-x , בספריית המשנה מצבות יש drwxr-xr-x - כך שהם נגישים גם במכשירים שאינם מושרשים. באמצעות אמולטור מסוף (ראה לעיל), אתה יכול cd / data / tombstones ולעשות ls -l כדי לראות אם יש מצבות ואיזה גודל הם תופסים. למרבה הצער, כל המצבות הן בבעלות המערכת, וההרשאות מוגדרות ל rwx ------ - אז אם זה המטריד שלך: אתה לא יכול להסיר אותן ללא שורש :( שיהיה לך גיבוי טוב (הא ? איך, ללא שורש?), וכנראה איפוס להגדרות היצרן יהיה המוצא האחרון שלך ...

נראה ש- / data הוא המקום בו משתמשים בו הכל ... 26 מתוך 27G בשימוש ... נכון לעכשיו 467M חינם ... אני רק צריך להבין עם מה :-)
מה לגבי צ'אט? יש לך את המוניטין הדרוש (חובה 20+).
בטוח, איך אני מתחיל אחד כזה?
פשוט בוא והצטרף, יצרתי חדר: http://chat.stackexchange.com/rooms/4403/tombstones
תודה על כל המצביעים הטובים ... לא ממש הגעתי לשום מקום למעט קרוב יותר למימוש גיבוי אמיתי ואיפוס למפעל הוא כנראה ההעדה הטובה ביותר שלי. שוב תודה.
אתם מוזמנים מאוד! לפני ביצוע האיפוס יהיה טוב להבין איזו אפליקציה "אשמה". לשם כך, אמליץ על: מצב טיסה (כדי לשמור על השוק ללא ידיעה), ואז הסר את כל היישומים אחד-אחד ובדוק בכל פעם אם יש "סימנים ותמונות". עם קצת מזל אתה מבין - בפעם הבאה. בגלל "השוק הלא מיודע" אתה אמור להיות מסוגל "לסנכרן מחדש את האפליקציות שלך + נתונים מסוימים" לאחר איפוס המפעל, מכיוון שהשוק אינו יודע על הסרת ההתקנות.
@Fredrik עדכנתי את תשובתי בשלבים שהוצעו בהערתי האחרונה. ייתכן שתרצה לבדוק את הפריט עם הרשימה הממוספרת בתוכו.
איכשהו אני חושד שמדובר בשוק / גוגל פליי שעומד מאחורי כל זה ... עם הזיכרון החינמי של 500 מיליון, הפעם היחידה שהוא חוזר לכ 200 מיליון היא כאשר שוק בחיפוש אחר עדכונים ונכשל בעדכון (בגלל זיכרון דל זה טוען, אבל אני בספק אם 500M לא יספיק לעדכון של 3,5M).
זה יהיה נושא כבד - אנחנו מדברים על כמה * ג'יגה-בייטים * חסרים. תוכלו לגלות זאת בתהליך ה"קבורה ": להגיע לאפליקציית השוק בשלב 3, להסיר את ההתקנה של העדכונים שלה ולנקות את המטמון / הנתונים שלה (מכיוון שלא תוכלו להסיר את ההתקנה של האפליקציה עצמה), ותראו ...
אין בו הרבה זיכרון מטמון ... הנחתי שהוא עשה משהו אחר, כמו unjar / unzip של ה- apk איפשהו ואז חילץ למעט יוצא מן הכלל ושכחתי לנקות אותו כשלא הצליח להתקין. אם הוא מנסה שוב ושוב ושוב זה יכול להסתדר. אבל אין לי הוכחות, זה פשוט מרגיש כמו החשוד העיקרי :-)
@Fredrik הגיוני (זה מסכם) אבל דבר אחד: דברים temp צריך להיות שייך ל- / tmp שהוא tmpfs ולכן אינו שורד אתחול. אבל פירוש הדבר שגוגל מקפידה על הכללים שלה - ואנחנו רואים עם הגדרות הסינכרון a.o. כמה הם עושים (המפרים המוכרים ביותר מגיעים מ- Google Labs, למשל Latitude). אם החשד שלך יתברר כנכון, הרווחים מההסרה צריכים להיות שוליים. אבל מה שבכל זאת מרגיז אותי זה שצילומי המסך שלך מופיעים ~ 90% בחינם (משמשים סכומים פנימיים בלבד עד ~ 2,1G שם).
מרגיז אותי גם הרבה :-)
אם עדכנת את CM מאשר לבדוק '/ data / media / clockworkmod / backup' ישנם גיבויים שנוצרו אוטומטית שתופסים נתח גדול מאוד של שטח.
Yahoo Serious
2013-05-28 00:05:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה נראה כמו דליפת יומן ה- GPS של Acer שהייתה לנו ב- Acer Iconia A200:

השורה התחתונה היא שכאשר משתמשים ב- GPS, ה- GPS מנהל התקן עבור ICS 4.0.3 ב טאבלטים מסדרת A Acer כותב ככל הנראה קבצים רבים gl-YYYY-MM-DD-HHMMSS.txt אל / data / ספריה gps . הקבצים ככל הנראה לא נמחקים אוטומטית, וכך לאורך זמן יגזול את רוב שטח האחסון הפנימי.

