שְׁאֵלָה:
קישוריות של אפל עם מכשירי אנדרואיד
Jens
2012-06-07 23:20:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני שוקל טלפון חדש וכרגע הבחירה שלי היא בין iPhone 4S לסמסונג גלקסי S3 . אני לא מודאג יתר על המידה מאפליקציות מכיוון שרוב הדברים שאני משתמש בהם זמינים לשתי הסביבות. אני אוהב את סמסונג על המסך הגדול יותר שלה (4.8 "לעומת 3.5") מכיוון שאני משתמש בטלפון כדי לקרוא דוא"ל ואתרי אינטרנט לעתים קרובות למדי, אבל אני משתמש במק בבית ולכן אני מעט מודאג מקישוריות / תאימות.

מה שאני מחפש הוא פתרון ללא דאגות, אוטומטי ככל האפשר לשאלות הבאות. אני לא מפחד להשקיע קצת זמן בהקמת דברים, אבל אחרי זה זה צריך לעבוד בצורה אמינה ואוטומטית. אני לא רוצה להשקיע חצי שעה מדי יום בכדי לחבר ידנית כבלי USB, להעתיק או להמיר קבצים ולמיין כפילויות.

אם יש אפליקציות של צד שלישי שעושות את כל אלה או את רובן (למשל SyncMate, MissingSync וכו ') שיש לך ניסיון אישי איתם, אנא שתף ​​אותו. אני יודע שהאפליקציות האלה קיימות, אבל אני לא יודע איך הם מתפקדים בפועל, והם לא אומרים אם ה- Galaxy S3 נתמך (עדיין).

 1. סנכרון לוח השנה: AFAIK, עובד אם אתה מסנכרן את iCal ל- Google ו- Android ל- Google. נכון? א) מה לגבי מספר יומנים? ב) מה דעתך על אירועים חוזרים? ג) מה לגבי תזכורות, הערות מצורפות לאירועים? ד) מה דעתך על מספר משתתפים ותשובות קבלה / סירוב שלהם?
 2. סנכרון דואר אלקטרוני : אני לא משתמש ב- Gmail ולא מתכנן לעשות זאת, בעיקר בגלל שאני מפעיל שרת דואר משלי שיכול לעשות IMAP. האם ניתן להשתמש בשירות IMAP משלך תחת אנדרואיד, מבלי לאבד פונקציונליות אחרת?
 3. סנכרון אנשי קשר : התכונה החשובה ביותר (זה מה שהביא אותי להשיג אייפון במקור ). צריך להיות 100% אמין, יש לי> 500 אנשי קשר בפנקס הכתובות של OSX, כולם עם מספרים מרובים, כתובות, תמונות והערות. האם זה נכון שתוכל לסנכרן את פנקס כתובות ה- Android שלך רק עם Google אם אתה משתמש ב- Gmail עבור הדוא"ל שלך?
 4. גיבוי נתונים: ITunes דואגת לגבות את כל הגדרת ה- iPhone שלך ​​בעת הסנכרון כדי שתוכל להחזיר הכל למכשיר חדש במידת הצורך בלחיצת עכבר אחת. כמו כן, יש אפליקציות שיכולות לשחזר ולחלץ מידע (כמו SMS, כתובות וכו ') מהגיבויים ב- Mac שלך. כיצד מטפל הגלקסי, או אנדרואיד באופן כללי, בגיבוי נתונים, אפליקציות, הגדרות וכדומה?
 5. קשירת קשר : כשאני בדרך אני רוצה להיכנס לאינטרנט עם ה- Macbook שלי באמצעות הטלפון. עם ה- iPhone שלי 3G, זה עובד יפה. כיצד מטפלת אנדרואיד קשירה באנדרואיד והאם ניתן להשתמש בה עם OS X? יישומים?

האם יש דברים אחרים שאוכל לפספס בעת מעבר מאייפון לאנדרואיד שאולי פספסתי?

אחד תשובה:
Flow
2012-06-07 23:44:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראשית, אני משתמש אנדרואיד טהור. מעולם לא היה לי מכשיר MAC, אז אני לא יכול להגיב על הכל.

 1. מכיוון ששניהם משתמשים ב- iCal, סוג מסונכרן אמור להיות אפשרי. אבל לא הייתי ממליץ על זה.

 2. IMAP אינה בעיה ואינך מאבד דבר. IMAP נתמך על ידי לקוח הדואר של Android ו- K-9.

 3. אינך זקוק ל- Gmail לצורך סנכרון אנשי קשר. אני ממליץ להשתמש באנשי הקשר של גוגל.

 4. הפילוסופיה של אנדרואיד עוסקת רבות בגיבוי ושחזור ענן, ולכן זו תכונה של אנדרואיד. אך מכיוון שגוגל לא יכולה להזמין את היישומים להשתמש בזה או אפילו לאלץ את היצרנים לאפשר את BackupAgent, היא לא זמינה ב 100% עבור אפליקציות / מכשירים שאינם של Google. אבל אם יש לך שורש ו- TitaniumBackup, ניתן לשמור את המכשיר בקלות ולשחזר אותו לחלוטין.

 5. אין כאן בעיה בכלל. זה אמור לעבוד עם כל מכשיר אנדרואיד מודרני.

 6. לא יכול להגיב על זה

אני חושב שזה אם אתה קונה מכשיר אנדרואיד אתה צריך להשתמש גם בשירותי גוגל (מלבד GMail במקרה שלך, אבל זו לא בעיה. אני גם לא משתמש ב- GMail, אלא ב כל דבר אחר). אז לגבי 1. 3. ו- 6 כלומר יומן Google, אנשי הקשר של גוגל, Google Docs (עכשיו Google Drive, טוב להערות) ו- Google ToDo. אם אתה מסכים עם הנתונים שלך בענן Google. אבל הסנכרון פשוט מדהים. אתה יכול להשתמש בכל שירות של Google עם Google WebApps (או Chrome Apps) ממך MAC

פתרונות אחרים הם ככל הנראה כמה כלי צד שלישי שמנסים לבנות גשר מעולם גוגל לאפל. . מה שעשוי או לא יכול לעבוד, אולי צריך לרכוש וכו '. יש רק מלכודות רבות שפוגעות בחוויה.

תודה לך על תשובתך! אני לא חושש להשתמש בשירותי גוגל כדי לסנכרן את המכשירים שלי, אני פשוט לא (באמת) רוצה לפנות לאפליקציות מבוססות אינטרנט לכל דבר מכיוון שאני עדיין במצב לא מקוון מדי לעתים קרובות לעשות זאת. לגבי 4: האם "גיבוי הענן" עובד כמו iCloud, בכך שאתה יכול בעצם להחזיר הכל למכשיר חדש מהענן בעת ​​הצורך? לגבי 5: האם קשירה היא תכונה סטנדרטית? היה לי הרושם שבין iPhone ו- Mac זה מעט פרוטוקול פרטי, אבל זה יכול להיות רק אני.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...