שְׁאֵלָה:
שדרוג לאחור 2.3.6 ל- 2.2.2 - Nexus One
wsanville
2011-09-29 08:28:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברצוני להוריד את שדרוג הנקסוס וואן שלי ל -2.2.2 מכיוון שהיו לי בעיות ללא הפסקה עם ג'ינג'ר. יש לי את העדכון 2.2.2 מ- אנדרואיד סנטרל, ויוצא מהתגובות משאלה קודמת, אני מניח שזה אפשרי.

אז עברתי את Bootloader -> Recovery -> החל את sdcard: update.zip, וזה נכשל עם ההודעה הבאה:

  assert נכשל: file_getprop ("/ system /build.prop "," ro.build.fingerprint ") ==" google / passion / passion / mahimahi: 2.2.1 / FRG83D / 75603: user / release-keys "|| file_getprop ("/ system / build.prop", "ro.build.fingerprint") == "google / passion / passion / mahimahi: 2.2.2 / FRG83D / 91102: מקשי משתמש / שחרור" E: שגיאה ב- / tmp /sideload/package.zip( סטטוס 7) ההתקנה בוטלה.  

אני מניח שהמערכת הבדיקה בודקת אם אני נמצא ב- 2.2.1 (מעדכן מהגרסה הקודמת) או ב- 2.2. 2 (התקנה מחדש של גרסת היעד), האם הנחה זו נכונה?

זו השאלה, כיצד אוכל לעבור מ- 2.3.6 ל- 2.2.2? האם עלי לאפס את היצרן ולהחיל עדכונים ברצף?

איפוס למפעל לא יעזור, הוא שומר על גרסת התוכנה הנוכחית.
אוקי, טוב לדעת. אז מה היית ממליץ לי לנסות? לא הצלחתי למצוא משאב טוב כיצד לשדרג לאחור, כל מה שאני מוצא זה איך לשדרג.
אחד תשובה:
Chahk
2011-09-30 01:03:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל, יצרני הטלפונים לא יאפשרו לך לשדרג לאחור מסיבות שונות. התאוששות המניות אכן מאמתת את תמונת העדכון, כך שהיא תהיה בגרסה גדולה יותר (או זהה) מהמערכת המותקנת. כאשר ה- Nexus One הוא טלפון מפתח, תוכלו לפתוח את מטען האתחול ולהחליף את תמונת השחזור בתמונה שאינה מבצעת בדיקה זו, ותאפשר התקנה של כל תמונה. האזהרה היא שביטול נעילת האתחול מבטל את האחריות שלך מול הספק (ולפעמים גם היצרן) ומוחק את כל נתוני המשתמש מהמכשיר.

הנעילה של ה- N1 קל מאוד. פשוט התקן את Android SDK ואת מנהלי ההתקן של ה- USB (נמצא בספריית "google-usb_driver".) ואז הפעל מחדש את הטלפון במצב טעינת האתחול על ידי כיבויו והפעלתו תוך כדי לחיצה על כדור העקיבה, חבר אותו למחשב באמצעות USB, וב שורת הפקודה הוציאה את הפקודה הבאה: C: \ <path ל- Android SDK> \ platform-tools \ fastboot oem unlock . יוצג בפניכם מסך אישור עם הוראות נוספות. לאחר פתיחה מוצלחת, תוכל להבהב התאוששות מותאמת אישית שתאפשר לך להתקין כל ROM מותאם אישית, כולל שדרוג לאחור לגרסת 2.2.x של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

כדי להבהב התאוששות ClockworkMod, הורד את הגרסה האחרונה עבור Nexus. אחד מ- כאן, אתחל מחדש למצב האתחול (הפעל תוך כדי החזקת כדור העקיבה), ובפקודת שורת הפקודה C: \ <path ל- ANdroid SDK> \ platform-tools \ fastboot flash recovery C : \ <path להורדה img> \ recovery-clockwork-5.0.2.0-passion.img

אתחל מחדש למצב bootloader ואז השתמש במקשי עוצמת הקול כדי להדגיש את האפשרות "Recovery" ולחץ כפתור הפעלה. אתה נמצא כעת בהתאוששות של ClockworkMod ויכול להבהב כל ROM מותאם אישית באמצעות האפשרות "התקן zip מ- sdcard".

הנה יש 2.2.2 ROM "עם מלאי" (עם root ) מחוץ לפורום מפתחי XDA.

זה מידע מדהים, תודה! אני אנסה את זה כשאקבל הזדמנות.
רק למקרה שמישהו אחר יגיע לזה מאוחר יותר, המהיר המהיר נמצא כעת ב"כלי פלטפורמה "ולא" כלים "בגרסאות ה- SDK החדשות יותר
@littleFluffyKitty: תודה, נערכה כדי לשקף את הדרך החדשה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...