משתמשים לא יכולים למחוק קבצים אלה ללא גישה שורשית. עם זאת, יש תיקון כדי לנקות את נתוני יומן ה- GPS (אין צורך בגישה לשורש, ולכן אין ביטול אחריות).

 • הורד את טלאי מאתר מנהלי ההתקנים של Acer (לשולחן העבודה שלך)
 • רענן את העתק והעתק ממנו את Update.zip לכרטיס microSD ריק ומעוצב FAT32. . (העלינו אותו לכרטיס הקיים כבר בטאבלט המחובר, שלא היה ריק, אך הוא עדיין עבד.)
 • (Re) הפעל את הטאבלט עם כרטיס ה- microSD בתוכו, תוך החזקת " מקש הפחתת עוצמת הקול ”עד להופעת הודעה בפינה השמאלית העליונה של המסך.
  (משהו כמו מחיקת מטמון לפני עדכון SD ... ; אני מפרש את ההודעה כ: "מחק ועדכן", אז זה אמור לרפא את הסימפטום ואת הסיבה.)
  הטאבלט ימשיך להתחיל לאחר מכן (פחות מדקה), ויהיה טוב ללכת.

יש הורדה .pdf נחמדה, המתארת ​​את הצעדים שלמעלה בפירוט עם צילומי (מסך). (הוא מדבר גם על קובץ טקסט user_cleanGPSlog נלווה, אך לא היה לנו אותו ונראה שלא נזקק לו.)

תודה! אתה לא אומר שום דבר על זה, אז אני מניח שהשדרוג בטוח יחסית לביצוע ובדרך כלל לא ימחה את הטאבלט?
בתיעוד @Fredrik: לא מוזכר מחיקת נתונים כלשהם (אלא היומנים) ולא שמנו לב שמשהו הוסר. אבל החבר שלי (אני סוג של מנהל מערכת לא רצוני ...) משתמש בו בעיקר לגלישה ומשחקים, כך שאין אחסון גדול של מדיה וכו '. (וכמובן שכבר הסרנו * הרבה * מטמון, נתונים ואפליקציות, לפני שמצאנו את הסיבה והתיקון). עם זאת, אני לא מכיר את כל הנתונים שניתן היה לאחסן / לאבד, ולכן אני לא יכול לדעת בוודאות. אבל זה נראה די בטוח.
Jarett Millard
2012-10-10 03:11:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה עם טאבלט Acer A100 שלי ומצאתי את מקור הבעיה: יש תיקיה שנמצאת ב- / data / gps שמתמלאת בקבצי txt. שלי היה 4.3 גרם. אם המכשיר שלך מושרש, אתה יכול למחוק אותם מאמולטור מסוף או ADB ולתבוע מחדש את השטח שלך:

 $ su # cd / data / gps # rm gl - *. Txt 
תודה, לא הייתי מושרשת אז זה לא היה עוזר לי אז. טוב לדעת לעתיד למרות ...
כן, אם אינך מושרש, האפשרות היחידה היא לבצע איפוס למפעל. אתה יכול לשרש באופן זמני ואז לחזור גם בחזרה. החלק הקשה ביותר בהשתרשות הוא ככל הנראה התקנת מנהל ההתקן ADB ועבודה במחשב שלך.
לעתים רחוקות אני משתמש ב- GPS שלי, אבל אחרי שקראתי את זה השתמשתי ב- ES File Explorer מצאתי קובץ בשם data / GPS ומצאתי מאות או אולי אלף קבצים שהראו 0 נתונים אז מחקתי את כולם ועברתי מכ -300 Mb. של שטח פנוי ליותר מ -4 הופעות של שטח פנוי.
דן, זה לא משנה אם אתה משתמש ב- GPS או לא: נראה שמכשיר מסוים זה פשוט אוסף קבצים בתיקיה זו ללא קשר.
@Dan: יש תיקון של Acer. ראה את [התשובה] שלי (http://android.stackexchange.com/a/46202/34705)
bimsas85
2012-11-13 10:28:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מחק תחילה את התיקיה .thumbnail בספריית DCIM שלך, ואז הפעל את המכשיר והפעל אותו מחדש. זה פתר לי את הבעיה.

אני חושב שהתמונות הממוזערות היו אחד הדברים הראשונים שמחקתי. למרבה הצער זה לא אכל הרבה מאלה שחסרים 30G.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...