שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לשנות את סוכן המשתמשים עבור דפדפן המניות?
Matthew Read
2011-02-22 00:56:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני כל הזמן מתעצבנת מאתרים שמכריחים אותי לגרסת המובייל (לרוב הנוראה) של האתר ואינם מספקים דרך לעבור לגרסה המלאה. אני יודע ש- Dolphin למשל מאפשר לשנות את מחרוזת סוכן המשתמשים בדפדפן כדי להערים על אתרי אינטרנט כדי לספק את האתר המלא, אבל אני לא רוצה לעבור. האם יש דרך לעשות זאת באמצעות דפדפן המניות? אני פתוח לפריצות, ויש לי Galaxy S Vibrant הפועל 2.2 (Nero v5 עם TouchWiz).

הלוואי שהייתה אפליקציה שתאפשר לי לעשות זאת בזמן. אני חושב של- Firefox בשולחן העבודה יש ​​תוסף שיכול לעשות את זה (לא זה שעוזר לנו כאן מאוד)
בדפדפן הגלקסי S שלי יש סוכן משתמשים כאחת מהאפשרויות בהגדרות שלו, אבל אני לא בטוח אם זו תכונה של 2.3.3 או ה- ROM המסוים שאני מריץ (Serendipity).
שתיים תשובות:
eldarerathis
2011-02-22 01:22:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור מכשירי גלקסי, אתה יכול פשוט להזין about: useragent בסרגל ה- URL של הדפדפן שלך. אני לא חושב שזה "נדבק" לאתחול מחדש, אבל זה יחסית לא כואב ואינו דורש תוכנה נוספת / פריצות / וכו '. אני לא הבעלים של גלקסי ולכן אני לא מעוניין בחלק מהפרטים.

אם about: useragent לא עובד, אז טלפונים אחרים יכולים בדרך כלל לעשות זאת במקום זאת :

  • הזן about: debug בסרגל URL כדי להפעיל את מצב ניפוי הדפים בדפדפן (לא תראה שום סוג של אישור לכך שזה עבד)
  • היכנס ל Menu->More->Settings וגלול עד לתחתית. אתה אמור לראות פריט תפריט חדש בשם UAString
  • הקש על אפשרות התפריט UAString ובחר סוכן משתמש אחר מהתפריט שסופק

יש לי IE6, "Mac Desktop" ו- "Linux Desktop" כאפשרויות לשלי, כל אלו נותנים לי גרסאות מלאות של אתרים.

ראה גם שאלה זו עם מידע על כמה דברים טובים במצב ניפוי באגים.


התפריט about: debug עובד גם על Honeycomb (או מאוחר יותר), אך התפריט מאורגן כ קצת אחרת. אתה מזין about: debug באותו אופן, ואז נכנס להגדרות ותמצא כרטיסיית הגדרות חדשה (משמאל) שפשוט נקראת "Debug". UAString היא אחת האפשרויות הראשונות בכרטיסייה זו.

זה עבד בשבילי. שים לב כי עבור אתרים מסוימים, עליך למחוק את קובצי ה- cookie שלך ​​לפני שאתה טוען מחדש את האתר כדי לראות את השינוי, משום שאתרים מסוימים שומרים את פרטי הלקוח שלך בין טעינת העמודים.
`about: debug` עובד על גלקסיה j3 (סוכריה על מקל), ובכן, סוג של ... אני יכול לגשת לתפריט ניפוי הבאגים אבל ברגע שאני מבקר בעמוד אחר התפריט ניפוי שגיאות נעלם וסוכן המשתמשים חוזר למצב רגיל. הצעות כלשהן? האם אני עושה משהו לא בסדר?
Alastair
2011-02-22 16:38:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- HTC Desire שלי הפועל 2.2 יש לי אפשרות מתחת לתפריט דפדפן המניות> הגדרות נוספות> שנקראות "תצוגה ניידת" המאפשרת גרסאות ניידות של דפי אינטרנט.

לדוגמא עם אפשרות זו מופעלת אני מקבל את הגרסה הניידת של Tumblr, עם זה מושבת אני מקבל את האתר המלא.

תודה על המידע הנוסף, אני בטוח שמשתמשי HTC ימצאו אותו שימושי.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...